
Serija A · Frosinone, ItalijaFrosinone
Osnovan1911.StadionStadio Benito Stirpe · 16.227TrenerMassimiliano AlviniSerija A6. mesto · 14 bod.
Serija A · 9. koločetvrtak, 29. oktobra 2026. · 18:30Sledeća utakmica
Frosinone18:30sutra
LecceFrosinone raspored utakmica
sezona 2026/2729.10.čet
Frosinone–
Lecce18:30Serija A · 9. kolo
1.11.ned
Frosinone–
Torino15:00Serija A · 10. kolo
7.11.sub
Cagliari–
Frosinone15:00Serija A · 11. kolo
22.11.ned
Milan–
Frosinone18:00Serija A · 12. kolo
28.11.sub
Frosinone–
Parma15:00Serija A · 13. kolo
5.12.sub
Frosinone–
Inter18:00Serija A · 14. kolo
Poslednje utakmice
← starije · najnovije →6.9.ned
Frosinone–
Venezia3:2Serija A · 3. kolo
12.9.sub
Genoa–
Frosinone1:1Serija A · 4. kolo
20.9.ned
Frosinone–
Como2:0Serija A · 5. kolo
10.10.sub
Napoli–
Frosinone3:0Serija A · 6. kolo
16.10.pet
Frosinone–
Sassuolo4:2Serija A · 7. kolo
25.10.ned
Atalanta–
Frosinone4:4Serija A · 8. kolo
Forma u ligiNPIPN→
Zašto baš bet365
Ponuda za Frosinone – Lecce kakvu domaće kladionice nemaju
- 100+ tržištapo utakmici: kartoni, korneri, šutevi, strelci, hendikepi
- Bet Buildergolovi, kartoni i šutevi na jednom tiketu za istu utakmicu
- Uživo + Cash Outkladi se tokom utakmice i zatvori tiket pre kraja
18+ · Važe uslovi · Igraj odgovorno
Svi sa svima · Serija A
red = domaćin, kolona = gost · uokvireno: sledeće koloLAZ | INT | ASR | ACM | COM | FRO | JUV | TOR | CAG | NAP | ATA | LEC | BOL | SAS | MON | GEN | UDI | FIO | PAR | VEN | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6.1. | 13.12. | 2:2 | 25.4. | 7.3. | 14.3. | 11.4. | 1.11. | 21.2. | 6.12. | 21.11. | 17.1. | 9.5. | 3:1 | 1:0 | 16.5. | 30.5. | 2:1 | 31.1. | ||
| 23.5. | 11.4. | 14.2. | 8.11. | 21.3. | 10.1. | 13.12. | 7.2. | 3:2 | 28.2. | 9.5. | 25.4. | 3.1. | 4:1 | 28.11. | 5:3 | 2:1 | 3:0 | 24.1. | ||
| 18.4. | 2:2 | 9.1. | 23.5. | 2.1. | 19.12. | 7.2. | 27.10. | 2.5. | 2:1 | 21.3. | 4.4. | 7.11. | 29.11. | 2:0 | 24.1. | 4:0 | 14.2. | 28.2. | ||
| 2.5. | 31.10. | 16.5. | 19.12. | 22.11. | 31.1. | 17.1. | 7.3. | 18.4. | 3:2 | 3:0 | 28.10. | 14.3. | 4.4. | 21.2. | 30.5. | 5.1. | 6.12. | 2:0 | ||
| 10.1. | 2.5. | 0:0 | 28.2. | 18.4. | 29.11. | 21.2. | 21.11. | 24.1. | 16.5. | 3.1. | 12.12. | 2:0 | 7.2. | 30.5. | 14.3. | 4.4. | 2:1 | 1.11. | ||
| 18.12. | 5.12. | 25.4. | 24.1. | 2:0 | 0:1 | 1.11. | 23.5. | 28.2. | 9.5. | 29.10. | 6.1. | 4:2 | 14.3. | 11.4. | 4.4. | 14.2. | 28.11. | 3:2 | ||
| 0:3 | 16.5. | 7.3. | 1:1 | 21.3. | 30.5. | 6.1. | 24.1. | 1.11. | 2:0 | 11.4. | 21.2. | 7.2. | 14.12. | 17.1. | 6.12. | 25.4. | 2:0 | 22.11. | ||
| 28.11. | 14.3. | 0:2 | 1:2 | 27.10. | 31.1. | 4.4. | 20.12. | 23.5. | 10.1. | 7.11. | 9.5. | 14.2. | 3:2 | 18.4. | 2:1 | 28.2. | 2.5. | 2.1. | ||
| 14.2. | 0:1 | 30.5. | 30.11. | 17.1. | 7.11. | 1:1 | 16.5. | 4.4. | 11.4. | 1:0 | 0:2 | 11.1. | 25.4. | 2.1. | 28.2. | 14.3. | 31.1. | 12.12. | ||
| 8.11. | 31.1. | 3:3 | 13.12. | 1:2 | 3:0 | 14.2. | 21.11. | 7.1. | 30.5. | 5.12. | 1:0 | 11.4. | 9.5. | 16.5. | 25.4. | 17.1. | 7.3. | 21.3. | ||
