Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

Objavljeno

@furyshaa, @ante16, @drm, @BoskoBuha, @Guts1950, @deestock, @Silviyo1302, @soyer567, @Griza, @koki091, @SleepyBear, @sestincan, @Ipoje4, @sportskinovinar, @Milevski1983, @kesa1402, @Rastocine13, @nenosk, @markec9, @zeko, @bruno34, @moneyhunter, @Amsterdam17, @pippen33, @bmbm, @CarlosBacca70, @Pavijan098, @vjekos, @unkdy, @elnino, @campi91, @GUINNESS, @Nbafan, @Master of disaster, @Leedsfan, @Clutch, @Vido992, @Marko15, @jansavc, @nidjeveze, @jaki, @risretto, @carneuss, @falconius031, @tihi372, @Jela09, @kova07, @badbeat, @fran, @gwilly, @nutrija, @Mile5, @fic, @noja57, @tome1993

Pozivam sve sudionike natjecanja Druge lige Posljednje šanse da postave svoje prognoze za period od utorka do četvrtka. Prognoze možete postaviti do utorka do 13:00 CET.

PRAVILA POSLJEDNJE ŠANSE

Tablica Posljednje šanse je ažurirana i možete je pogledati u bilo kojem trenutku. Ako bi bilo nekih grešaka na tabeli, slobodno mi se javite i sve ćemo regulisati. Sretno svima!

POSLJEDNJA ŠANSA - TABLICA 2021/2022

Objavljeno

3.3. 13:00 Bravo-Olimpija

Bravo ima najbolju odbranu u ligi, koja je u 23 kola primila 21 gol, dok je njihov napad postigao 23 gola, što je medju najslabjih napada u ligi.

Svih 12 domačih utakmica Brava, završilo je sa manje od 3,5 gola.

Olimpija ima 2. najbolju odbranu u ligi, koja je u 23 kola primila 22 gola.

Svih 12 gostovanja Olimpije završilo je sa manje od 3,5 gola.

Svih 5 medjusobnih utakmica koje je su igrane na stadiou od Brava završilo je sa manje od 3,5 gola.

Širina terena na stadionu Brava je minaimalne dimenzije po standardima, što je glavni razlog, da na tom terenu pada tako mali broj golova.

 

 

BRAvsOLI.png

Objavljeno

Hajduk - Gorica 1, 1,25

Ne vjerujem da će Hajduk propustiti ovakvu šansu za ući u finale kupa koje se igra kod njih u Splitu. Gorica je u očajnoj formi. Nekad će i taj loši niz stati, ali nebi trebao u Splitu. Muči me jedino jer se radi o kupu da nebi bili produžetci, ali s obzirom na formu i kvalitetu ekipa vjerovat ću Hajduku.

Screenshot 2022-02-28 at 17-56-26 Pretvori užitak u dobitak .png

Objavljeno

Glasgow Rangers je 4 utakmice bez pobjede, vrijeme je da nekoga “natrpaju” i mislim da imaju idealnoga protivnika za dizanje samopouzdanja.

6849BEF1-B816-4BF2-BE33-D4B3169A0BAB.jpeg.4904e20143ea1adc09d987183c597483.jpeg

Sigurno su poslije posljednje utakmice jako ljuti na sebe. Ocekujem ovdje ogroman pritisak od početka utakmice Rangersa.

Objavljeno

Liverpool - Norwich   2. poluvrijeme   1   1,35 (unibet)

Norwich je u grčevitoj borbi za opstanak gdje su trenutačno zadnji na tablici sa zaostatkom od 5 bodova za mjesto koje jamči ostanak u Premiershipu. Imaju najgoru obranu u ligi sa 55 primljenih golova. Nemaju što tražiti u kupu u kojem su još Liverpool, Man City i Chelsea.

Liverpool je pobijedio nedavno Norwich 3:1 nakon što su gubili 0:1. Strijelci su bili napadači Diaz, Salah i Mane i sve golovi iz igre. Ovaj FA kup ima poseban značaj za Kloopa budući da je to jedino moguće natjecanje koje nije osvojio sa Liverpoolom. Posebno na zadnjoj utakmici protiv Chelsea me oduševio Luis Diaz koji je bio najbolji Liverpoolov igrač željan dokazivanja.

