Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

Objavljeno

@furyshaa, @ante16, @drm, @BoskoBuha, @Guts1950, @deestock, @Silviyo1302, @soyer567, @Griza, @koki091, @SleepyBear, @sestincan, @Ipoje4, @sportskinovinar, @Milevski1983, @kesa1402, @Rastocine13, @nenosk, @markec9, @zeko, @bruno34, @moneyhunter, @Amsterdam17, @pippen33, @bmbm, @CarlosBacca70, @Pavijan098, @vjekos, @unkdy, @elnino, @campi91, @GUINNESS, @Nbafan, @Master of disaster, @Leedsfan, @Clutch, @Vido992, @Marko15, @jansavc, @nidjeveze, @jaki, @risretto, @carneuss, @falconius031, @tihi372, @Jela09, @kova07, @badbeat, @fran, @gwilly, @nutrija, @Mile5, @fic, @noja57, @tome1993

Pozivam sve sudionike natjecanja Druge lige Posljednje šansa da postave svoje prognoze za period od petka do ponedjeljka. Prognoze možete postaviti do subote do 13:00 CET.

PRAVILA POSLJEDNJE ŠANSE

Kolega @tome1993 ima pravo postaviti dva tipa u ovom kolu. 

Tablica Posljednje šanse je ažurirana i možete je pogledati u bilo kojem trenutku. Ako bi bilo nekih grešaka na tabeli, slobodno mi se javite i sve ćemo regulisati. Sretno svima!

POSLJEDNJA ŠANSA - TABLICA 2021/2022

Objavljeno

26.12 12:00 ABA Liga
FMP - Zvezda 2 1.28 (postavio sam kad nisu imali vecina klad ovaj par u ponudi, sada editirao kad su izbacili, pa ako se prihvaca veca kvota ako ne nek ostane 1.23 ?)

Screenshot_1.png

Objavljeno

Union Saint Gilloise - Gent   over 1.5   1.20 (bet365)

Union najbolji napad lige i zadnjih 20 utakmica je prošao preko jednog gola. Gent igra malo zatvorenije i zato idem sa malo sigurnijom okladom (od over 2.5). Prošla utakmica je završila 0:2 za Union (Gent falia penal).

image.png.ff9fdf7709b36d08751ac7b032809f85.png

Objavljeno

Kolega @IzudinB u prošlom kolu igrao sam Utakmicu Juventus - Cagliari 1.pol. (AH-0.5-1) po koef. 1.87

Utakmica je završila rezultatom 1:0 u 1.pol. Znaci oklada mi je bila 50% prolazna a ostalih 50% uloga mi je vracen.

Koliko vidim vi ste mi označili tu okladu void, moje osobno mišljenje je da ste mi tu okladu trebali prikazati kao dobitnu.

Kako je koef. bio 1.87 znaci oklada je bila dijelomicno prolazna, znaci koef. na ovaj dobitni par je na kraju ispao 1.435

Ako mi je bet365 ovu okladu prikazao 50% prolazno onda bi i vi mi trebali! ?

Tottenham - Crystal Palace

Ovaj par sam uplatio još sinoć. Oklada po meni ima vrijednost igranja.

2742D8D9-96BD-4514-A092-5537A1211880.jpeg.7aa61c8ce2ed5c6e16996348b3c92cfc.jpeg

Jedan mi je od glavnih tipova ovoga vikenda.

Samo da napomenem za ovaj par. Ako Tottenham u 1.pol odigra nerjeseno znaci pola uloga mi se vraća, a pola uloga gubim.

Znaci slobodno tu okladu možete onda prikazat gubitnim, dok je gore sa Juventusom druga priča, ipak na toj okladi nisam izgubio ulog nego mi je pola uloga vraćeno a pola sam dobitka dobio.

LP…?

