Klubovi · sve o klubu: vesti, raspored, kvote, sastav, stadion
ASVELAnadolu EfesBarçaBaskoniaBayernBeşiktaşCrvena zvezdaDubaiEA7 MilanoFenerbahçeHapoel TAMaccabi Tel-AvivOlympiacosPanathinaikosParis BasketballPartizanReal MadridV. BolognaValenciaŽalgiris
Klubovi · sve o klubu: vesti, raspored, kvote, sastav, stadion
Slaven grb
HNL · Koprivnica, Hrvatska

Slaven

NK Slaven Belupo
Osnovan1907.StadionGradski stadion Ivan Kušek Apaš · 3.134TrenerSilvijo ČabrajaHNL7. mesto · 13 bod.
HNL · 12. kolopetak, 30. oktobra 2026. · 18:00

Sledeća utakmica

Slaven
18:00pet 30.10.
Istra

Slaven raspored utakmica

sezona 2026/27
30.10.petSlaven–Istra18:00HNL · 12. kolo
23.1.subDinamo–Slaven00:00HNL · 19. kolo
30.1.subSlaven–Varaždin00:00HNL · 20. kolo
6.2.subIstra–Slaven00:00HNL · 21. kolo
13.2.subSlaven–Gorica00:00HNL · 22. kolo
20.2.subOsijek–Slaven00:00HNL · 23. kolo

Poslednje utakmice

← starije · najnovije →
24.10.subVaraždin–Slaven1:2HNL · 11. kolo
Forma u ligiINPIP→

Klubovi na mapi · HNL

10 klubova · 8 gradova
Zašto baš bet365

Ponuda za Slaven – Istra kakvu domaće kladionice nemaju

  • 100+ tržištapo utakmici: kartoni, korneri, šutevi, strelci, hendikepi
  • Bet Buildergolovi, kartoni i šutevi na jednom tiketu za istu utakmicu
  • Uživo + Cash Outkladi se tokom utakmice i zatvori tiket pre kraja
18+ · Važe uslovi · Igraj odgovorno
Tabela · HNLcela tabela →
#UGRB
1 Hajduk11+1023
5 Rijeka10+317
6 Istra11+113
7 Slaven11-913
8 Lokomotiva11-411
9 Rudeš11-1310
54 odigranih utakmica

Svi sa svima · HNL

red = domaćin, kolona = gost · uokvireno: sledeće kolo

HAJ

DIN

VAR

OSI

RIJ

IST

SLA

LOK

RUD

GOR
Hajduk20.3.3.4.13.2.15.5.30.1.6.3.1.5.8.5.17.4.
Dinamo22.5.13.2.12.5.10.4.1.5.23.1.13.3.6.2.27.2.
Varaždin23.1.24.4.13.3.6.2.27.2.10.4.22.5.20.2.12.5.
Osijek24.4.6.3.15.5.8.5.20.3.20.2.6.2.10.4.3.4.
Rijeka13.3.30.1.17.4.27.2.13.2.22.5.12.5.23.1.1.5.
Istra10.4.20.2.8.5.22.5.24.4.6.2.23.1.6.3.13.3.
Slaven12.5.3.4.30.1.1.5.20.3.17.4.27.2.15.5.13.2.
Lokomotiva20.2.15.5.20.3.17.4.6.3.3.4.8.5.24.4.30.1.
Rudeš27.2.17.4.1.5.30.1.3.4.12.5.13.3.13.2.22.5.
Gorica6.2.8.5.6.3.23.1.20.2.15.5.24.4.10.4.20.3.
pobeda domaćinanerešenopobeda gosta

Trener Slaven: Silvijo Čabraja

Slaven vesti · najnovije

3 članaka

Česta pitanja o klubu Slaven

Kada Slaven igra sledeću utakmicu?

Sledeća utakmica: Slaven – Istra, petak, 30. oktobra 2026. · 18:00 (HNL · 12. kolo). Kvote i našu najavu pronađi iznad, u modulu „Sledeća utakmica”.

Ko je trener kluba Slaven?

Silvijo Čabraja je trener kluba Slaven.

Gde igra Slaven i koliki je kapacitet stadiona?

Slaven domaće utakmice igra na stadionu Gradski stadion Ivan Kušek Apaš (Koprivnica), kapaciteta 3.134 mesta.

Na kom mestu je Slaven u tabeli (HNL)?

Slaven je trenutno na 7. mestu sa 13 bodova posle 11 utakmica (4 pobeda, 1 nerešenih, 6 poraza, gol-razlika -9).

Pre nego što odigraš

Naše prognoze za danas, pa tiket

Prognoze naših tipstera za današnje utakmice su na jednom mestu i obnavljaju se svaki dan. bet365.rs je licenciran u Srbiji, račun je u dinarima, a isplata ide na račun u banci za 1–3 radna dana.

Novi igrači: 100 % do 5.000 RSD u bet kreditima + 50 spinova uz uplatu od 500 RSD i prvu opkladu.

18+ · Važe uslovi · Igraj odgovorno