Klubovi · sve o klubu: vesti, raspored, kvote, sastav, stadion
ASVELAnadolu EfesBarçaBaskoniaBayernBeşiktaşCrvena zvezdaDubaiEA7 MilanoFenerbahçeHapoel TAMaccabi Tel-AvivOlympiacosPanathinaikosParis BasketballPartizanReal MadridV. BolognaValenciaŽalgiris
Klubovi · sve o klubu: vesti, raspored, kvote, sastav, stadion
Varaždin grb
HNL · Varaždin, Hrvatska

Varaždin

NK Varaždin
Osnovan1931.StadionStadion Varteks · 10.800TrenerNikola ŠafarićHNL3. mesto · 18 bod.
HNL · 12. kolonedjelja, 1. novembra 2026. · 15:00

Sledeća utakmica

Rijeka
15:00ned 1.11.
Varaždin

Varaždin raspored utakmica

sezona 2026/27
1.11.nedRijeka–Varaždin15:00HNL · 12. kolo
23.1.subVaraždin–Hajduk00:00HNL · 19. kolo
30.1.subSlaven–Varaždin00:00HNL · 20. kolo
6.2.subVaraždin–Rijeka00:00HNL · 21. kolo
13.2.subDinamo–Varaždin00:00HNL · 22. kolo
20.2.subVaraždin–Rudeš00:00HNL · 23. kolo

Poslednje utakmice

← starije · najnovije →
24.10.subVaraždin–Slaven1:2HNL · 11. kolo
Forma u ligiNNPII→

Klubovi na mapi · HNL

10 klubova · 8 gradova
Zašto baš bet365

Ponuda za Rijeka – Varaždin kakvu domaće kladionice nemaju

  • 100+ tržištapo utakmici: kartoni, korneri, šutevi, strelci, hendikepi
  • Bet Buildergolovi, kartoni i šutevi na jednom tiketu za istu utakmicu
  • Uživo + Cash Outkladi se tokom utakmice i zatvori tiket pre kraja
18+ · Važe uslovi · Igraj odgovorno
Tabela · HNLcela tabela →
#UGRB
1 Hajduk11+1023
2 Dinamo9+1119
3 Varaždin11+518
4 Rijeka9+417
5 Osijek11+317
54 odigranih utakmica

Svi sa svima · HNL

red = domaćin, kolona = gost · uokvireno: sledeće kolo

HAJ

DIN

VAR

RIJ

OSI

IST

SLA

LOK

RUD

GOR
Hajduk20.3.3.4.15.5.13.2.30.1.6.3.1.5.8.5.17.4.
Dinamo22.5.13.2.10.4.12.5.1.5.23.1.13.3.6.2.27.2.
Varaždin23.1.24.4.6.2.13.3.27.2.10.4.22.5.20.2.12.5.
Rijeka13.3.30.1.17.4.27.2.13.2.22.5.12.5.23.1.1.5.
Osijek24.4.6.3.15.5.8.5.20.3.20.2.6.2.10.4.3.4.
Istra10.4.20.2.8.5.24.4.22.5.6.2.23.1.6.3.13.3.
Slaven12.5.3.4.30.1.20.3.1.5.17.4.27.2.15.5.13.2.
Lokomotiva20.2.15.5.20.3.6.3.17.4.3.4.8.5.24.4.30.1.
Rudeš27.2.17.4.1.5.3.4.30.1.12.5.13.3.13.2.22.5.
Gorica6.2.8.5.6.3.20.2.23.1.15.5.24.4.10.4.20.3.
pobeda domaćinanerešenopobeda gosta

Trener Varaždin: Nikola Šafarić

Varaždin vesti · najnovije

6 članaka

Česta pitanja o klubu Varaždin

Kada Varaždin igra sledeću utakmicu?

Sledeća utakmica: Rijeka – Varaždin, nedjelja, 1. novembra 2026. · 15:00 (HNL · 12. kolo). Kvote i našu najavu pronađi iznad, u modulu „Sledeća utakmica”.

Ko je trener kluba Varaždin?

Nikola Šafarić je trener kluba Varaždin.

Gde igra Varaždin i koliki je kapacitet stadiona?

Varaždin domaće utakmice igra na stadionu Stadion Varteks (Varaždin), kapaciteta 10.800 mesta.

Na kom mestu je Varaždin u tabeli (HNL)?

Varaždin je trenutno na 3. mestu sa 18 bodova posle 11 utakmica (5 pobeda, 3 nerešenih, 3 poraza, gol-razlika +5).

Pre nego što odigraš

Naše prognoze za danas, pa tiket

Prognoze naših tipstera za današnje utakmice su na jednom mestu i obnavljaju se svaki dan. bet365.rs je licenciran u Srbiji, račun je u dinarima, a isplata ide na račun u banci za 1–3 radna dana.

Novi igrači: 100 % do 5.000 RSD u bet kreditima + 50 spinova uz uplatu od 500 RSD i prvu opkladu.

18+ · Važe uslovi · Igraj odgovorno