14-6

Objavljeno

West Ham je u padu forme zadnjih par utakmica, ali i dalje su kvalitetniji tim kojem je potrebna pobjeda kako bi ostali u konkurenciji za top 4. Souhtampton je bez pobjede zadnjih 6 ligaških utakmica, te zadnjih 8 utakmica protiv West Hama. 

image.png.8797857f682ac9003f060c1ba9b613c7.png

 

Objavljeno

26.12. 13:30  Cercle Brugge-Club Brugge 

Poslednjim 8 utakmica Cerclea je bilo više od 1,5 gola.

Poslednjih 20 utakmica Cluba završilo je sa više od 1,5 gola.

Poslednjih 14 medjusobnih utakmica završilo je sa više od 1,5 gola.

 

CERvsCLU.png

Objavljeno

Zadar - Split konačni ishod 1, 1,25

Aba liga, borba za ostanak. Zadar u boljoj formi i kvalitetniji uz to domaćin. Ovaj Thompson na centru im je pojačanje. Uz Cartera u formi trebali bi dobiti.

Screenshot 2021-12-24 at 17-57-58 Pretvori užitak u dobitak .png

Objavljeno

Konyaspor- Besiktas    1X    1,50 (SuperSport)

Konyaspor je odličan ove sezone, a na domaćem terenu su neporaženi... Besiktas će ovdje svakako biti zadovoljan i s bodom i očekujem jednu tvrdu utakmicu. Forma domaćina ove sezone ulijeva povjerenje i teško ovakav Besiktas može do pobjede na teškom gostovanju !

Gost
This topic is now closed to further replies.
  • Posts

    • Hahahaha.. kladim se po zivot da ako si se ikoga sjetio od nas sa foruma da sam to bio ja, tvoja nocna mora..pozz
    • U jucerasnjem istorijskom trenutku pomracenja Sunca samo se nisam setio Prlita i Fitoza. Na sve ostale sam pomislio, majke mi moje.  
    • Jesi se sjetio bas ali bas svih, cak i Dodika, kriminalca Prlita, svog ljubljenog Fitoza, ili pak neprezaljenog Blaza? Nego, da probam biti koristan. Zapele su mi za oko neke utakmice danas. Radi se o Qarabagu koji nakon 1-0 poraza u Kijevu danas kuci ide na sve, a ako igraju kako su igrali prije (ako ih je netko gledao nedavno neka javi), danas bi vrlo lako moglo biti golova, a ne bi me cudio niti prolaz azera protiv Dinama iz Kijeva. Zapela mi je za oko i utakmica Hajduka, gdje nakon pobjede 2-5 u Litvi danas docekuju taj Zalgiris (koji mora ici od starta na sve ili nista, i koji je u rundi prije kod kuce nadoknadio poraz od 3-0 u Tbilisiju i sa 7-2 kod kuce prosao dalje), i rotirat ce, itd itd, a rupa u obrani imaju i kad je puni sastav, a o nedostatku kontrole i pravog zadnjeg veznog da ne govorim, pa i tu ocekujem golove, ali ne i preokret u smislu prolaza kao u utakmici prije, mada, kad je Hajduk u pitanju, sve je moguce, ali doslovno. Toliko,za sada..
    • Hej moje kolege sa Foruma Juce predvece se nisam kladio, vec sam bio medju ljudima, gde smo zajedno prisustvovali istorijskom dogadjaju pomracenja Sunca. Sledeci put, pomracenje Sunca ce moci da se gleda 2081-e godine kada cu ja, najverovatnije zahvaljujuci kockanju biti negde daleko od vas, gde cu biti neki seik sa naftnim busotinama ili cu ici na zabave sa Elonom Muskom.  Juce sam se, ne znam kako, u sred tog istorijskog dogadjaja, kojem prisustvujete jednom ili dva puta u zivotu, setio vas, mojih kolega sa ovog smesnog Foruma, pa sam se za trenutak odvojio od ljudi, i napravio fotografiju (delimicnog) pomracenja Sunca. Iako vi mene smatrate prvom budalom Foruma, u tom istorijskom trenutku sam se setio bas vas, mojih kolega sa Foruma, mada sam imao i pametnijeg posla. Hteo sam samo to da znate.  
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use