Klubovi · sve o klubu: vesti, raspored, kvote, sastav, stadion
ASVELAnadolu EfesBarçaBaskoniaBayernBeşiktaşCrvena zvezdaDubaiEA7 MilanoFenerbahçeHapoel TAMaccabi Tel-AvivOlympiacosPanathinaikosParis BasketballPartizanReal MadridV. BolognaValenciaŽalgiris
Klubovi · sve o klubu: vesti, raspored, kvote, sastav, stadion
Hajduk grb
HNL · Split, Hrvatska

Hajduk

HNK Hajduk Split · Nadimci: Bili, Majstori s mora
Osnovan13. veljače 1911.StadionStadion Poljud · 34.198TrenerGonzalo GarcíaHNL1. mesto · 23 bod.Liga konferencija8. mesto · 6 bod.
HNL · 12. kolosubota, 31. oktobra 2026. · 15:00

Sledeća utakmica

Hajduk
15:00sub 31.10.
Gorica

Hajduk raspored utakmica

sezona 2026/27
31.10.subHajduk–Gorica15:00HNL · 12. kolo
5.11.četLincoln RI–Hajduk18:45Liga konferencija · 3. kolo
26.11.četHajduk–St. Truidense21:00Liga konferencija · 4. kolo
10.12.četHajduk–Nordsjælland21:00Liga konferencija · 5. kolo
17.12.četMidtjylland–Hajduk21:00Liga konferencija · 6. kolo
23.1.subVaraždin–Hajduk00:00HNL · 19. kolo

Poslednje utakmice

← starije · najnovije →
15.10.četHajduk–Ajaks2:1Liga konferencija · 1. kolo
22.10.četThun–Hajduk0:1Liga konferencija · 2. kolo
26.10.ponIstra–Hajduk2:2HNL · 11. kolo
Forma u ligiPIPPN→

Istorija kluba: Hajduk

Osnovan 13. veljače 1911.

Osnutak u Pragu i prvi grb (1911.)

Hajduk su 13. veljače 1911. osnovali splitski studenti u Pragu – Fabjan Kaliterna, Lucijan Stella, Ivan Šakić i Vjekoslav Ivanišević – u pivnici U Fleků, nakon što su gledali Slaviju i Spartu. Ime je predložio profesor Josip Barač: hajduk kao simbol otpora i slobode. Prvu utakmicu Hajduk je odigrao već u lipnju 1911. protiv Calcia Spalato i dobio 9:0.

Grb s hrvatskim šahovnicom nosi od osnutka i time je bio prvi klub koji je taj motiv stavio u svoj znak. Domaće utakmice igrale su se na Starom placu, uz samo središte Splita, sve do otvorenja Poljuda 1979.

Prvi naslovi i Luka Kaliterna (1920.–1941.)

Prvi naslov prvaka Jugoslavije stigao je 1927., drugi 1929., oba s trenerom i igračem Lukom Kaliternom, čovjekom koji je obilježio prva tri desetljeća kluba. Tridesetih je Hajduk bio stalno pri vrhu, a 1941., nakon talijanske okupacije Dalmacije, odbio je nastupiti u talijanskoj ligi pod drugim imenom i radije prestao igrati.

Vis, Bari i klub partizanske vojske (1944.–1945.)

Hajduk je obnovljen 7. svibnja 1944. na otoku Visu kao momčad Narodnooslobodilačke vojske. U sljedećih godinu dana odigrao je oko 90 utakmica po oslobođenim dijelovima Italije, Malte i Bliskog istoka, a 23. rujna 1944. u Bariju je pred 40 tisuća gledatelja pobijedio izabranu momčad britanske vojske 7:2.

Nakon rata Hajduku je ponuđeno da se preseli u Beograd i postane klub vojske – ponudu je odbio i ostao u Splitu. To je jedan od temelja identiteta „Bilih”: klub grada, ne klub države.

Vukas, Beara, Matošić i Torcida (1950.–1960.)

Godine 1950. Hajduk je naslov prvaka Jugoslavije osvojio bez poraza, prvi takav u povijesti lige, a potom je bio prvak i 1952. i 1955. Bernard Vukas, najbolji hrvatski igrač svojeg vremena, dvaput je nastupio za reprezentaciju Europe (1953. i 1955.), Vladimir Beara smatran je jednim od najboljih vratara svijeta, a Frane Matošić ostao je rekorder kluba s 739 nastupa i 211 golova.

