

Serija A · Napulj, ItalijaNapoli
SSC Napoli
Osnovan1926.StadionStadio Diego Armando Maradona · 54.726TrenerMassimiliano AllegriSerija A10. mesto · 11 bod.Liga šampiona22. mesto · 3 bod.
Serija A · 9. kolosreda, 28. oktobra 2026. · 20:45Sledeća utakmica
Monza20:45danas
NapoliNapoli raspored utakmica
sezona 2026/2728.10.sre
Monza–
Napoli20:45Serija A · 9. kolo
1.11.ned
Juventus–
Napoli20:45Serija A · 10. kolo
4.11.sre
Porto–
Napoli21:00Liga šampiona · 4. kolo
8.11.ned
Napoli–
Lazio12:30Serija A · 11. kolo
21.11.sub
Napoli–
Torino20:45Serija A · 12. kolo
24.11.uto
Man City–
Napoli21:00Liga šampiona · 5. kolo
Poslednje utakmice
← starije · najnovije →20.9.ned
Fiorentina–
Napoli1:1Serija A · 5. kolo
10.10.sub
Napoli–
Frosinone3:0Serija A · 6. kolo
13.10.uto
Viljareal–
Napoli3:1Liga šampiona · 2. kolo
17.10.sub
Venezia–
Napoli1:0Serija A · 7. kolo
20.10.uto
Napoli–
Bodø/Glimt4:3Liga šampiona · 3. kolo
24.10.sub
Napoli–
Roma3:3Serija A · 8. kolo
Forma u ligiPNPIN→
Zašto baš bet365
Ponuda za Monza – Napoli kakvu domaće kladionice nemaju
- 100+ tržištapo utakmici: kartoni, korneri, šutevi, strelci, hendikepi
- Bet Buildergolovi, kartoni i šutevi na jednom tiketu za istu utakmicu
- Uživo + Cash Outkladi se tokom utakmice i zatvori tiket pre kraja
18+ · Važe uslovi · Igraj odgovorno
Tabela · Serija Acela tabela →| # | U | GR | B | |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | +15 | 25 | |
| 8 | 8 | +2 | 13 | |
| 9 | 8 | -3 | 13 | |
| 10 | 8 | +3 | 11 | |
| 11 | 8 | -1 | 10 | |
| 12 | 8 | -5 | 9 |
81 odigranih utakmica
Poredak ligaške faze · Liga šampionacela tabela →| # | U | GR | B | |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | +9 | 9 | |
| 2 | 3 | +9 | 9 | |
| 3 | 3 | +5 | 9 | |
| 4 | 3 | +5 | 9 | |
| 5 | 3 | +3 | 9 | |
| 6 | 3 | +5 | 7 | |
| 7 | 3 | +4 | 7 | |
| 8 | 3 | +5 | 6 | |
| 22 | 3 | -2 | 3 |
Top 8 direktno u osminu finala · 9.–24. baraž
Svi sa svima · Serija A
red = domaćin, kolona = gost · uokvireno: sledeće koloLAZ | INT | ASR | ACM | COM | FRO | JUV | TOR | CAG | NAP | ATA | LEC | BOL | SAS | MON | GEN | UDI | FIO | PAR | VEN | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6.1. | 13.12. | 2:2 | 25.4. | 7.3. | 14.3. | 11.4. | 1.11. | 21.2. | 6.12. | 21.11. | 17.1. | 9.5. | 3:1 | 1:0 | 16.5. | 30.5. | 2:1 | 31.1. | ||
| 23.5. | 11.4. | 14.2. | 8.11. | 21.3. | 10.1. | 13.12. | 7.2. | 3:2 | 28.2. | 9.5. | 25.4. | 3.1. | 4:1 | 28.11. | 5:3 | 2:1 | 3:0 | 24.1. | ||
| 18.4. | 2:2 | 9.1. | 23.5. | 2.1. | 19.12. | 7.2. | 27.10. | 2.5. | 2:1 | 21.3. | 4.4. | 7.11. | 29.11. | 2:0 | 24.1. | 4:0 | 14.2. | 28.2. | ||
| 2.5. | 31.10. | 16.5. | 19.12. | 22.11. | 31.1. | 17.1. | 7.3. | 18.4. | 3:2 | 3:0 | 28.10. | 14.3. | 4.4. | 21.2. | 30.5. | 5.1. | 6.12. | 2:0 | ||
| 10.1. | 2.5. | 0:0 | 28.2. | 18.4. | 29.11. | 21.2. | 21.11. | 24.1. | 16.5. | 3.1. | 12.12. | 2:0 | 7.2. | 30.5. | 14.3. | 4.4. | 2:1 | 1.11. | ||
| 18.12. | 5.12. | 25.4. | 24.1. | 2:0 | 0:1 | 1.11. | 23.5. | 28.2. | 9.5. | 29.10. | 6.1. | 4:2 | 14.3. | 11.4. | 4.4. | 14.2. | 28.11. | 3:2 | ||
| 0:3 | 16.5. | 7.3. | 1:1 | 21.3. | 30.5. | 6.1. | 24.1. | 1.11. | 2:0 | 11.4. | 21.2. | 7.2. | 14.12. | 17.1. | 6.12. | 25.4. | 2:0 | 22.11. | ||
