

Primeira Liga · Lisabon, PortugalSporting
Sporting CP
Osnovan1906.StadionEstádio José Alvalade · 52.095TrenerRui BorgesPrimeira Liga3. mesto · 18 bod.Liga šampiona12. mesto · 6 bod.
Primeira Liga · 10. kolopetak, 30. oktobra 2026. · 21:15Sledeća utakmica
Casa Pia21:15pet 30.10.
SportingSporting raspored utakmica
sezona 2026/2730.10.pet
Casa Pia–
Sporting21:15Primeira Liga · 10. kolo
3.11.uto
Shakhtar–
Sporting18:45Liga šampiona · 4. kolo
7.11.sub
Sporting–
Moreirense21:30Primeira Liga · 11. kolo
25.11.sre
Sporting–
Man Utd21:00Liga šampiona · 5. kolo
29.11.ned
Porto–
Sporting21:30Primeira Liga · 12. kolo
6.12.ned
Sporting–
Marítimo21:00Primeira Liga · 13. kolo
Poslednje utakmice
← starije · najnovije →13.9.ned
Famalicão–
Sporting1:1Primeira Liga · 6. kolo
19.9.sub
Sporting–
Arouca2:2Primeira Liga · 7. kolo
9.10.pet
Braga–
Sporting1:3Primeira Liga · 8. kolo
13.10.uto
Lens–
Sporting0:2Liga šampiona · 2. kolo
21.10.sre
Sporting–
LASK2:3Liga šampiona · 3. kolo
25.10.ned
Sporting–
Académico Viseu1:2Primeira Liga · 9. kolo
Forma u ligiPNNPI→
Zašto baš bet365
Ponuda za Casa Pia – Sporting kakvu domaće kladionice nemaju
- 100+ tržištapo utakmici: kartoni, korneri, šutevi, strelci, hendikepi
- Bet Buildergolovi, kartoni i šutevi na jednom tiketu za istu utakmicu
- Uživo + Cash Outkladi se tokom utakmice i zatvori tiket pre kraja
18+ · Važe uslovi · Igraj odgovorno
Tabela · Primeira Ligacela tabela →| # | U | GR | B | |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | +17 | 27 | |
| 2 | 9 | +18 | 22 | |
| 3 | 9 | +10 | 18 | |
| 4 | 9 | +7 | 18 | |
| 5 | 9 | +5 | 17 |
81 odigranih utakmica
Poredak ligaške faze · Liga šampionacela tabela →| # | U | GR | B | |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | +9 | 9 | |
| 2 | 3 | +9 | 9 | |
| 3 | 3 | +5 | 9 | |
| 4 | 3 | +5 | 9 | |
| 5 | 3 | +3 | 9 | |
| 6 | 3 | +5 | 7 | |
| 7 | 3 | +4 | 7 | |
| 8 | 3 | +5 | 6 | |
| 12 | 3 | +3 | 6 |
Top 8 direktno u osminu finala · 9.–24. baraž
Svi sa svima · Primeira Liga
red = domaćin, kolona = gost · uokvireno: sledeće koloFCP | SLB | SCP | SCL | ARO | ACV | GIL | SCB | MOR | FAL | FAM | EST | VIT | CSM | RAV | CDN | CAS | EST | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3:1 | 29.11. | 18.4. | 2:0 | 7.2. | 14.3. | 16.5. | 2:1 | 2:0 | 2.5. | 13.12. | 4.4. | 7.3. | 24.1. | 27.12. | 21.2. | 31.10. | ||
| 28.2. | 27.12. | 14.3. | 16.5. | 2:2 | 3:1 | 13.12. | 31.1. | 2.11. | 30.11. | 4.4. | 2:0 | 14.2. | 2.5. | 18.4. | 24.1. | 2:1 | ||
| 11.4. | 9.5. | 10.1. | 2:2 | 1:2 | 25.4. | 7.3. | 7.11. | 3:1 | 21.2. | 17.1. | 3:2 | 6.12. | 7.2. | 2:0 | 21.3. | 20.12. | ||
| 6.12. | 1:2 | 16.5. | 21.2. | 24.1. | 8.11. | 0:0 | 11.4. | 7.2. | 1:0 | 27.12. | 20.12. | 21.3. | 4:0 | 2:2 | 7.3. | 25.4. | ||
| 31.1. | 10.1. | 28.2. | 1:2 | 25.4. | 9.5. | 18.4. | 4:0 | 14.3. | 4.4. | 1:0 | 17.1. | 2:1 | 28.11. | 1.11. | 20.12. | 14.2. | ||
