

Bundesliga · Štutgart, NemačkaStuttgart
VfB Stuttgart
Osnovan1893.StadionMHP Arena · 60.449TrenerSebastian HoeneßBundesliga15. mesto · 6 bod.Liga šampiona6. mesto · 7 bod.
Bundesliga · 8. kolosubota, 31. oktobra 2026. · 15:30Sledeća utakmica
Leverkuzen15:30sub 31.10.
StuttgartStuttgart raspored utakmica
sezona 2026/2731.10.sub
Leverkuzen–
Stuttgart15:30Bundesliga · 8. kolo
3.11.uto
Galatasaraj–
Stuttgart18:45Liga šampiona · 4. kolo
7.11.sub
Stuttgart–
Bremen18:30Bundesliga · 9. kolo
21.11.sub
Schalke–
Stuttgart18:30Bundesliga · 10. kolo
25.11.sre
Inter–
Stuttgart21:00Liga šampiona · 5. kolo
28.11.sub
Stuttgart–
Frankfurt18:30Bundesliga · 11. kolo
Poslednje utakmice
← starije · najnovije →19.9.sub
Stuttgart–
Dortmund0:1Bundesliga · 4. kolo
10.10.sub
Paderborn–
Stuttgart0:2Bundesliga · 5. kolo
14.10.sre
Slovan–
Stuttgart0:3Liga šampiona · 2. kolo
17.10.sub
HSV–
Stuttgart1:0Bundesliga · 6. kolo
20.10.uto
Stuttgart–
Atletiko Madrid1:1Liga šampiona · 3. kolo
23.10.pet
Stuttgart–
M'gladbach2:3Bundesliga · 7. kolo
Forma u ligiIIPII→
Zašto baš bet365
Ponuda za Leverkuzen – Stuttgart kakvu domaće kladionice nemaju
- 100+ tržištapo utakmici: kartoni, korneri, šutevi, strelci, hendikepi
- Bet Buildergolovi, kartoni i šutevi na jednom tiketu za istu utakmicu
- Uživo + Cash Outkladi se tokom utakmice i zatvori tiket pre kraja
18+ · Važe uslovi · Igraj odgovorno
Tabela · Bundesligacela tabela →| # | U | GR | B | |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 7 | +19 | 17 | |
| 13 | 7 | -3 | 8 | |
| 14 | 7 | -7 | 8 | |
| 15 | 7 | -3 | 6 | |
| 16 | 7 | -3 | 6 | |
| 17 | 7 | -12 | 6 |
63 odigranih utakmica
Poredak ligaške faze · Liga šampionacela tabela →| # | U | GR | B | |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | +9 | 9 | |
| 2 | 3 | +9 | 9 | |
| 3 | 3 | +5 | 9 | |
| 4 | 3 | +5 | 9 | |
| 5 | 3 | +3 | 9 | |
| 6 | 3 | +5 | 7 | |
| 7 | 3 | +4 | 7 | |
| 8 | 3 | +5 | 6 |
Top 8 direktno u osminu finala · 9.–24. baraž
Svi sa svima · Bundesliga
red = domaćin, kolona = gost · uokvireno: sledeće koloFCB | BVB | SCF | B04 | RBL | SVW | M05 | ELV | FCA | TSG | HSV | KOE | PAD | SGE | VFB | S04 | FCU | BMG | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10. | 3.3. | 13.1. | 6:1 | 19.12. | 13.3. | 6.2. | 20.2. | 17.4. | 3.4. | 20.11. | 5.12. | 22.5. | 5:1 | 30.1. | 7:0 | 8.5. | ||
| 6.3. | 16.1. | 29.11. | 24.4. | 2:2 | 9.1. | 7.11. | 12.12. | 30.1. | 2:0 | 15.5. | 3:0 | 1:0 | 13.2. | 10.4. | 27.2. | 20.3. | ||
| 1:3 | 22.5. | 27.2. | 29.11. | 4:1 | 17.4. | 20.3. | 6.3. | 5.12. | 13.1. | 8.5. | 30.1. | 13.2. | 19.12. | 2:1 | 8.11. | 5:0 | ||
| 15.5. | 3.4. | 2:1 | 2:0 | 17.4. | 20.2. | 23.1. | 6.2. | 3.3. | 8.5. | 13.3. | 21.11. | 19.12. | 31.10. | 16.1. | 4:0 | 5.12. | ||
| 27.2. | 19.12. | 3.4. | 13.2. | 30.1. | 5.12. | 4:0 | 7.11. | 22.5. | 5:0 | 17.4. | 8.5. | 6:0 | 13.1. | 6.3. | 20.3. | 3:0 | ||