| 28.11. | 14.3. | 0:2 | 1:2 | 27.10. | 31.1. | 4.4. | 20.12. | 23.5. | 10.1. | 7.11. | 9.5. | 14.2. | 3:2 | 18.4. | 2:1 | 28.2. | 2.5. | 2.1. | ||
| 14.2. | 0:1 | 30.5. | 30.11. | 17.1. | 7.11. | 1:1 | 16.5. | 4.4. | 11.4. | 1:0 | 0:2 | 11.1. | 25.4. | 2.1. | 28.2. | 14.3. | 31.1. | 12.12. | ||
| 8.11. | 31.1. | 3:3 | 13.12. | 1:2 | 3:0 | 14.2. | 21.11. | 7.1. | 30.5. | 5.12. | 1:0 | 11.4. | 9.5. | 16.5. | 25.4. | 17.1. | 7.3. | 21.3. | ||
| 7.2. | 22.11. | 17.1. | 21.3. | 6.1. | 4:4 | 2.5. | 7.3. | 1:2 | 20.12. | 23.5. | 1:0 | 2:1 | 21.2. | 14.12. | 18.4. | 31.1. | 2.11. | 3:1 | ||
| 4.4. | 18.12. | 0:4 | 25.4. | 7.3. | 21.2. | 0:2 | 24.1. | 2.5. | 7.2. | 30.11. | 1:2 | 12.12. | 3:2 | 1.11. | 17.1. | 16.5. | 6.1. | 30.5. | ||
| 0:1 | 1:3 | 4.12. | 7.2. | 14.2. | 16.5. | 3.1. | 1:1 | 18.4. | 14.3. | 24.1. | 28.2. | 2:2 | 31.10. | 9.1. | 22.11. | 2.5. | 30.5. | 11.4. | ||
| 2:6 | 30.5. | 21.2. | 1:1 | 31.1. | 2.5. | 3:2 | 2:1 | 21.3. | 29.11. | 4.4. | 18.4. | 7.3. | 17.1. | 22.11. | 7.1. | 2.11. | 19.12. | 16.5. | ||
| 24.1. | 18.4. | 31.1. | 2.1. | 5.12. | 9.1. | 28.2. | 30.5. | 4:0 | 28.10. | 8.11. | 14.2. | 21.3. | 2:1 | 7.3. | 2:3 | 23.11. | 16.5. | 2.5. | ||
| 28.2. | 4.4. | 14.3. | 8.11. | 1:4 | 1:1 | 28.10. | 6.12. | 9.5. | 0:2 | 14.2. | 31.1. | 23.5. | 25.4. | 5.1. | 20.12. | 2:1 | 24.1. | 1:0 | ||
| 1:2 | 7.3. | 31.10. | 0:2 | 1:1 | 11.12. | 9.5. | 21.3. | 0:1 | 11.1. | 3.1. | 0:3 | 31.1. | 23.5. | 11.4. | 2.5. | 29.11. | 21.2. | 14.2. | ||
| 2.1. | 21.2. | 9.5. | 11.4. | 1:3 | 0:3 | 8.11. | 1:2 | 7.12. | 1:1 | 29.10. | 10.1. | 20.12. | 24.1. | 23.5. | 21.3. | 7.2. | 18.4. | 7.3. | ||
| 21.3. | 17.1. | 21.11. | 9.5. | 11.4. | 7.2. | 23.5. | 0:3 | 0:1 | 3.1. | 25.4. | 14.3. | 7.11. | 28.2. | 1:1 | 2:1 | 28.10. | 13.12. | 10.1. | ||
| 0:2 | 28.10. | 5.1. | 23.5. | 9.5. | 17.1. | 18.4. | 25.4. | 21.2. | 1:0 | 14.3. | 0:2 | 27.11. | 7.12. | 20.12. | 7.2. | 6.11. | 2:4 | 4.4. |
pobeda domaćinanerešenopobeda gosta
Napoli · Liga šampiona
svi protivnici u ligaškoj fazi · domaćin je prvi9.9.sre
Napoli–
Arsenal0:1Liga šampiona · 1. kolo
13.10.uto
Viljareal–
Napoli3:1Liga šampiona · 2. kolo
20.10.uto
Napoli–
Bodø/Glimt4:3Liga šampiona · 3. kolo
4.11.sre
Porto–
Napoli21:00Liga šampiona · 4. kolo
24.11.uto
Man City–
Napoli21:00Liga šampiona · 5. kolo
8.12.uto
Napoli–
Club Brugge21:00Liga šampiona · 6. kolo
20.1.sre
Sabah–
Napoli18:45Liga šampiona · 7. kolo
27.1.sre
Napoli–
Viking21:00Liga šampiona · 8. kolo
Napoli kvote za šampiona · Serija A
Šampion 2026/27 · bet3651.
Milan1,402.
Roma7,506,503.
Milan11,0013,004.
Como13,0017,005.
Juventus19,0021,006.
Lazio26,0021,007.
Napoli101,0067,008.
Atalanta101,00151,00
Sve dugoročne kvote na bet365 →Kvote bet365, podložne promenama · 18+ · Igraj odgovorno
Trener Napoli: Massimiliano Allegri
Napoli vesti · najnovije
17 članaka
Najava· Liga šampionaNapoli – Bodø/Glimt prognoza i tip: Napoli bez boda, utorak u 21:00
Napoli–
Bodø/Glimt·4:3
Napoli bez boda u Ligi prvaka dočekuje Bodø/Glimt koji je srušio Dortmund. Forma, sastavi, sudac, kvote i naš tip za utorak u 21:00.


