

Primeira Liga · Lisabon, PortugalBenfika
Benfica
Osnovan1904.StadionEstádio da Luz · 68.100TrenerMarco SilvaPrimeira Liga2. mesto · 22 bod.Liga Evrope1. mesto · 9 bod.
Primeira Liga · 10. koloponedjeljak, 2. novembra 2026. · 21:15Sledeća utakmica
Benfika21:15pon 2.11.
AlvercaBenfika raspored utakmica
sezona 2026/272.11.pon
Benfika–
Alverca21:15Primeira Liga · 10. kolo
5.11.čet
Benfika–
Lech21:00Liga Evrope · 4. kolo
8.11.ned
Estrela Amadora–
Benfika21:30Primeira Liga · 11. kolo
26.11.čet
Viktoria Plzeň–
Benfika18:45Liga Evrope · 5. kolo
30.11.pon
Benfika–
Famalicão21:15Primeira Liga · 12. kolo
6.12.ned
Nacional–
Benfika21:00Primeira Liga · 13. kolo
Poslednje utakmice
← starije · najnovije →16.9.sre
Milan–
Benfika0:2Liga Evrope · 1. kolo
20.9.ned
Porto–
Benfika3:1Primeira Liga · 7. kolo
11.10.ned
Benfika–
Vitória2:0Primeira Liga · 8. kolo
15.10.čet
Benfika–
Seltik4:1Liga Evrope · 2. kolo
22.10.čet
Omonia–
Benfika1:4Liga Evrope · 3. kolo
26.10.pon
Santa Clara–
Benfika1:2Primeira Liga · 9. kolo
Forma u ligiPPIPP→
Zašto baš bet365
Ponuda za Benfika – Alverca kakvu domaće kladionice nemaju
- 100+ tržištapo utakmici: kartoni, korneri, šutevi, strelci, hendikepi
- Bet Buildergolovi, kartoni i šutevi na jednom tiketu za istu utakmicu
- Uživo + Cash Outkladi se tokom utakmice i zatvori tiket pre kraja
18+ · Važe uslovi · Igraj odgovorno
Tabela · Primeira Ligacela tabela →| # | U | GR | B | |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | +17 | 27 | |
| 2 | 9 | +18 | 22 | |
| 3 | 9 | +10 | 18 | |
| 4 | 9 | +7 | 18 |
81 odigranih utakmica
Poredak ligaške faze · Liga Evropecela tabela →| # | U | GR | B | |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | +8 | 9 | |
| 2 | 3 | +8 | 9 | |
| 3 | 3 | +7 | 9 | |
| 4 | 3 | +6 | 9 | |
| 5 | 3 | +3 | 9 | |
| 6 | 3 | +7 | 7 | |
| 7 | 3 | +6 | 7 | |
| 8 | 3 | +4 | 7 |
Top 8 direktno u osminu finala · 9.–24. baraž
Svi sa svima · Primeira Liga
red = domaćin, kolona = gost · uokvireno: sledeće koloFCP | SLB | SCP | SCL | ARO | ACV | GIL | SCB | MOR | FAL | FAM | EST | VIT | CSM | RAV | CDN | CAS | EST | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3:1 | 29.11. | 18.4. | 2:0 | 7.2. | 14.3. | 16.5. | 2:1 | 2:0 | 2.5. | 13.12. | 4.4. | 7.3. | 24.1. | 27.12. | 21.2. | 31.10. | ||
| 28.2. | 27.12. | 14.3. | 16.5. | 2:2 | 3:1 | 13.12. | 31.1. | 2.11. | 30.11. | 4.4. | 2:0 | 14.2. | 2.5. | 18.4. | 24.1. | 2:1 | ||
| 11.4. | 9.5. | 10.1. | 2:2 | 1:2 | 25.4. | 7.3. | 7.11. | 3:1 | 21.2. | 17.1. | 3:2 | 6.12. | 7.2. | 2:0 | 21.3. | 20.12. | ||
| 6.12. | 1:2 | 16.5. | 21.2. | 24.1. | 8.11. | 0:0 | 11.4. | 7.2. | 1:0 | 27.12. | 20.12. | 21.3. | 4:0 | 2:2 | 7.3. | 25.4. | ||
| 31.1. | 10.1. | 28.2. | 1:2 | 25.4. | 9.5. | 18.4. | 4:0 | 14.3. | 4.4. | 1:0 | 17.1. | 2:1 | 28.11. | 1.11. | 20.12. | 14.2. | ||
| 0:3 | 17.1. | 14.3. | 0:1 | 13.12. | 14.2. | 2.5. | 9.5. | 28.11. | 18.4. | 28.2. | 2:1 | 31.1. | 1.11. | 4.4. | 10.1. | 2:1 | ||
| 0:1 | 21.2. | 13.12. | 4.4. | 27.12. | 0:1 | 24.1. | 7.3. | 2.5. | 7.2. | 18.4. | 2.11. | 1:1 | 1:0 | 16.5. | 2:0 | 29.11. | ||
| 10.1. | 25.4. | 1:3 | 28.2. | 6.12. | 20.12. | 1:2 | 17.1. | 14.2. | 1.11. | 31.1. | 1:0 | 9.5. | 4.4. | 14.3. | 11.4. | 1:0 | ||
| 14.2. | 0:4 | 4.4. | 28.11. | 24.1. | 27.12. | 0:1 | 2:2 | 18.4. | 13.12. | 31.10. | 28.2. | 3:1 | 16.5. | 2.5. | 7.2. | 14.3. | ||
| 17.1. | 21.3. | 31.1. | 1:1 | 0:1 | 11.4. | 20.12. | 1:2 | 6.12. | 7.3. | 2:2 | 25.4. | 10.1. | 1:0 | 21.2. | 7.11. | 9.5. | ||
| 20.12. | 11.4. | 1:1 | 31.1. | 6.11. | 6.12. | 0:0 | 21.3. | 25.4. | 1:4 | 14.2. | 10.1. | 1:2 | 14.3. | 28.2. | 9.5. | 17.1. | ||
| 25.4. | 8.11. | 2:2 | 9.5. | 7.3. | 0:2 | 6.12. | 2:1 | 21.3. | 24.1. | 2:2 | 11.4. | 20.12. | 21.2. | 7.2. | 0:2 | 10.1. | ||
| 8.11. | 7.3. | 24.1. | 2.5. | 0:1 | 21.2. | 21.3. | 7.2. | 1:1 | 13.12. | 16.5. | 28.11. | 5:0 | 27.12. | 1:0 | 0:0 | 18.4. | ||
| 1:2 | 0:3 | 18.4. | 1.11. | 7.2. | 2:2 | 28.2. | 27.12. | 21.2. | 16.5. | 24.1. | 2.5. | 14.3. | 13.12. | 27.11. | 1:0 | 4.4. | ||
| 0:2 | 20.12. | 0:4 | 14.2. | 11.4. | 21.3. | 17.1. | 8.11. | 10.1. | 28.2. | 0:4 | 3:3 | 9.5. | 25.4. | 3:2 | 6.12. | 31.1. | ||
| 9.5. | 6.12. | 14.2. | 17.1. | 21.3. | 7.11. | 10.1. | 1:0 | 20.12. | 1:3 | 0:4 | 2:3 | 31.1. | 11.4. | 7.3. | 25.4. | 2:0 | ||
| 1:4 | 0:7 | 30.10. | 0:1 | 2.5. | 16.5. | 31.1. | 30.11. | 0:1 | 4.4. | 27.12. | 14.3. | 14.2. | 17.1. | 18.4. | 13.12. | 28.2. | ||
| 21.3. | 7.2. | 2.5. | 13.12. | 0:0 | 7.3. | 11.4. | 21.2. | 1:3 | 27.12. | 1:1 | 16.5. | 6.12. | 8.11. | 0:2 | 24.1. | 1:2 |
pobeda domaćinanerešenopobeda gosta
Benfika · Liga Evrope
svi protivnici u ligaškoj fazi · domaćin je prvi16.9.sre
Milan–
Benfika0:2Liga Evrope · 1. kolo
15.10.čet
Benfika–
Seltik4:1Liga Evrope · 2. kolo
22.10.čet
Omonia–
Benfika1:4Liga Evrope · 3. kolo
5.11.čet
Benfika–
Lech21:00Liga Evrope · 4. kolo
26.11.čet
Viktoria Plzeň–
Benfika18:45Liga Evrope · 5. kolo
10.12.čet
Benfika–
OFI21:00Liga Evrope · 6. kolo
21.1.čet
NEC–
Benfika18:45Liga Evrope · 7. kolo
28.1.čet
Benfika–
AZ21:00Liga Evrope · 8. kolo
Benfika kvote za šampiona · Primeira Liga
Šampion 2026/27 · bet3651.
Porto1,731,442.
Benfika3,503,003.
Sporting5,506,504.
Arouca201,00251,005.
Gil Vicente351,00251,006.
Santa Clara101,00251,007.
Braga251,00501,008.Viseu1501,00501,00
Sve dugoročne kvote na bet365 →Kvote bet365, podložne promenama · 18+ · Igraj odgovorno
Trener Benfika: Marco Silva
Benfika vesti · najnovije
19 članaka
Najava· Liga EvropeBenfica – Celtic prognoza i tip: Europska liga, četvrtak u 21:00
Benfika–
Seltik·4:1
Benfica dočekuje Celtic u 2. kolu ligaške faze Europske lige. Donosimo formu, sastave, kvote i naš tip za četvrtak u 21:00.