| 24.4. | 20.2. | 23.1. | 12.12. | 3:1 | 3.3. | 16.1. | 3:2 | 31.10. | 22.11. | 6.2. | 2:2 | 10.4. | 13.3. | 15.5. | 9.1. | 27.11. | ||
| 7.11. | 8.5. | 12.12. | 3:4 | 10.4. | 2:3 | 6.3. | 20.3. | 13.1. | 30.1. | 19.12. | 0:0 | 1:3 | 22.5. | 27.2. | 28.11. | 13.2. | ||
| 1:2 | 13.3. | 21.11. | 3:2 | 3.3. | 22.5. | 30.10. | 4:3 | 8.5. | 19.12. | 3.4. | 17.4. | 13.1. | 5.12. | 13.2. | 20.2. | 30.1. | ||
| 2:2 | 17.4. | 31.10. | 2:2 | 13.3. | 13.2. | 22.11. | 27.2. | 3.4. | 22.5. | 5.12. | 19.12. | 30.1. | 8.5. | 3:0 | 1:1 | 13.1. | ||
| 12.12. | 2:3 | 10.4. | 3:0 | 16.1. | 6.3. | 15.5. | 9.1. | 28.11. | 2:3 | 23.1. | 13.2. | 20.3. | 2:1 | 8.11. | 24.4. | 27.2. | ||
| 28.11. | 23.1. | 15.5. | 9.1. | 6.2. | 20.3. | 0:5 | 24.4. | 16.1. | 20.2. | 2:1 | 3.3. | 6.3. | 1:0 | 12.12. | 10.4. | 6.11. | ||
| 20.3. | 13.1. | 9.1. | 8.11. | 12.12. | 1:1 | 24.4. | 28.11. | 10.4. | 3:2 | 13.2. | 22.5. | 27.2. | 30.1. | 0:0 | 6.3. | 2:1 | ||
| 10.4. | 6.2. | 0:1 | 20.3. | 9.1. | 27.2. | 23.1. | 12.12. | 24.4. | 3:1 | 1:0 | 16.1. | 7.11. | 0:2 | 28.11. | 15.5. | 6.3. | ||
| 16.1. | 3.3. | 2:2 | 24.4. | 20.2. | 5.12. | 6.2. | 15.5. | 1:4 | 21.11. | 1.11. | 1:0 | 13.3. | 3.4. | 9.1. | 23.1. | 17.4. | ||
| 23.1. | 0:1 | 24.4. | 6.3. | 15.5. | 7.11. | 16.1. | 10.4. | 9.1. | 6.2. | 27.2. | 4:1 | 20.2. | 28.11. | 20.3. | 12.12. | 2:3 | ||
| 0:0 | 5.12. | 20.2. | 22.5. | 31.10. | 13.1. | 0:1 | 0:0 | 23.1. | 13.3. | 17.4. | 3.3. | 3.4. | 8.5. | 21.11. | 6.2. | 19.12. | ||
| 13.2. | 0:0 | 13.3. | 30.1. | 21.11. | 8.5. | 3.4. | 1:0 | 3.3. | 19.12. | 5.12. | 1.11. | 13.1. | 3:3 | 17.4. | 1:3 | 22.5. | ||
| 9.1. | 21.11. | 6.2. | 10.4. | 23.1. | 3.4. | 3:4 | 3:4 | 15.5. | 1:2 | 13.3. | 20.2. | 31.10. | 12.12. | 3.3. | 24.4. | 16.1. |
pobeda domaćinanerešenopobeda gosta
Stuttgart · Liga šampiona
svi protivnici u ligaškoj fazi · domaćin je prvi9.9.sre
Stuttgart–
Viking3:1Liga šampiona · 1. kolo
14.10.sre
Slovan–
Stuttgart0:3Liga šampiona · 2. kolo
20.10.uto
Stuttgart–
Atletiko Madrid1:1Liga šampiona · 3. kolo
3.11.uto
Galatasaraj–
Stuttgart18:45Liga šampiona · 4. kolo
25.11.sre
Inter–
Stuttgart21:00Liga šampiona · 5. kolo
9.12.sre
Stuttgart–
Lil21:00Liga šampiona · 6. kolo
19.1.uto
Stuttgart–
Club Brugge21:00Liga šampiona · 7. kolo
27.1.sre
PSV–
Stuttgart21:00Liga šampiona · 8. kolo
Stuttgart kvote za šampiona · Bundesliga
Šampion 2026/27 · bet3651.
Bajern1,062.
Dortmund11,0013,003.
Leverkuzen19,0023,004.
Lajpcig34,0041,005.
Freiburg67,0081,006.
Stuttgart151,00201,007.
Bremen501,00251,008.
Frankfurt251,00351,00
Sve dugoročne kvote na bet365 →Kvote bet365, podložne promenama · 18+ · Igraj odgovorno
Trener Stuttgart: Sebastian Hoeneß
Stuttgart vesti · najnovije
8 članaka
Najava· Liga šampionaStuttgart – Atlético prognoza i tip: Simeone traži bodove, utorak u 21:00
Stuttgart–
Atletiko Madrid·1:1
Stuttgart je četvrti, Atlético petnaesti, a na kvotama je favorit gost. Donosimo formu, izostanke, suca, kvote i naš tip za utorak u 21:00.

