

Serija A · Torino, ItalijaJuventus
Osnovan1897.StadionAllianz Stadium · 41.507TrenerLuciano SpallettiSerija A7. mesto · 14 bod.Liga Evrope7. mesto · 7 bod.
Serija A · 9. kolosreda, 28. oktobra 2026. · 20:45Sledeća utakmica
Genoa20:45danas
JuventusJuventus raspored utakmica
sezona 2026/2728.10.sre
Genoa–
Juventus20:45Serija A · 9. kolo
1.11.ned
Juventus–
Napoli20:45Serija A · 10. kolo
5.11.čet
AZ–
Juventus21:00Liga Evrope · 4. kolo
8.11.ned
Fiorentina–
Juventus20:45Serija A · 11. kolo
22.11.ned
Juventus–
Venezia12:30Serija A · 12. kolo
26.11.čet
Juventus–
Omonia21:00Liga Evrope · 5. kolo
Poslednje utakmice
← starije · najnovije →20.9.ned
Juventus–
Atalanta2:0Serija A · 5. kolo
11.10.ned
Cagliari–
Juventus1:1Serija A · 6. kolo
15.10.čet
Celta–
Juventus1:2Liga Evrope · 2. kolo
18.10.ned
Juventus–
Lazio0:3Serija A · 7. kolo
22.10.čet
Juventus–
Rennes2:2Liga Evrope · 3. kolo
25.10.ned
Lecce–
Juventus0:2Serija A · 8. kolo
Forma u ligiIPNIP→
Zašto baš bet365
Ponuda za Genoa – Juventus kakvu domaće kladionice nemaju
- 100+ tržištapo utakmici: kartoni, korneri, šutevi, strelci, hendikepi
- Bet Buildergolovi, kartoni i šutevi na jednom tiketu za istu utakmicu
- Uživo + Cash Outkladi se tokom utakmice i zatvori tiket pre kraja
18+ · Važe uslovi · Igraj odgovorno
Tabela · Serija Acela tabela →| # | U | GR | B | |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | +15 | 25 | |
| 5 | 8 | +7 | 17 | |
| 6 | 8 | +4 | 14 | |
| 7 | 8 | +3 | 14 | |
| 8 | 8 | +2 | 13 | |
| 9 | 8 | -3 | 13 |
81 odigranih utakmica
Poredak ligaške faze · Liga Evropecela tabela →| # | U | GR | B | |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | +8 | 9 | |
| 2 | 3 | +8 | 9 | |
| 3 | 3 | +7 | 9 | |
| 4 | 3 | +6 | 9 | |
| 5 | 3 | +3 | 9 | |
| 6 | 3 | +7 | 7 | |
| 7 | 3 | +6 | 7 | |
| 8 | 3 | +4 | 7 |
Top 8 direktno u osminu finala · 9.–24. baraž
Svi sa svima · Serija A
red = domaćin, kolona = gost · uokvireno: sledeće koloLAZ | INT | ASR | ACM | COM | FRO | JUV | TOR | CAG | NAP | ATA | LEC | BOL | SAS | MON | GEN | UDI | FIO | PAR | VEN | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6.1. | 13.12. | 2:2 | 25.4. | 7.3. | 14.3. | 11.4. | 1.11. | 21.2. | 6.12. | 21.11. | 17.1. | 9.5. | 3:1 | 1:0 | 16.5. | 30.5. | 2:1 | 31.1. | ||
| 23.5. | 11.4. | 14.2. | 8.11. | 21.3. | 10.1. | 13.12. | 7.2. | 3:2 | 28.2. | 9.5. | 25.4. | 3.1. | 4:1 | 28.11. | 5:3 | 2:1 | 3:0 | 24.1. | ||
| 18.4. | 2:2 | 9.1. | 23.5. | 2.1. | 19.12. | 7.2. | 27.10. | 2.5. | 2:1 | 21.3. | 4.4. | 7.11. | 29.11. | 2:0 | 24.1. | 4:0 | 14.2. | 28.2. | ||
| 2.5. | 31.10. | 16.5. | 19.12. | 22.11. | 31.1. | 17.1. | 7.3. | 18.4. | 3:2 | 3:0 | 28.10. | 14.3. | 4.4. | 21.2. | 30.5. | 5.1. | 6.12. | 2:0 | ||
| 10.1. | 2.5. | 0:0 | 28.2. | 18.4. | 29.11. | 21.2. | 21.11. | 24.1. | 16.5. | 3.1. | 12.12. | 2:0 | 7.2. | 30.5. | 14.3. | 4.4. | 2:1 | 1.11. | ||
| 18.12. | 5.12. | 25.4. | 24.1. | 2:0 | 0:1 | 1.11. | 23.5. | 28.2. | 9.5. | 29.10. | 6.1. | 4:2 | 14.3. | 11.4. | 4.4. | 14.2. | 28.11. | 3:2 | ||
| 0:3 | 16.5. | 7.3. | 1:1 | 21.3. | 30.5. | 6.1. | 24.1. | 1.11. | 2:0 | 11.4. | 21.2. | 7.2. | 14.12. | 17.1. | 6.12. | 25.4. | 2:0 | 22.11. | ||