Uoči utakmice s Crvenom zvezdom 28. listopada 1950. osnovana je Torcida, prva organizirana navijačka skupina u Europi, nazvana po brazilskim navijačima sa Svjetskog prvenstva te godine. Hajduk je pobijedio 2:1 i te sezone postao prvak.

Zlatna generacija sedamdesetih: Ivić, Šurjak, Jerković (1971.–1980.)

Pod Slavkom Lušticom Hajduk je 1971. prekinuo šesnaest godina čekanja na naslov, a potom je stigla najjača generacija u povijesti kluba. Trener Tomislav Ivić vodio je Hajduk do naslova 1974. i 1975., a Kup Jugoslavije klub je osvojio pet puta u šest godina (1972., 1973., 1974., 1976., 1977.). Peti naslov desetljeća stigao je 1979. pod Antom Mladinićem.

Ivica Šurjak, Jurica Jerković, Dražen Mužinić, Ivan Buljan, Slaviša Žungul, Vilson Džoni i Luka Peruzović nosili su i reprezentaciju Jugoslavije. U Europi je Hajduk 1973. igrao polufinale Kupa pobjednika kupova (Leeds), a 1976. i 1980. četvrtfinale Kupa prvaka (PSV, Hamburg). Dana 12. rujna 1979. otvoren je Poljud, za Mediteranske igre.

Slišković, Vujovići i Tottenham (1980.–1991.)

Osamdesete su Hajduku donijele Blaža Sliškovića, blizance Zlatka i Zorana Vujovića, Ivana Gudelja i Zorana Vulića, kupove 1984., 1987. i 1991. te polufinale Kupa UEFA 1984., izgubljeno od Tottenhama na gol u gostima (2:1, 0:1). Posljednji Kup Jugoslavije Hajduk je osvojio 8. svibnja 1991. u Beogradu, 1:0 protiv Crvene zvezde golom Alena Bokšića, nekoliko tjedana prije nego što je napustio jugoslavenski nogomet.

Prvi hrvatski naslovi i Liga prvaka (1992.–2005.)

Hajduk je prvi prvak samostalne Hrvatske (1992.), a naslove je osvajao i 1994. i 1995., uz kupove 1993. i 1995. U sezoni 1994./95. prvi je hrvatski klub u skupini Lige prvaka i stigao je do četvrtfinala, gdje ga je zaustavio Ajax, kasniji prvak Europe. Igrali su Igor Štimac, Slaven Bilić, Robert Jarni, Aljoša Asanović, Milan Rapaić i Ardian Kozniku.

Novi naslovi stigli su 2001., 2004. i 2005., a kupovi 2000. i 2003. Kroz Poljud su u tim godinama prošli Darijo Srna, Niko Kranjčar i Nikola Kalinić, prije velikih karijera u inozemstvu.

Kriza, Naš Hajduk i povratak na vrh (2008.–2026.)

Financijska kriza krajem 2000-ih dovela je klub do ruba stečaja. Odgovor je bila udruga Naš Hajduk (2011.), koja kroz model članstva i dogovor s Gradom Splitom bira dio Nadzornog odbora: Hajduk je od tada klub pod nadzorom navijača, s rekordnim brojem članova u Hrvatskoj, više od sto tisuća.

Kupove 2022. i 2023. (oba finala protiv Šibenika) donijela je generacija s Markom Livajom, koji se na Poljud vratio 2021. Nakon sezone s Gennarom Gattusom 2024./25., momčad je ljeti 2025. preuzeo Gonzalo García. U sezoni 2026./27. Hajduk igra ligašku fazu Konferencijske lige (prva europska pobjeda nakon 16 godina: 2:1 protiv Ajaxa, 15. listopada 2026.) i vodi na tablici HNL-a.

Hajduk trofeji i titule

9Prvak Jugoslavije1927., 1929., 1950., 1952., 1955., 1971., 1974., 1975., 1979.
6Prvak Hrvatske1992., 1994., 1995., 2001., 2004., 2005.
9Kup Jugoslavije1967., 1972., 1973., 1974., 1976., 1977., 1984., 1987., 1991.
8Hrvatski kup1993., 1995., 2000., 2003., 2010., 2013., 2022., 2023.
5Hrvatski superkup1992., 1993., 1994., 2004., 2005.
3×Četvrtfinale Kupa/Lige prvaka1976., 1980., 1995.
2×Polufinale europskih kupovaKPK 1973., Kup UEFA 1984.
Zaključno sa sezonom 2024/25; nakon svake sezone rutina ažurira brojke i godine.

