Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

Objavljeno

@Goksim, @josip123, @mesrine, @zeko1088, @Guts1950, @Ipoje4, @Rome, @bruno34, @ante16, @konspirator, @nuki01, @noja57, @Amsterdam17, @GUINNESS, @MGD1921, @jansavc, @Filipo, @SKImperator, @COLT, @markec9, @deestock, @nutrija, @soyer567, @risretto, @Leedsfan, @stjepan91, @jeneri29, @Iblaz93, @Nebojsao, @nenosk, @vjekos, @FamilyGuy, @sestincan, @McGarrett, @Ivan98, @elnino, @Master of disaster, @colastefan, @llatin, @StatisticOS, @tome1993, @Hugh, @Smirke, @Playmaker91, @Humanic

Pozivam sve sudionike natjecanja Druge lige Posljednje šanse da postave svoje prognoze za period od utorka do četvrtka. Prognoze možete postaviti do utorka do 15:00 CET.

@damir232 i @duza87 su diskvalificirani iz natjecanja nakon što su propustili 4 kola zaredom. Do sada je u prvih šest kola diskvalificirano čak 10 igrača.

Ukoliko @COLT@GUINNESS i @stjepan91 propuste ovo kolo, bit će diskvalificirani.

Prijedlog iz prošlog kola od kolege @bruno34 neće biti priznat, jer je ponovio tip. Molim vas gledajte što je postavljeno prije vas kako ne bi ponavljali tipove.

PRAVILA POSLJEDNJE ŠANSE

Tablica Posljednje šanse je ažurirana i možete je pogledati u bilo kojem trenutku. Ako bi bilo nekih grešaka na tabeli, slobodno mi se javite u inbox i sve ćemo regulisati. Sretno svima!

Screenshot_27.png

Screenshot_28.png

POSLJEDNJA ŠANSA TABELA!

Objavljeno

Portugal - Španjolska, domacin daje gol, 1.30, supersport

Ocekujem barem gol portugalaca u direktnoj borbi za zavrsnicu lige nacija protiv spanjolaca koji su proslu tekmu doma izgubili od svicaraca, a portugalci u Češkoj raspucani upisali pobjedu 0-4.

Objavljeno

27.9. 20:45 Sweden-Slovenija

Švedska u 3 medjusobne utakmice nikad nije izgubila protiv Slovenije.

Slovenija nikad nije pobedila na 10 gostovanjima kod skandinavskih ekipa. Imaju 1 poraz od Fiske, 2 poraza od Danske, 4 poraze i remi kod Norveške i 1 poraz i remi kod Švedske. 

 

SWEvsSLO.png

Objavljeno

Vijetnam Indija, više od 1.5 gol, 1.22, Bet365

Bome, ponuda je slaba, a ekipa je brza i one 'sigurice' koje sam i ja htio tipovati su otišle, tako da igram ovo. Indijce vodi dragi Štico koji se nakon teškog starta uspio izboriti da ne dobije otkaz i to sad u njihovim očima liči na nešto. Obrana je šuplja, ali napad može zabiti svakome tako da očekujem barem dva gola s obzirom da je Vijetnam za njih liga za sebe.

Screenshot_20220926_174446.jpg

Objavljeno

28.9. 18:45

Rukomet , Liga Prvaka

Veszprem - Dinamo Bucuresti , Veszprem -2.0, kvota 1.28

Jedan od kolega je već odigrao Veszprem 1/1, a ja ću ipak pobjedu sa barem 3 gola razlike.

Daleko kvalitetniji domaćin koji bi trebao nadam se rutinski svladati goste i bez većih problema pokriti navedeni hendikep.

 

20220926_194355.jpg

Objavljeno

Utorak, 27.09.2022. 12:30

SP Košarka žene

Australija - Japan - konačni ishod 1 @ 1,30 Favbet

Australija je domaćin svjetskog prvenstva u košarci za žene. Zadnje kolo po skupinama, Australija je osigurala prolazak u četvrtfinale, Japan je izgubio sve izglede za prolazak dalje. Australija će ići na pobjedu kako bi osigurala jedno od prva dva mjesta u grupi i tako izbjegle SAD u četvrtfinalu.