Vesti· La Liga · Primeira ligaNakon skandala u prvoj utakmici, Real pripremio snažnu poruku za uzvrat s Benficom

Vesti· La Liga · Primeira ligaObjavljene snimke: Zašto Mbappe tvrdi da je igrač Benfice vrijeđao Viniciusa



Vesti· Primeira liga · Superliga TurskeMourinho otišao iz Fenera, ostavio račun od 747.000 eura za hotel – Tko će ga platiti?



Česta pitanja o klubu Benfika
Kada Benfika igra sledeću utakmicu?
Sledeća utakmica: Benfika – Alverca, ponedjeljak, 2. novembra 2026. · 21:15 (Primeira Liga · 10. kolo). Kvote i našu najavu pronađi iznad, u modulu „Sledeća utakmica”.
Ko je trener kluba Benfika?
Marco Silva je trener kluba Benfika.
Gde igra Benfika i koliki je kapacitet stadiona?
Benfika domaće utakmice igra na stadionu Estádio da Luz (Lisabon), kapaciteta 68.100 mesta.
Na kom mestu je Benfika u tabeli (Primeira Liga)?
Benfika je trenutno na 2. mestu sa 22 bodova posle 9 utakmica (7 pobeda, 1 nerešenih, 1 poraza, gol-razlika +18).
Pre nego što odigraš
Naše prognoze za danas, pa tiket
Prognoze naših tipstera za današnje utakmice su na jednom mestu i obnavljaju se svaki dan. bet365.rs je licenciran u Srbiji, račun je u dinarima, a isplata ide na račun u banci za 1–3 radna dana.
Novi igrači: 100 % do 5.000 RSD u bet kreditima + 50 spinova uz uplatu od 500 RSD i prvu opkladu.
18+ · Važe uslovi · Igraj odgovorno

Superliga Srbije
Evroliga
Liga šampiona
NBA