Hajduk stadion: Stadion Poljud

Split
Stadion Poljud, Split
Kapacitet34.198Otvoren12. rujna 1979.AdresaUlica 8. Mediteranskih igara 2, Split

Poljud je otvoren 1979. za Mediteranske igre, a projektirao ga je arhitekt Boris Magaš: školjkasti oblik s krovom napetim preko tribina donio mu je nadimak „poljudska ljepotica” i mjesto među najljepšim stadionima Europe.

Kapacitet je 34.198 sjedećih mjesta. Sjever je dom Torcide, zapad glavna tribina s ložama i klupskim prostorijama. Do stadiona se iz centra Splita dolazi pješice za 25 minuta ili gradskim autobusom; na dan utakmice ulice oko Poljuda su zatvorene.

Google mapa: Stadion Poljud
Otvori u Google mapama ↗Google mapa se učitava na klik (brzina strane i kolačići).

Profil stadiona →

Klubovi na mapi · HNL

10 klubova · 8 gradova

Rivalstva: Hajduk

Vječni derbi · Dinamo Zagreb

Hajduk – Dinamo najveća je utakmica hrvatskog nogometa i jedan od najžešćih derbija Europe: Split protiv Zagreba, Torcida protiv Bad Blue Boysa, jug protiv sjevera. Prvi derbi odigran je 1946., a od 1992. odlučuje o naslovima, kupovima i trenerima. Dinamo je u HNL eri osvojio daleko više naslova, pa svaki Hajdukov derbi nosi i težinu prekida dominacije.

Pamte se finala kupa (Hajduk 2010. i 2013.), 4:0 i 3:0 na Poljudu, Dinamove pobjede koje su odlučivale prvenstva te utakmice odgođene zbog navijača. U ovoj sezoni Hajduk je 10. listopada 2026. slavio 2:1 na Poljudu i preuzeo vrh tablice; uzvrat na Maksimiru očekuje se u proljeće.

Derbi na bet365 nosi više od stotinu tržišta, a kartoni su tradicionalno iznad prosjeka lige: u zadnjih deset derbija prosjek je iznad pet žutih po utakmici. Našu najavu derbija s tipom objavljujemo dan prije.

Prvi derbi1946.Ova sezonaHajduk 2:1 Dinamo (10. 10. 2026.)StadioniPoljud 34.198 · Maksimir 24.851

Jadranski derbi · Rijeka

Hajduk – Rijeka derbi je dviju najvećih primorskih sredina i u zadnjem desetljeću često važniji od vječnog derbija za raspored na vrhu: Rijeka je prvak 2017. i 2025. (dvostruka kruna), a Hajduk je od Rijeke u rujnu 2026. izgubio 3:0 na Rujevici. Kantrida i Rujevica za Torcidu su među najtežim gostovanjima u ligi.

Ova sezonaRijeka 3:0 Hajduk (20. 9. 2026.)Rijekini naslovi2017., 2025.

Jugoslavenski klasici · Crvena zvezda, Partizan

Do 1991. Hajduk je s Crvenom zvezdom i Partizanom dijelio sve naslove prvaka Jugoslavije. Torcida je osnovana upravo uoči utakmice sa Zvezdom 1950., a posljednji Kup Jugoslavije Hajduk je osvojio 1991. u Beogradu protiv Zvezde (1:0, Bokšić) – nekoliko mjeseci prije nego što je Zvezda postala prvak Europe.

Posljednji veliki susretFinale kupa 1991., Hajduk 1:0 Zvezda

Europa · Ajax, Tottenham, Leeds, Hamburg

Hajduk je u Europi igrao polufinale Kupa pobjednika kupova 1973. (Leeds) i Kupa UEFA 1984. (Tottenham) te četvrtfinale Kupa prvaka 1976. (PSV) i 1980. (Hamburg) i Lige prvaka 1995. (Ajax). Ajax je 2026. vraćen na Poljud: 2:1 u ligaškoj fazi Konferencijske lige, prva Hajdukova europska pobjeda nakon 16 godina.

Najveći dometPolufinale KPK 1973., Kupa UEFA 1984.Ova sezonaHajduk 2:1 Ajax (15. 10. 2026.)

Kako se kladiti na Hajduk: brojke sezone 2026/27

Hajduk zabija 2,0 gola po utakmici (18 u 9 kola HNL-a), prima 1,0 i ima četiri utakmice bez primljenog gola; drži 60 % posjeda, najviše u ligi. Doma na Poljudu rijetko gubi, pa „Hajduk pobjeđuje” i „manje od 3,5 golova” doma idu zajedno, dok je u gostima (3:0 poraz u Rijeci) oprez potreban – „obje momčadi zabijaju” tamo prolazi češće.