| 28.11. | 14.3. | 0:2 | 1:2 | 27.10. | 31.1. | 4.4. | 20.12. | 23.5. | 10.1. | 7.11. | 9.5. | 14.2. | 3:2 | 18.4. | 2:1 | 28.2. | 2.5. | 2.1. | ||
| 14.2. | 0:1 | 30.5. | 30.11. | 17.1. | 7.11. | 1:1 | 16.5. | 4.4. | 11.4. | 1:0 | 0:2 | 11.1. | 25.4. | 2.1. | 28.2. | 14.3. | 31.1. | 12.12. | ||
| 8.11. | 31.1. | 3:3 | 13.12. | 1:2 | 3:0 | 14.2. | 21.11. | 7.1. | 30.5. | 5.12. | 1:0 | 11.4. | 9.5. | 16.5. | 25.4. | 17.1. | 7.3. | 21.3. | ||
| 7.2. | 22.11. | 17.1. | 21.3. | 6.1. | 4:4 | 2.5. | 7.3. | 1:2 | 20.12. | 23.5. | 1:0 | 2:1 | 21.2. | 14.12. | 18.4. | 31.1. | 2.11. | 3:1 | ||
| 4.4. | 18.12. | 0:4 | 25.4. | 7.3. | 21.2. | 0:2 | 24.1. | 2.5. | 7.2. | 30.11. | 1:2 | 12.12. | 3:2 | 1.11. | 17.1. | 16.5. | 6.1. | 30.5. | ||
| 0:1 | 1:3 | 4.12. | 7.2. | 14.2. | 16.5. | 3.1. | 1:1 | 18.4. | 14.3. | 24.1. | 28.2. | 2:2 | 31.10. | 9.1. | 22.11. | 2.5. | 30.5. | 11.4. | ||
| 2:6 | 30.5. | 21.2. | 1:1 | 31.1. | 2.5. | 3:2 | 2:1 | 21.3. | 29.11. | 4.4. | 18.4. | 7.3. | 17.1. | 22.11. | 7.1. | 2.11. | 19.12. | 16.5. | ||
| 24.1. | 18.4. | 31.1. | 2.1. | 5.12. | 9.1. | 28.2. | 30.5. | 4:0 | 28.10. | 8.11. | 14.2. | 21.3. | 2:1 | 7.3. | 2:3 | 23.11. | 16.5. | 2.5. | ||
| 28.2. | 4.4. | 14.3. | 8.11. | 1:4 | 1:1 | 28.10. | 6.12. | 9.5. | 0:2 | 14.2. | 31.1. | 23.5. | 25.4. | 5.1. | 20.12. | 2:1 | 24.1. | 1:0 | ||
| 1:2 | 7.3. | 31.10. | 0:2 | 1:1 | 11.12. | 9.5. | 21.3. | 0:1 | 11.1. | 3.1. | 0:3 | 31.1. | 23.5. | 11.4. | 2.5. | 29.11. | 21.2. | 14.2. | ||
| 2.1. | 21.2. | 9.5. | 11.4. | 1:3 | 0:3 | 8.11. | 1:2 | 7.12. | 1:1 | 29.10. | 10.1. | 20.12. | 24.1. | 23.5. | 21.3. | 7.2. | 18.4. | 7.3. | ||
| 21.3. | 17.1. | 21.11. | 9.5. | 11.4. | 7.2. | 23.5. | 0:3 | 0:1 | 3.1. | 25.4. | 14.3. | 7.11. | 28.2. | 1:1 | 2:1 | 28.10. | 13.12. | 10.1. | ||
| 0:2 | 28.10. | 5.1. | 23.5. | 9.5. | 17.1. | 18.4. | 25.4. | 21.2. | 1:0 | 14.3. | 0:2 | 27.11. | 7.12. | 20.12. | 7.2. | 6.11. | 2:4 | 4.4. |
pobeda domaćinanerešenopobeda gosta
Juventus · Liga Evrope
svi protivnici u ligaškoj fazi · domaćin je prvi17.9.čet
Juventus–
NEC5:0Liga Evrope · 1. kolo
15.10.čet
Celta–
Juventus1:2Liga Evrope · 2. kolo
22.10.čet
Juventus–
Rennes2:2Liga Evrope · 3. kolo
5.11.čet
AZ–
Juventus21:00Liga Evrope · 4. kolo
26.11.čet
Juventus–
Omonia21:00Liga Evrope · 5. kolo
10.12.čet
H. Be'er Sheva–
Juventus18:45Liga Evrope · 6. kolo
21.1.čet
Ferencváros–
Juventus18:45Liga Evrope · 7. kolo
28.1.čet
Juventus–
Real Sosijedad21:00Liga Evrope · 8. kolo
Juventus kvote za šampiona · Serija A
Šampion 2026/27 · bet3651.
Milan1,402.
Roma7,506,503.
Milan11,0013,004.
Como13,0017,005.
Juventus19,0021,006.
Lazio26,0021,007.
Napoli101,0067,008.
Atalanta101,00151,00
Sve dugoročne kvote na bet365 →Kvote bet365, podložne promenama · 18+ · Igraj odgovorno
Trener Juventus: Luciano Spalletti
Juventus vesti · najnovije
60 članaka
Najava· Liga EvropeJuventus – Rennes prognoza i tip: Juve traži odgovor, četvrtak u 18:45
Juventus–
Rennes·2:2
Juventus nakon poraza 0:3 od Lazija dočekuje Rennes u 3. kolu Europske lige. Naš tip je više od 2,5 gola uz kvotu 1.67, a u tekstu su forma, mogući sastavi, Alajbegović i kvote.

