

Bundesliga · Dortmund, NemačkaDortmund
Borussia Dortmund
Osnovan1909.StadionSignal Iduna Park · 81.365TrenerNiko KovačBundesliga2. mesto · 17 bod.Liga šampiona13. mesto · 6 bod.
Bundesliga · 8. kolosubota, 31. oktobra 2026. · 18:30Sledeća utakmica
Bajern18:30sub 31.10.
DortmundDortmund raspored utakmica
sezona 2026/2731.10.sub
Bajern–
Dortmund18:30Bundesliga · 8. kolo
4.11.sre
Dortmund–
Real Betis21:00Liga šampiona · 4. kolo
7.11.sub
Dortmund–
Elversberg15:30Bundesliga · 9. kolo
21.11.sub
M'gladbach–
Dortmund15:30Bundesliga · 10. kolo
24.11.uto
Arsenal–
Dortmund21:00Liga šampiona · 5. kolo
29.11.ned
Dortmund–
Leverkuzen19:30Bundesliga · 11. kolo
Poslednje utakmice
← starije · najnovije →19.9.sub
Stuttgart–
Dortmund0:1Bundesliga · 4. kolo
9.10.pet
Dortmund–
Bremen2:2Bundesliga · 5. kolo
14.10.sre
Bodø/Glimt–
Dortmund1:0Liga šampiona · 2. kolo
17.10.sub
Union Berlin–
Dortmund0:0Bundesliga · 6. kolo
20.10.uto
Sabah–
Dortmund1:2Liga šampiona · 3. kolo
24.10.sub
Dortmund–
Frankfurt1:0Bundesliga · 7. kolo
Forma u ligiPPNNP→
Zašto baš bet365
Ponuda za Bajern – Dortmund kakvu domaće kladionice nemaju
- 100+ tržištapo utakmici: kartoni, korneri, šutevi, strelci, hendikepi
- Bet Buildergolovi, kartoni i šutevi na jednom tiketu za istu utakmicu
- Uživo + Cash Outkladi se tokom utakmice i zatvori tiket pre kraja
18+ · Važe uslovi · Igraj odgovorno
Tabela · Bundesligacela tabela →| # | U | GR | B | |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 7 | +19 | 17 | |
| 2 | 7 | +8 | 17 | |
| 3 | 7 | +7 | 13 | |
| 4 | 7 | +4 | 13 |
63 odigranih utakmica
Poredak ligaške faze · Liga šampionacela tabela →| # | U | GR | B | |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | +9 | 9 | |
| 2 | 3 | +9 | 9 | |
| 3 | 3 | +5 | 9 | |
| 4 | 3 | +5 | 9 | |
| 5 | 3 | +3 | 9 | |
| 6 | 3 | +5 | 7 | |
| 7 | 3 | +4 | 7 | |
| 8 | 3 | +5 | 6 | |
| 13 | 3 | +1 | 6 |
Top 8 direktno u osminu finala · 9.–24. baraž
Svi sa svima · Bundesliga
red = domaćin, kolona = gost · uokvireno: sledeće koloFCB | BVB | SCF | B04 | RBL | SVW | M05 | ELV | FCA | TSG | HSV | KOE | PAD | SGE | VFB | S04 | FCU | BMG | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10. | 3.3. | 13.1. | 6:1 | 19.12. | 13.3. | 6.2. | 20.2. | 17.4. | 3.4. | 20.11. | 5.12. | 22.5. | 5:1 | 30.1. | 7:0 | 8.5. | ||
| 6.3. | 16.1. | 29.11. | 24.4. | 2:2 | 9.1. | 7.11. | 12.12. | 30.1. | 2:0 | 15.5. | 3:0 | 1:0 | 13.2. | 10.4. | 27.2. | 20.3. | ||
| 1:3 | 22.5. | 27.2. | 29.11. | 4:1 | 17.4. | 20.3. | 6.3. | 5.12. | 13.1. | 8.5. | 30.1. | 13.2. | 19.12. | 2:1 | 8.11. | 5:0 | ||
| 15.5. | 3.4. | 2:1 | 2:0 | 17.4. | 20.2. | 23.1. | 6.2. | 3.3. | 8.5. | 13.3. | 21.11. | 19.12. | 31.10. | 16.1. | 4:0 | 5.12. | ||
| 27.2. | 19.12. | 3.4. | 13.2. | 30.1. | 5.12. | 4:0 | 7.11. | 22.5. | 5:0 | 17.4. | 8.5. | 6:0 | 13.1. | 6.3. | 20.3. | 3:0 | ||