Najava· Liga šampionaStuttgart – Atletico Madrid prognoza i tip: 4. protiv 15., utorak u 21:00
Stuttgart–
Atletiko Madrid·1:1

Najava· Liga šampionaSlovan Bratislava – Stuttgart prognoza i tip: Liga prvaka, srijeda u 21:00
Slovan–
Stuttgart·0:3

Najava· Liga šampionaSlovan Bratislava – Stuttgart prognoza i tip: Liga šampiona, sreda
Slovan–
Stuttgart·0:3



Vesti· Bundesliga · Premijer ligaManchester United prati Jeltscha, Stuttgart traži oko 50 milijuna eura

Česta pitanja o klubu Stuttgart
Kada Stuttgart igra sledeću utakmicu?
Sledeća utakmica: Leverkuzen – Stuttgart, subota, 31. oktobra 2026. · 15:30 (Bundesliga · 8. kolo). Kvote i našu najavu pronađi iznad, u modulu „Sledeća utakmica”.
Ko je trener kluba Stuttgart?
Sebastian Hoeneß je trener kluba Stuttgart.
Gde igra Stuttgart i koliki je kapacitet stadiona?
Stuttgart domaće utakmice igra na stadionu MHP Arena (Štutgart), kapaciteta 60.449 mesta.
Na kom mestu je Stuttgart u tabeli (Bundesliga)?
Stuttgart je trenutno na 15. mestu sa 6 bodova posle 7 utakmica (2 pobeda, 0 nerešenih, 5 poraza, gol-razlika -3).
Pre nego što odigraš
Naše prognoze za danas, pa tiket
Prognoze naših tipstera za današnje utakmice su na jednom mestu i obnavljaju se svaki dan. bet365.rs je licenciran u Srbiji, račun je u dinarima, a isplata ide na račun u banci za 1–3 radna dana.
Novi igrači: 100 % do 5.000 RSD u bet kreditima + 50 spinova uz uplatu od 500 RSD i prvu opkladu.
18+ · Važe uslovi · Igraj odgovorno

Superliga Srbije
Evroliga
NBA