Korneri: 4,3 po utakmici (nizak blok protivnika); kartoni: 2,1 žuta po utakmici i nijedan crveni u 9 kola – u derbiju s Dinamom prosjek skače iznad pet žutih. Udarci: 15 po utakmici, 25 velikih prilika (17 propuštenih) – Livaja je redovito najtraženiji „strijelac bilo kada”.

Dugoročno: bet365 nudi kvote na prvaka HNL-a, plasman u Europu i ispadanje; Hajduk je nakon pobjede u derbiju prvi favorit. Novi igrači uz uplatu od 5 € dobivaju do 25 € u bonus kreditima.

Otvori nalog na bet365 →Novi igrači: 100 % do 5.000 RSD u bet kreditima + 50 spinova uz uplatu od 500 RSD i prvu opkladu. · 18+ · Važe uslovi · Igraj odgovorno
Zašto baš bet365

Ponuda za Hajduk – Gorica kakvu domaće kladionice nemaju

  • 100+ tržištapo utakmici: kartoni, korneri, šutevi, strelci, hendikepi
  • Bet Buildergolovi, kartoni i šutevi na jednom tiketu za istu utakmicu
  • Uživo + Cash Outkladi se tokom utakmice i zatvori tiket pre kraja
18+ · Važe uslovi · Igraj odgovorno
Tabela · HNLcela tabela →
#UGRB
1 Hajduk11+1023
2 Dinamo9+1119
3 Varaždin11+518
54 odigranih utakmica
Poredak ligaške faze · Liga konferencijacela tabela →
#UGRB
1 Panathinaikos2+56
2 Lugano2+46
3 Brann2+46
4 Trabzonspor2+46
5 Twente2+46
6 AS Monaco2+46
7 St. Truidense2+36
8 Hajduk2+26
Top 8 direktno u osminu finala · 9.–24. baraž

Svi sa svima · HNL

red = domaćin, kolona = gost · uokvireno: sledeće kolo

HAJ

DIN

VAR

RIJ

OSI

IST

SLA

LOK

RUD

GOR
Hajduk20.3.3.4.15.5.13.2.30.1.6.3.1.5.8.5.17.4.
Dinamo22.5.13.2.10.4.12.5.1.5.23.1.13.3.6.2.27.2.
Varaždin23.1.24.4.6.2.13.3.27.2.10.4.22.5.20.2.12.5.
Rijeka13.3.30.1.17.4.27.2.13.2.22.5.12.5.23.1.1.5.
Osijek24.4.6.3.15.5.8.5.20.3.20.2.6.2.10.4.3.4.
Istra10.4.20.2.8.5.24.4.22.5.6.2.23.1.6.3.13.3.
Slaven12.5.3.4.30.1.20.3.1.5.17.4.27.2.15.5.13.2.
Lokomotiva20.2.15.5.20.3.6.3.17.4.3.4.8.5.24.4.30.1.
Rudeš27.2.17.4.1.5.3.4.30.1.12.5.13.3.13.2.22.5.
Gorica6.2.8.5.6.3.20.2.23.1.15.5.24.4.10.4.20.3.
pobeda domaćinanerešenopobeda gosta

Hajduk · Liga konferencija

svi protivnici u ligaškoj fazi · domaćin je prvi
15.10.četHajduk–Ajaks2:1Liga konferencija · 1. kolo
22.10.četThun–Hajduk0:1Liga konferencija · 2. kolo
5.11.četLincoln RI–Hajduk18:45Liga konferencija · 3. kolo
26.11.četHajduk–St. Truidense21:00Liga konferencija · 4. kolo
10.12.četHajduk–Nordsjælland21:00Liga konferencija · 5. kolo
17.12.četMidtjylland–Hajduk21:00Liga konferencija · 6. kolo

Hajduk sastav i igrači 2026/27

34 igrača

Golmani 4

1Ivica Ivušić🇭🇷31
33Toni Silić🇭🇷22
44Dante Stipica🇭🇷35
99Davyd Fesyuk🇺🇦21

Odbrana 12

2Anthony Raymond🇳🇬20
3Roko Gabrić🇭🇷19
5Alec Van Hoorenbeeck🇧🇪27
6Dennis Hadžikadunić🇧🇦28
14Ron Raçi🇽🇰24
15Dario Marešić🇦🇹27
17Dario Melnjak🇭🇷33
20Duje Milišić🇭🇷19
22Mathieu Acapandié🇲🇬21
32Šimun Hrgović🇭🇷22
36Marino Skelin🇭🇷20
38Luka Hodak🇭🇷20