| 0:3 | 17.1. | 14.3. | 0:1 | 13.12. | 14.2. | 2.5. | 9.5. | 28.11. | 18.4. | 28.2. | 2:1 | 31.1. | 1.11. | 4.4. | 10.1. | 2:1 | ||
| 0:1 | 21.2. | 13.12. | 4.4. | 27.12. | 0:1 | 24.1. | 7.3. | 2.5. | 7.2. | 18.4. | 2.11. | 1:1 | 1:0 | 16.5. | 2:0 | 29.11. | ||
| 10.1. | 25.4. | 1:3 | 28.2. | 6.12. | 20.12. | 1:2 | 17.1. | 14.2. | 1.11. | 31.1. | 1:0 | 9.5. | 4.4. | 14.3. | 11.4. | 1:0 | ||
| 14.2. | 0:4 | 4.4. | 28.11. | 24.1. | 27.12. | 0:1 | 2:2 | 18.4. | 13.12. | 31.10. | 28.2. | 3:1 | 16.5. | 2.5. | 7.2. | 14.3. | ||
| 17.1. | 21.3. | 31.1. | 1:1 | 0:1 | 11.4. | 20.12. | 1:2 | 6.12. | 7.3. | 2:2 | 25.4. | 10.1. | 1:0 | 21.2. | 7.11. | 9.5. | ||
| 20.12. | 11.4. | 1:1 | 31.1. | 6.11. | 6.12. | 0:0 | 21.3. | 25.4. | 1:4 | 14.2. | 10.1. | 1:2 | 14.3. | 28.2. | 9.5. | 17.1. | ||
| 25.4. | 8.11. | 2:2 | 9.5. | 7.3. | 0:2 | 6.12. | 2:1 | 21.3. | 24.1. | 2:2 | 11.4. | 20.12. | 21.2. | 7.2. | 0:2 | 10.1. | ||
| 8.11. | 7.3. | 24.1. | 2.5. | 0:1 | 21.2. | 21.3. | 7.2. | 1:1 | 13.12. | 16.5. | 28.11. | 5:0 | 27.12. | 1:0 | 0:0 | 18.4. | ||
| 1:2 | 0:3 | 18.4. | 1.11. | 7.2. | 2:2 | 28.2. | 27.12. | 21.2. | 16.5. | 24.1. | 2.5. | 14.3. | 13.12. | 27.11. | 1:0 | 4.4. | ||
| 0:2 | 20.12. | 0:4 | 14.2. | 11.4. | 21.3. | 17.1. | 8.11. | 10.1. | 28.2. | 0:4 | 3:3 | 9.5. | 25.4. | 3:2 | 6.12. | 31.1. | ||
| 9.5. | 6.12. | 14.2. | 17.1. | 21.3. | 7.11. | 10.1. | 1:0 | 20.12. | 1:3 | 0:4 | 2:3 | 31.1. | 11.4. | 7.3. | 25.4. | 2:0 | ||
| 1:4 | 0:7 | 30.10. | 0:1 | 2.5. | 16.5. | 31.1. | 30.11. | 0:1 | 4.4. | 27.12. | 14.3. | 14.2. | 17.1. | 18.4. | 13.12. | 28.2. | ||
| 21.3. | 7.2. | 2.5. | 13.12. | 0:0 | 7.3. | 11.4. | 21.2. | 1:3 | 27.12. | 1:1 | 16.5. | 6.12. | 8.11. | 0:2 | 24.1. | 1:2 |
pobeda domaćinanerešenopobeda gosta
Sporting · Liga šampiona
svi protivnici u ligaškoj fazi · domaćin je prvi9.9.sre
Sporting–
Galatasaraj3:1Liga šampiona · 1. kolo
13.10.uto
Lens–
Sporting0:2Liga šampiona · 2. kolo
21.10.sre
Sporting–
LASK2:3Liga šampiona · 3. kolo
3.11.uto
Shakhtar–
Sporting18:45Liga šampiona · 4. kolo
25.11.sre
Sporting–
Man Utd21:00Liga šampiona · 5. kolo
8.12.uto
Roma–
Sporting21:00Liga šampiona · 6. kolo
20.1.sre
Sporting–
Barselona21:00Liga šampiona · 7. kolo
27.1.sre
Man City–
Sporting21:00Liga šampiona · 8. kolo
Sporting kvote za šampiona · Primeira Liga
Šampion 2026/27 · bet3651.
Porto1,731,442.
Benfika3,503,003.
Sporting5,506,504.
Arouca201,00251,005.
Gil Vicente351,00251,006.
Santa Clara101,00251,007.
Braga251,00501,008.Viseu1501,00501,00
Sve dugoročne kvote na bet365 →Kvote bet365, podložne promenama · 18+ · Igraj odgovorno
Trener Sporting: Rui Borges
Sporting vesti · najnovije
7 članaka
Najava· Liga šampionaSporting – LASK prognoza i tip: golovi u Alvaladeu, srijeda u 21:00
Sporting–
LASK·2:3
Sporting je šesti sa 6 bodova, LASK je 33. bez boda, a oba tima u zadnje vrijeme daju golove. Naš tip, kvote, mogući sastavi i hrvatski kut Roberta Ljubičića.

