Poslednje utakmice
← starije · najnovije →Zašto baš bet365
Ponuda za Milan – Bologna kakvu domaće kladionice nemaju
- 100+ tržištapo utakmici: kartoni, korneri, šutevi, strelci, hendikepi
- Bet Buildergolovi, kartoni i šutevi na jednom tiketu za istu utakmicu
- Uživo + Cash Outkladi se tokom utakmice i zatvori tiket pre kraja
18+ · Važe uslovi · Igraj odgovorno
Top 8 direktno u osminu finala · 9.–24. baraž
Svi sa svima · Serija A
red = domaćin, kolona = gost · uokvireno: sledeće koloMilan kvote za šampiona · Serija A
Šampion 2026/27 · bet3651.
Milan1,402.
Roma7,506,503.
Milan11,0013,004.
Como13,0017,005.
Juventus19,0021,006.
Lazio26,0021,007.
Napoli101,0067,008.
Atalanta101,00151,00 Trener Milan: Rúben Amorim
Milan vesti · najnovije
76 članakaČesta pitanja o klubu Milan
Kada Milan igra sledeću utakmicu?
Sledeća utakmica: Milan – Bologna, sreda, 28. oktobra 2026. · 18:30 (Serija A · 9. kolo). Kvote i našu najavu pronađi iznad, u modulu „Sledeća utakmica”.
Ko je trener kluba Milan?
Rúben Amorim je trener kluba Milan.
Gde igra Milan i koliki je kapacitet stadiona?
Milan domaće utakmice igra na stadionu San Siro/Giuseppe Meazza (Milano), kapaciteta 75.817 mesta.
Na kom mestu je Milan u tabeli (Serija A)?
Milan je trenutno na 4. mestu sa 18 bodova posle 8 utakmica (5 pobeda, 3 nerešenih, 0 poraza, gol-razlika +9).
Pre nego što odigraš
Naše prognoze za danas, pa tiket
Prognoze naših tipstera za današnje utakmice su na jednom mestu i obnavljaju se svaki dan. bet365.rs je licenciran u Srbiji, račun je u dinarima, a isplata ide na račun u banci za 1–3 radna dana.
Novi igrači: 100 % do 5.000 RSD u bet kreditima + 50 spinova uz uplatu od 500 RSD i prvu opkladu.
18+ · Važe uslovi · Igraj odgovorno