Za kraj ostavljam tablicu najboljih strijelaca Premiershipa u ovoj sezoni:

image.png.373e005b76bfca0839e1deb3d585aa7f.png

Gost
This topic is now closed to further replies.
  • Posts

    • Zar je isti čovjek na obje slike? Može sve estetski dotjerati osim mozga .
    • Vinicijus Junior se podvrgao estetskom zahvatu. Nije mu se svideo oblik lobanje koji mu je priroda i genetika odredila rodjenjem u Juznoj Americi Sada ce Real Madrid to da mu sredi zvanicnom izjavom da nije imao hirurski zahvat, vec da je samo malo harmonizovao oblik svoje majmunske lobanje.    
    • Larne - Zvezda - Zvezda -1.5 AH (1.575) bet365 Crvena zvezda gostuje kod prvaka Sjeverne Irske kao izraziti favorit ovog dvoboja. Beogradski klub već godinama redovito nastupa u europskim natjecanjima te posjeduje daleko više iskustva od domaće momčadi, koja će pokušati iskoristiti podršku svojih navijača i umjetnu podlogu na Inver Parku. Larne je u prethodnom pretkolu pokazao karakter, ali protiv Crvene zvezde očekuje ga potpuno drugačija razina kvalitete. Srpski prvak raspolaže mnogo jačim igračkim kadrom, a trener će od prve minute tražiti kontrolu utakmice kako bi izbjegao bilo kakva iznenađenja prije uzvrata u Beogradu. Napadački potencijal Crvene zvezde trebao bi doći do izražaja već u prvom poluvremenu. Duarte, Ivanić i društvo imaju dovoljno kvalitete za stvaranje velikog broja prilika, dok će domaćin uglavnom biti prisiljen braniti se duboko na vlastitoj polovici. Očekujemo sigurnu i uvjerljivu predstavu gostiju koji će pokušati riješiti pitanje pobjednika već u prvoj utakmici. Zbog velike razlike u kvaliteti najbolji izbor ostaje pobjeda Crvene zvezde uz hendikep od najmanje dva pogotka razlike. (Koeficijenti 21.7. u 09:15 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama
    • Thun - Dinamo BTTS (1.61) bet365 Dinamo Zagreb otvara novu europsku sezonu gostovanjem kod aktualnog prvaka Švicarske. Iako je hrvatski prvak favorit na papiru, gostovanje na umjetnoj podlozi uvijek predstavlja dodatni izazov, pogotovo u prvoj službenoj utakmici sezone. Thun je prošle godine pokazao kako zna iskoristiti prednost domaćeg terena, a pred svojim navijačima sigurno neće igrati podređenu ulogu. Dinamo je tijekom priprema izgledao vrlo uvjerljivo te je ostvario nekoliko visokih pobjeda uz odličnu realizaciju. Dion Drena Beljo nastavio je s golgeterskom formom, dok će vezni red predvođen Mišićem i Zajcom imati zadatak kontrolirati ritam utakmice. Upravo bi kvaliteta u sredini terena mogla biti najveća prednost hrvatskog prvaka protiv vrlo agresivnog domaćina. S druge strane, Thun će pokušati iskoristiti brzinu svojih napadača i što češće prijetiti iz tranzicije. Umjetna trava pogoduje njihovom načinu igre, zbog čega se očekuje vrlo dinamična utakmica s velikim brojem prilika na obje strane. Domaćin će teško cijelu utakmicu odolijevati Dinamovom pritisku, ali isto tako ima dovoljno kvalitete da pronađe put do mreže gostiju. Upravo zbog toga moj izbor pada na okladu da će obje momčadi postići pogodak. Dinamo ima dovoljno napadačke kvalitete za barem jedan pogodak, dok će Thun pred domaćom publikom teško ostati bez ozbiljne prilike tijekom 90 minuta. (Koeficijenti 21.7. u 09:12 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use