| 24.4. | 20.2. | 23.1. | 12.12. | 3:1 | 3.3. | 16.1. | 3:2 | 31.10. | 22.11. | 6.2. | 2:2 | 10.4. | 13.3. | 15.5. | 9.1. | 27.11. | ||
| 7.11. | 8.5. | 12.12. | 3:4 | 10.4. | 2:3 | 6.3. | 20.3. | 13.1. | 30.1. | 19.12. | 0:0 | 1:3 | 22.5. | 27.2. | 28.11. | 13.2. | ||
| 1:2 | 13.3. | 21.11. | 3:2 | 3.3. | 22.5. | 30.10. | 4:3 | 8.5. | 19.12. | 3.4. | 17.4. | 13.1. | 5.12. | 13.2. | 20.2. | 30.1. | ||
| 2:2 | 17.4. | 31.10. | 2:2 | 13.3. | 13.2. | 22.11. | 27.2. | 3.4. | 22.5. | 5.12. | 19.12. | 30.1. | 8.5. | 3:0 | 1:1 | 13.1. | ||
| 12.12. | 2:3 | 10.4. | 3:0 | 16.1. | 6.3. | 15.5. | 9.1. | 28.11. | 2:3 | 23.1. | 13.2. | 20.3. | 2:1 | 8.11. | 24.4. | 27.2. | ||
| 28.11. | 23.1. | 15.5. | 9.1. | 6.2. | 20.3. | 0:5 | 24.4. | 16.1. | 20.2. | 2:1 | 3.3. | 6.3. | 1:0 | 12.12. | 10.4. | 6.11. | ||
| 20.3. | 13.1. | 9.1. | 8.11. | 12.12. | 1:1 | 24.4. | 28.11. | 10.4. | 3:2 | 13.2. | 22.5. | 27.2. | 30.1. | 0:0 | 6.3. | 2:1 | ||
| 10.4. | 6.2. | 0:1 | 20.3. | 9.1. | 27.2. | 23.1. | 12.12. | 24.4. | 3:1 | 1:0 | 16.1. | 7.11. | 0:2 | 28.11. | 15.5. | 6.3. | ||
| 16.1. | 3.3. | 2:2 | 24.4. | 20.2. | 5.12. | 6.2. | 15.5. | 1:4 | 21.11. | 1.11. | 1:0 | 13.3. | 3.4. | 9.1. | 23.1. | 17.4. | ||
| 23.1. | 0:1 | 24.4. | 6.3. | 15.5. | 7.11. | 16.1. | 10.4. | 9.1. | 6.2. | 27.2. | 4:1 | 20.2. | 28.11. | 20.3. | 12.12. | 2:3 | ||
| 0:0 | 5.12. | 20.2. | 22.5. | 31.10. | 13.1. | 0:1 | 0:0 | 23.1. | 13.3. | 17.4. | 3.3. | 3.4. | 8.5. | 21.11. | 6.2. | 19.12. | ||
| 13.2. | 0:0 | 13.3. | 30.1. | 21.11. | 8.5. | 3.4. | 1:0 | 3.3. | 19.12. | 5.12. | 1.11. | 13.1. | 3:3 | 17.4. | 1:3 | 22.5. | ||
| 9.1. | 21.11. | 6.2. | 10.4. | 23.1. | 3.4. | 3:4 | 3:4 | 15.5. | 1:2 | 13.3. | 20.2. | 31.10. | 12.12. | 3.3. | 24.4. | 16.1. |
pobeda domaćinanerešenopobeda gosta
Dortmund · Liga šampiona
svi protivnici u ligaškoj fazi · domaćin je prvi8.9.uto
Dortmund–
Viljareal3:2Liga šampiona · 1. kolo
14.10.sre
Bodø/Glimt–
Dortmund1:0Liga šampiona · 2. kolo
20.10.uto
Sabah–
Dortmund1:2Liga šampiona · 3. kolo
4.11.sre
Dortmund–
Real Betis21:00Liga šampiona · 4. kolo
24.11.uto
Arsenal–
Dortmund21:00Liga šampiona · 5. kolo
9.12.sre
Dortmund–
Inter21:00Liga šampiona · 6. kolo
19.1.uto
Aston Villa–
Dortmund21:00Liga šampiona · 7. kolo
27.1.sre
Dortmund–
AEK21:00Liga šampiona · 8. kolo
Dortmund kvote za šampiona · Bundesliga
Šampion 2026/27 · bet3651.
Bajern1,062.
Dortmund11,0013,003.
Leverkuzen19,0023,004.
Lajpcig34,0041,005.
Freiburg67,0081,006.
Stuttgart151,00201,007.
Bremen501,00251,008.
Frankfurt251,00351,00
Sve dugoročne kvote na bet365 →Kvote bet365, podložne promenama · 18+ · Igraj odgovorno
Trener Dortmund: Niko Kovač
Dortmund vesti · najnovije
37 članaka
Najava· Liga šampionaSabah – Borussia Dortmund prognoza i tip: Hrvati u Bakuu, utorak u 18:45
Sabah–
Dortmund·1:2
Sabah i Dortmund u utorak u 18:45 igraju treće kolo Lige prvaka u Bakuu. Naša prognoza: forma, izostanci, sudac, kvote i tip s Kovačem i Lepinjicom u fokusu.