Najava· Liga šampionaVillarreal – Napoli prognoza i tip: Liga šampiona, utorak u 21:00
Viljareal–
Napoli·3:1

Najava· Liga šampionaVillarreal – Napoli prognoza i tip: susret momčadi bez boda u Ligi prvaka
Viljareal–
Napoli·3:1









Vesti· Premijer liga · Serija ALiverpool se sprema prodati drugog najskupljeg igrača u svojoj povijesti – seli li u Napoli?
Česta pitanja o klubu Napoli
Kada Napoli igra sledeću utakmicu?
Sledeća utakmica: Monza – Napoli, sreda, 28. oktobra 2026. · 20:45 (Serija A · 9. kolo). Kvote i našu najavu pronađi iznad, u modulu „Sledeća utakmica”.
Ko je trener kluba Napoli?
Massimiliano Allegri je trener kluba Napoli.
Gde igra Napoli i koliki je kapacitet stadiona?
Napoli domaće utakmice igra na stadionu Stadio Diego Armando Maradona (Napulj), kapaciteta 54.726 mesta.
Na kom mestu je Napoli u tabeli (Serija A)?
Napoli je trenutno na 10. mestu sa 11 bodova posle 8 utakmica (3 pobeda, 2 nerešenih, 3 poraza, gol-razlika +3).
Pre nego što odigraš
Naše prognoze za danas, pa tiket
Prognoze naših tipstera za današnje utakmice su na jednom mestu i obnavljaju se svaki dan. bet365.rs je licenciran u Srbiji, račun je u dinarima, a isplata ide na račun u banci za 1–3 radna dana.
Novi igrači: 100 % do 5.000 RSD u bet kreditima + 50 spinova uz uplatu od 500 RSD i prvu opkladu.
18+ · Važe uslovi · Igraj odgovorno

Superliga Srbije
Evroliga
NBA












