Klubovi · sve o klubu: vesti, raspored, kvote, sastav, stadion
ASVELAnadolu EfesBarçaBaskoniaBayernBeşiktaşCrvena zvezdaDubaiEA7 MilanoFenerbahçeHapoel TAMaccabi Tel-AvivOlympiacosPanathinaikosParis BasketballPartizanReal MadridV. BolognaValenciaŽalgiris
Klubovi · sve o klubu: vesti, raspored, kvote, sastav, stadion
Istra grb
HNL · Pula, Hrvatska

Istra

NK Istra 1961
Osnovan1947.StadionStadion Aldo Drosina · 10.000TrenerJavier CabelloHNL6. mesto · 13 bod.
HNL · 12. kolopetak, 30. oktobra 2026. · 18:00

Sledeća utakmica

Slaven
18:00pet 30.10.
Istra

Istra raspored utakmica

sezona 2026/27
30.10.petSlaven–Istra18:00HNL · 12. kolo
23.1.subIstra–Lokomotiva00:00HNL · 19. kolo
30.1.subHajduk–Istra00:00HNL · 20. kolo
6.2.subIstra–Slaven00:00HNL · 21. kolo
13.2.subRijeka–Istra00:00HNL · 22. kolo
20.2.subIstra–Dinamo00:00HNL · 23. kolo

Poslednje utakmice

← starije · najnovije →
26.10.ponIstra–Hajduk2:2HNL · 11. kolo
Forma u ligiPIPIN→

Klubovi na mapi · HNL

10 klubova · 8 gradova
Zašto baš bet365

Ponuda za Slaven – Istra kakvu domaće kladionice nemaju

  • 100+ tržištapo utakmici: kartoni, korneri, šutevi, strelci, hendikepi
  • Bet Buildergolovi, kartoni i šutevi na jednom tiketu za istu utakmicu
  • Uživo + Cash Outkladi se tokom utakmice i zatvori tiket pre kraja
18+ · Važe uslovi · Igraj odgovorno
Tabela · HNLcela tabela →
#UGRB
1 Hajduk11+1023
4 Osijek11+317
5 Rijeka10+317
6 Istra11+113
7 Slaven11-913
8 Lokomotiva11-411
54 odigranih utakmica

Svi sa svima · HNL

red = domaćin, kolona = gost · uokvireno: sledeće kolo

HAJ

DIN

VAR

OSI

RIJ

IST

SLA

LOK

RUD

GOR
Hajduk20.3.3.4.13.2.15.5.30.1.6.3.1.5.8.5.17.4.
Dinamo22.5.13.2.12.5.10.4.1.5.23.1.13.3.6.2.27.2.
Varaždin23.1.24.4.13.3.6.2.27.2.10.4.22.5.20.2.12.5.
Osijek24.4.6.3.15.5.8.5.20.3.20.2.6.2.10.4.3.4.
Rijeka13.3.30.1.17.4.27.2.13.2.22.5.12.5.23.1.1.5.
Istra10.4.20.2.8.5.22.5.24.4.6.2.23.1.6.3.13.3.
Slaven12.5.3.4.30.1.1.5.20.3.17.4.27.2.15.5.13.2.
Lokomotiva20.2.15.5.20.3.17.4.6.3.3.4.8.5.24.4.30.1.
Rudeš27.2.17.4.1.5.30.1.3.4.12.5.13.3.13.2.22.5.
Gorica6.2.8.5.6.3.23.1.20.2.15.5.24.4.10.4.20.3.
pobeda domaćinanerešenopobeda gosta

Trener Istra: Javier Cabello

Istra vesti · najnovije

8 članaka

Česta pitanja o klubu Istra

Kada Istra igra sledeću utakmicu?

Sledeća utakmica: Slaven – Istra, petak, 30. oktobra 2026. · 18:00 (HNL · 12. kolo). Kvote i našu najavu pronađi iznad, u modulu „Sledeća utakmica”.

Ko je trener kluba Istra?

Javier Cabello je trener kluba Istra.

Gde igra Istra i koliki je kapacitet stadiona?

Istra domaće utakmice igra na stadionu Stadion Aldo Drosina (Pula), kapaciteta 10.000 mesta.

Na kom mestu je Istra u tabeli (HNL)?

Istra je trenutno na 6. mestu sa 13 bodova posle 11 utakmica (3 pobeda, 4 nerešenih, 4 poraza, gol-razlika +1).

Pre nego što odigraš

Naše prognoze za danas, pa tiket

Prognoze naših tipstera za današnje utakmice su na jednom mestu i obnavljaju se svaki dan. bet365.rs je licenciran u Srbiji, račun je u dinarima, a isplata ide na račun u banci za 1–3 radna dana.

Novi igrači: 100 % do 5.000 RSD u bet kreditima + 50 spinova uz uplatu od 500 RSD i prvu opkladu.

18+ · Važe uslovi · Igraj odgovorno