Najava· Liga šampionaSabah – Borussia Dortmund prognoza i tip: Simić u Bakuu, utorak u 18:45
Sabah–
Dortmund·1:2


Najava· BundesligaUnion Berlin – Dortmund prognoza i tip: Kovač u Berlinu traži pobjedu nakon dva neuspjeha zaredom, subota u 15:30
Union Berlin–
Dortmund·0:0

Vesti· Bundesliga · Liga šampionaNiko Kovač u Bodøu: Dortmund na umjetnoj travi iza polarnog kruga, Guirassy na klupi

Najava· Liga šampionaBodø/Glimt – Borussia Dortmund prognoza i tip: srijeda u 21:00
Bodø/Glimt–
Dortmund·1:0







Vesti· Bundesliga · Premijer ligaTalijanski medij ističe: Zaboravite zaglušujuću buku Istanbula, Žuti zid Dortmunda ili Kop Liverpoola
Česta pitanja o klubu Dortmund
Kada Dortmund igra sledeću utakmicu?
Sledeća utakmica: Bajern – Dortmund, subota, 31. oktobra 2026. · 18:30 (Bundesliga · 8. kolo). Kvote i našu najavu pronađi iznad, u modulu „Sledeća utakmica”.
Ko je trener kluba Dortmund?
Niko Kovač je trener kluba Dortmund.
Gde igra Dortmund i koliki je kapacitet stadiona?
Dortmund domaće utakmice igra na stadionu Signal Iduna Park (Dortmund), kapaciteta 81.365 mesta.
Na kom mestu je Dortmund u tabeli (Bundesliga)?
Dortmund je trenutno na 2. mestu sa 17 bodova posle 7 utakmica (5 pobeda, 2 nerešenih, 0 poraza, gol-razlika +8).
Pre nego što odigraš
Naše prognoze za danas, pa tiket
Prognoze naših tipstera za današnje utakmice su na jednom mestu i obnavljaju se svaki dan. bet365.rs je licenciran u Srbiji, račun je u dinarima, a isplata ide na račun u banci za 1–3 radna dana.
Novi igrači: 100 % do 5.000 RSD u bet kreditima + 50 spinova uz uplatu od 500 RSD i prvu opkladu.
18+ · Važe uslovi · Igraj odgovorno

Superliga Srbije
Evroliga
NBA