 

 

Australija.png

Objavljeno

Bergischer-lowen x2 ss @1.2

nezgodno gostovanje za Lowen, zadnjih godina se općenito muce protiv njih, zadnju samo dva razlike, prije toga na gostovanju kod njih neriješeno

ZBog svega ocekujem maksimalan pristup i pobjedu, ali ogradio sam se sa xom

Objavljeno

Utorak 27.09.2022, 02.15 

NFL: NY Giants - Dallas Cowboys 

TIP: Under 47,5 1,31 @bet365

Sudar dviju momcadi gdje ne treba ocekivati puno poena. Napad Giantsa koji živi od run igre dok s druge strane imamo Cowboyse čiji napad vodi rezervni quterback.


 

A8AA8922-8448-43FF-969D-F44C05C256C1.jpeg

Gost
This topic is now closed to further replies.
  • Posts

    • Cekaj malo mesrine Hrvatska jeste igrala Finale i polufinale Svetskog Prvenstva, ali isto tako nije prosla ni grupu sa Italijom i Albanijom. I to se takodje desilo, i to je rezultat i to poslednji. Hrvatska je uz to bila jos i najgora ekipa medju najboljim treceplasiranima, i imala je nula pobeda na turniru. Ti si nama napisao da “se nadas da cemo dogurati cim dalje”, a od nas na Forumu se trazi da prognoziramo, odnosno da se dogovorimo sta da radimo sutra u realnom kladjenju. Mozes li nam reci sta danas da radimo u realnom kladjenju i sa realnom novcem, a ne cemu se ti nadas. Znamo svi cemu se svako nada u utakmicama svoje reprezentacije.  Hteo si da kazes, za sada NoBet na Hrvatsku i tacka, a posle kada budem video kako igraju, onda cu odluciti da li da ti se podsmevam na tvoju analizu, ili da cutim i ostanem u misjoj rupi, zar ne?    
    • Evo nas i kod prvaka sveta argentine koji pocinju kasno nocas. Trenutno su peti favorit sa kvotom 11.00 za osvajanje, posle ovih koje sam vec predstavio. Njih nisam popunio ali hocu da ih stavim ovako pre pocetka prve  a za koji dan kad ih zavrsim mogu editovati post. Group Stage Argentina Total Points  O/U 6.5 1.549 2.490 Group J Winner Argentina  1.347 Argentina To Reach Last 16  Yes 1.319  No 3.610 Argentina To Reach Quarter Final  Yes 1.793  No 2.080 Argentina To Reach Semi Final  Yes 2.790  No 1.454 Argentina To Reach Final  Yes 5.480  No 1.169 Argentina FIFA - World Cup 2026 Winner  11.000  
    • "A mislim i da je za Hrvatsku najvazniji raspored nakon grupe."  Grupu prvo treba proci da bi raspored nakon nje bio bitan, polako kolega, nema jurnjave, niti sa velicanjem a jos manje s umanjavanjem vrijednosti, samo polako i realno  a ja cu samo reci da sam vec sad zadovoljan, i samo cu uzivati u igrama i nadi da doguramo cim dalje, kontra svim kvotama i ocekivanjima, kao sto je to bilo vise puta nakon 98' jer mislilo se da takve generacije vise nece biti, kad vidi vraga, dosle jos 3 medalje. Izvanredno za takav jad od zemlje uzivajmo
    • Nažalost,  moram se složiti s prognozom iako sam iz Hrvatske. Jedina je utjeha što nema velike euforije,nema još trubljenja po ulicama,malo je i zastava po autima... Ne osjeti se atmosfera SP-a, čak se puno i ne priča o tome. Većina je zadovoljna i samim prolaskom grupe. Sve što se dobro dogodi nakon toga je bonus. Jasno, nadu nam nitko ne može uzeti,ali bojim se da nam napad jalov i star. Nakon Rusije nemamo igrača,golgetera koji je dao više od dva gola na nekom prvenstvu. Od Šukera,još se nije pojavio Killer koji daje golove ni iz čega,koji se nadje na pravom mjestu u pravom trenutku. Svaka cast Budimiru,Musi,Pašaliću i ostalima,ali i dalje najveću štetu protivniku mogu učiniti Perišić i Modrić. Možda je i dobro da nam netko sa strane ukazao na to,iako je bolno čuti. Prije 8 godina imali smo Mandzukića i Rakitića koji su bili top klase, sad je puno talenata,ali nitko nije iskazao kontinuitet.  Volio bih da sam u krivu,da bljesnu neki novi klinci, ali velikih razloga za optimizam i nemamo. No, kako je krenulo s iznenadjenjima na ovom SP, svašta je moguće. 
    • Hvala vam kolega,cijenim pohvalu.Svako dobro.
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use