Vezni red 15

4Adrion Pajaziti🇦🇱23
7Abdoulie Sanyang Bamba🇬🇲27
8Khalil Fayad🇲🇦22
9Dalisson de Almeida🇧🇷26
10Dominik Babić🇭🇷20
10Sebastijan Kajtazi🇭🇷19
16Anđelo Šutalo🇭🇷19
16Ivano Ora🇭🇷19
18Leander Dendoncker🇧🇪31
19Etnik Brruti🇦🇱22
20Alberto del Moral🇪🇸26
23Marin Šotiček🇭🇷22
26Adam Huram🇺🇦17
28Roko Brajković🇭🇷21
77Carlos Martín🇪🇸24

Napad 3

10Marko Livaja🇭🇷33
11Michele Šego🇭🇷26
22Duje Pranic🇭🇷19

Najbolji strelci u ligi

Michele Šego5 golova

Trener Hajduk: Gonzalo García

G
Gonzalo García
🇪🇸 Španija · 43 god. · u klubu od 2025.
Omiljena formacija4-3-3Učinak u karijeri78-48-74pobeda39 %utakmica200

Gonzalo García, urugvajski trener, preuzeo je Hajduk ljeti 2025. nakon rada u Španjolskoj i Rumunjskoj.

Profil trenera: karijera, učinak po klubovima, trofeji →

Legende: Hajduk

18 igrača · od najnovijih prema najstarijima
Marko Livaja
Marko Livaja2021.– · napadač

Splićanin koji se 2021. vratio iz AEK-a i postao lice kluba: najbolji strijelac HNL-a 2022. i 2023., kupovi 2022. i 2023., kapetan i igrač s najviše golova u klubu u 21. stoljeću. Vatreni na Euru 2024.; Torcida mu je posvetila koreografiju „Jedan od nas”.

K
Nikola Kalinić2005.–2009. · napadač

Iz Hajdukove škole do Blackburna, Dnjipra, Fiorentine, Milana i Atlética; 24 gola u HNL-u prije odlaska sa 21 godinom i 42 nastupa za Hrvatsku. Za Hajduk ostaje jedan od najtalentiranijih napadača svoje generacije.

Darijo Srna
Darijo Srna1998.–2003. · desni bek

Metkovljanin iz Hajdukove škole, kup 2000. i 2003., pa Šahtar, gdje je postao legenda s više od 500 utakmica. Rekorder Hrvatske po nastupima (134) i kapetan na SP-u 2014.

Igor Štimac
Igor Štimac1985.–1992., 1999.–2001. · branič

Kapetan prvih hrvatskih naslova (1992., 2001.), brončani s Vatrenima 1998., poslije trener Hajduka i izbornik Hrvatske (2012.–2013.). Kao igrač i sportski direktor vezan uz klub kroz tri desetljeća.

Slaven Bilić
Slaven Bilić1988.–1993. · branič

Splićanin iz Hajdukove škole, brončani s Vatrenima 1998., poslije izbornik (2006.–2012.), trener West Hama i Hajduka (2013.–2015.). Jedan od najprepoznatljivijih hrvatskih nogometnih imena u svijetu.

B
Alen Bokšić1987.–1991. · napadač

Gol u finalu Kupa Jugoslavije 1991. protiv Crvene zvezde u Beogradu (1:0) – posljednji trofej stare države; prvak Europe s Marseilleom 1993., pa Lazio i Juventus. Najskuplji hrvatski napadač devedesetih.

J
Robert Jarni1986.–1991. · lijevi bek

Iz Čapljine preko Hajduka u Bari, Torino, Juventus, Betis i Real Madrid; 81 nastup za Hrvatsku i bronca 1998. Jedan od rijetkih Hajdukovaca koji su nosili dres Reala.

V
Zlatko Vujović1977.–1986. · napadač

S bratom blizancem Zoranom simbol osamdesetih; 70 nastupa za Jugoslaviju, kupovi 1984. i polufinale Kupa UEFA 1984. Poslije Bordeaux, Cannes, PSG i Sochaux.