Najava· Liga šampionaSporting – LASK prognoza i tip: golovi u Alvaladeu, sreda u 21:00
Sporting–
LASK·2:3



Vesti· Premijer liga · Primeira ligaSporting gubi strpljenje s Arsenalom, Gyokeres seli na Old Trafford?


Vesti· Premijer liga · Primeira ligaAmorim se oprostio nevjerojatnom pobjedom, ali stigle loše vijesti: Još uvijek bez radne dozvole za Manchester
Česta pitanja o klubu Sporting
Kada Sporting igra sledeću utakmicu?
Sledeća utakmica: Casa Pia – Sporting, petak, 30. oktobra 2026. · 21:15 (Primeira Liga · 10. kolo). Kvote i našu najavu pronađi iznad, u modulu „Sledeća utakmica”.
Ko je trener kluba Sporting?
Rui Borges je trener kluba Sporting.
Gde igra Sporting i koliki je kapacitet stadiona?
Sporting domaće utakmice igra na stadionu Estádio José Alvalade (Lisabon), kapaciteta 52.095 mesta.
Na kom mestu je Sporting u tabeli (Primeira Liga)?
Sporting je trenutno na 3. mestu sa 18 bodova posle 9 utakmica (5 pobeda, 3 nerešenih, 1 poraza, gol-razlika +10).
Pre nego što odigraš
Naše prognoze za danas, pa tiket
Prognoze naših tipstera za današnje utakmice su na jednom mestu i obnavljaju se svaki dan. bet365.rs je licenciran u Srbiji, račun je u dinarima, a isplata ide na račun u banci za 1–3 radna dana.
Novi igrači: 100 % do 5.000 RSD u bet kreditima + 50 spinova uz uplatu od 500 RSD i prvu opkladu.
18+ · Važe uslovi · Igraj odgovorno

Superliga Srbije
Evroliga
NBA












