Poslednje utakmice
← starije · najnovije →Zašto baš bet365
Ponuda za Lazio – Cagliari kakvu domaće kladionice nemaju
- 100+ tržištapo utakmici: kartoni, korneri, šutevi, strelci, hendikepi
- Bet Buildergolovi, kartoni i šutevi na jednom tiketu za istu utakmicu
- Uživo + Cash Outkladi se tokom utakmice i zatvori tiket pre kraja
18+ · Važe uslovi · Igraj odgovorno
Svi sa svima · Serija A
red = domaćin, kolona = gost · uokvireno: sledeće koloLazio kvote za šampiona · Serija A
Šampion 2026/27 · bet3651.
Milan1,442.
Roma7,506,003.
Milan11,0013,004.
Como17,0015,005.
Lazio26,0019,006.
Juventus19,0021,007.
Napoli101,0067,008.
Atalanta101,00151,00 Trener Lazio: Gennaro Gattuso
Lazio vesti · najnovije
7 članakaČesta pitanja o klubu Lazio
Kada Lazio igra sledeću utakmicu?
Sledeća utakmica: Lazio – Cagliari, nedjelja, 1. novembra 2026. · 15:00 (Serija A · 10. kolo). Kvote i našu najavu pronađi iznad, u modulu „Sledeća utakmica”.
Ko je trener kluba Lazio?
Gennaro Gattuso je trener kluba Lazio.
Gde igra Lazio i koliki je kapacitet stadiona?
Lazio domaće utakmice igra na stadionu Stadio Olimpico (Rim), kapaciteta 72.698 mesta.
Na kom mestu je Lazio u tabeli (Serija A)?
Lazio je trenutno na 1. mestu sa 25 bodova posle 9 utakmica (8 pobeda, 1 nerešenih, 0 poraza, gol-razlika +15).
Pre nego što odigraš
Naše prognoze za danas, pa tiket
Prognoze naših tipstera za današnje utakmice su na jednom mestu i obnavljaju se svaki dan. bet365.rs je licenciran u Srbiji, račun je u dinarima, a isplata ide na račun u banci za 1–3 radna dana.
Novi igrači: 100 % do 5.000 RSD u bet kreditima + 50 spinova uz uplatu od 500 RSD i prvu opkladu.
18+ · Važe uslovi · Igraj odgovorno