Blaž Slišković
Blaž Slišković1977.–1986. · vezni

„Baka”, najtalentiraniji igrač svoje generacije: tri kupa, polufinale Kupa UEFA 1984., poslije Marseille i Pescara. Kao trener vodio Hajduk (2004.–2005.) do naslova 2005.

Š
Ivica Šurjak1970.–1981. · vezni

Kapetan sedamdesetih, 54 nastupa za Jugoslaviju, četiri naslova i pet kupova; poslije PSG, Udinese i Real Zaragoza. Jedan od rijetkih Hajdukovaca s europskom karijerom u to doba.

J
Jurica Jerković1968.–1981. · vezni

Mozak momčadi Tomislava Ivića: 530 utakmica, pet naslova i pet kupova, 36 nastupa za Jugoslaviju. Umro 2019.; Torcida ga pamti kao „profesora”.

Ž
Slaviša Žungul1972.–1978. · napadač

Najbolji strijelac zlatne generacije: tri naslova i četiri kupa, pa odlazak u SAD, gdje je kao Steve Zungul postao najveći igrač u povijesti dvoranskog nogometa (MISL).

B
Ivan Buljan1969.–1977. · branič

Stup obrane u četiri naslova prvaka i pet kupova; poslije Hamburger SV, s kojim je 1983. osvojio Kup prvaka. Trener Hajduka 1999.

Tomislav Ivić
Tomislav Ivićtrener 1973.–1976. · trener

Arhitekt zlatne generacije: prvak 1974. i 1975., kupovi 1973., 1974., 1976., pa Ajax (prvak 1977.), Anderlecht, Porto, Atlético i Marseille – trener s naslovima u sedam zemalja. Vratio se na Poljud 1986.–1987.

Bernard Vukas
Bernard Vukas1947.–1957. · vezni

Najbolji hrvatski igrač svojeg doba: tri naslova prvaka Jugoslavije (1950., 1952., 1955.), dvaput u reprezentaciji Europe (1953. protiv Engleske, 1955. protiv Velike Britanije, kad je zabio tri gola). Umro 1983.

Vladimir Beara
Vladimir Beara1947.–1955. · vratar

„Baršunasti vratar” kojeg je Lav Jašin nazivao najboljim svih vremena; tri naslova s Hajdukom, pa Crvena zvezda i Alemannia Aachen. 59 nastupa za Jugoslaviju, olimpijsko srebro 1952.

M
Frane Matošić1935.–1955. · napadač

Klupski rekorder: 739 nastupa i 211 golova, tri naslova prvaka; 1944. igrao u Bariju protiv britanske vojske. Dvadeset godina u dresu Hajduka, s prekidom za rat.

K
Luka Kaliterna1913.–1930. / trener · branič, trener

Igrač i trener prvih naslova 1927. i 1929.; „otac” Hajdukove škole koji je odgojio generacije do pedesetih. Jedan od utemeljitelja klupskog identiteta.

Hajduk vesti · najnovije

108 članaka

Česta pitanja o klubu Hajduk

Kada Hajduk igra sljedeću utakmicu?

Sledeća utakmica: Hajduk – Gorica, subota, 31. oktobra 2026. · 15:00 (HNL · 12. kolo). Kvote i našu najavu pronađi iznad, u modulu „Sledeća utakmica”.

Gdje gledati Hajduk?

SuperSport HNL prenosi MAXSport; utakmice Konferencijske lige idu na Areni Sport. Točan kanal za svaku utakmicu je na stranici Utakmice danas na TV.

Tko je trener Hajduka?

Gonzalo García, od ljeta 2025.

Koliki je kapacitet Poljuda?

34.198 mjesta; otvoren je 1979. za Mediteranske igre.

Koliko je puta Hajduk bio prvak?

Devet puta prvak Jugoslavije i šest puta prvak Hrvatske (posljednji put 2005.), uz osam hrvatskih kupova.

Na kom mestu je Hajduk u tabeli (HNL)?

Hajduk je trenutno na 1. mestu sa 23 bodova posle 11 utakmica (7 pobeda, 2 nerešenih, 2 poraza, gol-razlika +10).

Pre nego što odigraš

Naše prognoze za danas, pa tiket

Prognoze naših tipstera za današnje utakmice su na jednom mestu i obnavljaju se svaki dan. bet365.rs je licenciran u Srbiji, račun je u dinarima, a isplata ide na račun u banci za 1–3 radna dana.

Novi igrači: 100 % do 5.000 RSD u bet kreditima + 50 spinova uz uplatu od 500 RSD i prvu opkladu.

18+ · Važe uslovi · Igraj odgovorno