Najava· Liga EvropeJuventus – Rennes prognoza i tip: Juve traži odgovor, četvrtak u 18:45
Juventus–
Rennes·2:2

Najava· Liga EvropeCelta – Juventus prognoza i tip: Europska liga, četvrtak u 21:00
Celta–
Juventus·1:2

Najava· Liga EvropeCelta Vigo – Juventus prognoza i tip: Liga Evrope, četvrtak u 21:00
Celta–
Juventus·1:2

Vesti· Liga nacija · Serija AKerim Alajbegović i Juventus: Spalletti mu daje lijevu stranu, Talijani oduševljeni izvedbom u Rumunjskoj

Vesti· Liga nacija · Serija AJuventus čeka Kovačića bez odštete: ugovor s Cityjem istječe 2027., Talijani već slažu popis







Vesti· Premijer liga · Serija ABivši vratar Juventusa i Arsenala Alex Manninger poginuo u 48. godini
Česta pitanja o klubu Juventus
Kada Juventus igra sledeću utakmicu?
Sledeća utakmica: Genoa – Juventus, sreda, 28. oktobra 2026. · 20:45 (Serija A · 9. kolo). Kvote i našu najavu pronađi iznad, u modulu „Sledeća utakmica”.
Ko je trener kluba Juventus?
Luciano Spalletti je trener kluba Juventus.
Gde igra Juventus i koliki je kapacitet stadiona?
Juventus domaće utakmice igra na stadionu Allianz Stadium (Torino), kapaciteta 41.507 mesta.
Na kom mestu je Juventus u tabeli (Serija A)?
Juventus je trenutno na 7. mestu sa 14 bodova posle 8 utakmica (4 pobeda, 2 nerešenih, 2 poraza, gol-razlika +3).
Pre nego što odigraš
Naše prognoze za danas, pa tiket
Prognoze naših tipstera za današnje utakmice su na jednom mestu i obnavljaju se svaki dan. bet365.rs je licenciran u Srbiji, račun je u dinarima, a isplata ide na račun u banci za 1–3 radna dana.
Novi igrači: 100 % do 5.000 RSD u bet kreditima + 50 spinova uz uplatu od 500 RSD i prvu opkladu.
18+ · Važe uslovi · Igraj odgovorno

Superliga Srbije
Evroliga
Liga šampiona
NBA