| 7.2. | 22.11. | 17.1. | 21.3. | 6.1. | 4:4 | 2.5. | 7.3. | 1:2 | 20.12. | 23.5. | 1:0 | 2:1 | 21.2. | 14.12. | 18.4. | 31.1. | 2.11. | 3:1 | ||
| 4.4. | 18.12. | 0:4 | 25.4. | 7.3. | 21.2. | 0:2 | 24.1. | 2.5. | 7.2. | 30.11. | 1:2 | 12.12. | 3:2 | 1.11. | 17.1. | 16.5. | 6.1. | 30.5. | ||
| 0:1 | 1:3 | 4.12. | 7.2. | 14.2. | 16.5. | 3.1. | 1:1 | 18.4. | 14.3. | 24.1. | 28.2. | 2:2 | 31.10. | 9.1. | 22.11. | 2.5. | 30.5. | 11.4. | ||
| 2:6 | 30.5. | 21.2. | 1:1 | 31.1. | 2.5. | 3:2 | 2:1 | 21.3. | 29.11. | 4.4. | 18.4. | 7.3. | 17.1. | 22.11. | 7.1. | 2.11. | 19.12. | 16.5. | ||
| 24.1. | 18.4. | 31.1. | 2.1. | 5.12. | 9.1. | 28.2. | 30.5. | 4:0 | 28.10. | 8.11. | 14.2. | 21.3. | 2:1 | 7.3. | 2:3 | 23.11. | 16.5. | 2.5. | ||
| 28.2. | 4.4. | 14.3. | 8.11. | 1:4 | 1:1 | 28.10. | 6.12. | 9.5. | 0:2 | 14.2. | 31.1. | 23.5. | 25.4. | 5.1. | 20.12. | 2:1 | 24.1. | 1:0 | ||
| 1:2 | 7.3. | 31.10. | 0:2 | 1:1 | 11.12. | 9.5. | 21.3. | 0:1 | 11.1. | 3.1. | 0:3 | 31.1. | 23.5. | 11.4. | 2.5. | 29.11. | 21.2. | 14.2. | ||
| 2.1. | 21.2. | 9.5. | 11.4. | 1:3 | 0:3 | 8.11. | 1:2 | 7.12. | 1:1 | 29.10. | 10.1. | 20.12. | 24.1. | 23.5. | 21.3. | 7.2. | 18.4. | 7.3. | ||
| 21.3. | 17.1. | 21.11. | 9.5. | 11.4. | 7.2. | 23.5. | 0:3 | 0:1 | 3.1. | 25.4. | 14.3. | 7.11. | 28.2. | 1:1 | 2:1 | 28.10. | 13.12. | 10.1. | ||
| 0:2 | 28.10. | 5.1. | 23.5. | 9.5. | 17.1. | 18.4. | 25.4. | 21.2. | 1:0 | 14.3. | 0:2 | 27.11. | 7.12. | 20.12. | 7.2. | 6.11. | 2:4 | 4.4. |
pobeda domaćinanerešenopobeda gosta
Frosinone kvote za šampiona · Serija A
Šampion 2026/27 · bet3651.
Milan1,402.
Roma7,506,503.
Milan11,0013,004.
Como13,0017,005.
Juventus19,0021,006.
Lazio26,0021,007.
Napoli101,0067,008.
Atalanta101,00151,00
Sve dugoročne kvote na bet365 →Kvote bet365, podložne promenama · 18+ · Igraj odgovorno
Trener Frosinone: Massimiliano Alvini
Česta pitanja o klubu Frosinone
Kada Frosinone igra sledeću utakmicu?
Sledeća utakmica: Frosinone – Lecce, četvrtak, 29. oktobra 2026. · 18:30 (Serija A · 9. kolo). Kvote i našu najavu pronađi iznad, u modulu „Sledeća utakmica”.
Ko je trener kluba Frosinone?
Massimiliano Alvini je trener kluba Frosinone.
Gde igra Frosinone i koliki je kapacitet stadiona?
Frosinone domaće utakmice igra na stadionu Stadio Benito Stirpe (Frosinone), kapaciteta 16.227 mesta.
Na kom mestu je Frosinone u tabeli (Serija A)?
Frosinone je trenutno na 6. mestu sa 14 bodova posle 8 utakmica (4 pobeda, 2 nerešenih, 2 poraza, gol-razlika +4).
Pre nego što odigraš
Naše prognoze za danas, pa tiket
Prognoze naših tipstera za današnje utakmice su na jednom mestu i obnavljaju se svaki dan. bet365.rs je licenciran u Srbiji, račun je u dinarima, a isplata ide na račun u banci za 1–3 radna dana.
Novi igrači: 100 % do 5.000 RSD u bet kreditima + 50 spinova uz uplatu od 500 RSD i prvu opkladu.
18+ · Važe uslovi · Igraj odgovorno

Superliga Srbije
Evroliga
Liga šampiona
NBA












