Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

Objavljeno
prije 34 minute, IzudinB said:

Ovo 'ne savjetuješ ti ništa' stvarno nisam razumio. Ako ti jedna trgovina daje 50% popusta na neki proizvod, a druga ne daje popust, nego ima i veću cijenu od prethodne trgovine, zar ti ne bi svojim prijateljima predložio da idu u trgovinu gdje je popust 50%?. Ne kontam šta je tu odvratno kada neko predloži nešto što je bolje pa makar to bilo i milion puta. Suština i jeste da ljudi koji se klade dobiju što više novca i izvuku kladionicama što više novca, a kada netko nađe ovako nešto dobro za sve igrače, koji bi imali koristi od toga, ne kontam kome bi to moglo smetati. Da možda nisi vlasnik zemaljske kladionice?

Vi ne razumijete da nije isto trgovina gdje kupujete odjecu i kladionica gdje zaradjujete novac i da se na zaradjeni novac svugdje u svijetu mora platiti porez. Da li ste ga zaradili na kladionici ili Wall Streetu totalno nebitno. Ista stvar kao i gledanje utakmica preko strema, u Njemackoj vam drugi dan dodje cestitka, na balkanu gledas i nikome nista. kad za 2-5 godina isto cestitke pocnu dolaziti onda ce biti da vas drzava i operater gule.

Da, imam racun online, na Pinnacleu koji je jedina normalna kladionica nakon sto sam na Bet365 blokiran 40-ak puta i vise nemam na koga otvarati racune

 

 

Objavljeno
prije 2 minute, zeko1088 said:

Vi ne razumijete da nije isto trgovina gdje kupujete odjecu i kladionica gdje zaradjujete novac i da se na zaradjeni novac svugdje u svijetu mora platiti porez. Da li ste ga zaradili na kladionici ili Wall Streetu totalno nebitno. Ista stvar kao i gledanje utakmica preko strema, u Njemackoj vam drugi dan dodje cestitka, na balkanu gledas i nikome nista. kad za 2-5 godina isto cestitke pocnu dolaziti onda ce biti da vas drzava i operater gule.

Da, imam racun online, na Pinnacleu koji je jedina normalna kladionica nakon sto sam na bet365 blokiran 40-ak puta i vise nemam na koga otvarati racune

 

 

Druže moj sve je danas trgovina, al samo svako ide tamo gdje će dobiti više novca, to jest uštediti i gdje mu više odgovara, uzimo ti porez ili ne. Što mene briga za zemaljske kladionice kada su tu online kladionice na kojima je mnogo bolja ponuda i na kojima nema tih poreza. Znači to što zemaljske kladionice moraju plaćat porez mene ne zanima, fazon je što one uzimaju taj porez od onog što mi uplatimo. Ako uplatim 1€ u zemaljskoj kladionici, automatski ti se uplata pretvara u 0.70€ znaci u startu ti uzme tvoj novac nisi ga ni uplatio kako treba, a da ne govorim o porezu na isplate koji se također uzima, ne shvatam stvarno kako vama to nije krađa. Na bet365 kladionici nema poreza, koeficijenti su veći, a to što vi igrate na ove balkanske lige koje se non stop namiještaju i banuju vas, to je vaša stvar. Ja sam iz Bosne i kladim se na bet365 kladionici dugi niz godina i stvarno nikada nisam imao problema. 

Objavljeno
prije 14 minute, zeko1088 said:

Vi ne razumijete da nije isto trgovina gdje kupujete odjecu i kladionica gdje zaradjujete novac i da se na zaradjeni novac svugdje u svijetu mora platiti porez. Da li ste ga zaradili na kladionici ili Wall Streetu totalno nebitno. Ista stvar kao i gledanje utakmica preko strema, u Njemackoj vam drugi dan dodje cestitka, na balkanu gledas i nikome nista. kad za 2-5 godina isto cestitke pocnu dolaziti onda ce biti da vas drzava i operater gule.

Da, imam racun online, na Pinnacleu koji je jedina normalna kladionica nakon sto sam na bet365 blokiran 40-ak puta i vise nemam na koga otvarati racune

 

 

A do tada treba koristiti ovo, kad ne mogne onda necemo vise. Svi traže rupu u zakonu, ovo je za sada legalna rupa, baš kao što svaka osoba koja zarađuje milione ima račune na Kajmanskim ostrvima, Monaku i slično. Zašto onda ne bi i mi mogli na ovakav način oštetiti državu gdje ustvari neće ni osjetiti :D

Objavljeno
prije 13 minute, IzudinB said:

Druže moj sve je danas trgovina, al samo svako ide tamo gdje će dobiti više novca, to jest uštediti i gdje mu više odgovara, uzimo ti porez ili ne. Što mene briga za zemaljske kladionice kada su tu online kladionice na kojima je mnogo bolja ponuda i na kojima nema tih poreza. Znači to što zemaljske kladionice moraju plaćat porez mene ne zanima, fazon je što one uzimaju taj porez od onog što mi uplatimo. Ako uplatim 1€ u zemaljskoj kladionici, automatski ti se uplata pretvara u 0.70€ znaci u startu ti uzme tvoj novac nisi ga ni uplatio kako treba, a da ne govorim o porezu na isplate koji se također uzima, ne shvatam stvarno kako vama to nije krađa. Na bet365 kladionici nema poreza, koeficijenti su veći, a to što vi igrate na ove balkanske lige koje se non stop namiještaju i banuju vas, to je vaša stvar. Ja sam iz Bosne i kladim se na bet365 kladionici dugi niz godina i stvarno nikada nisam imao problema. 

odgovorno tvrdim da je nemoguce da ti nikad nisu limitirali racun, to je nemoguce, kladio sam se ozbiljno 10-ak godina, nakon toga puno manje. U krugu ljudi koji su dizali solidne godisnje place u nekoliko mjeseci nikad nitko nije imao duze racun od 6 mjeseci (pretjerao sam, duze od mjesec dva al neka bude). Nije potrebno da mi objasnjavas kako funkcionira kladionica i koliko se sta placa. Ja govorim da ti kao investitor kada zaradis 1000 necega kod prebacivanja novca bi trebao platiti. I kako je @Crash1 napisao, nije bas siva zona jer da je siva zona onda bi prebacivali na tekuci kao sto sam ja prije radio direkt sa Moneybookersa iliti Skrilla i nikad problema nije bilo. Danas koristimo Skrill kartice i uzimamo novac.

Poanta svega je da se to moze raditi al prestanite o tome da vas konstatno netko krade i da su ovakvi ili onakvi jer udaraju porez. Ako mene kao poslodavca oporezuju jer zaradim novac u drugoj drzavi onda je ok da i svi drugi plate porez. A to nije HR i SRB ili BIH izmisljotina, nego cijelog svijeta. 

koristite dok mozete sve pogodnosti, i ja ih koristim, samo sam htio neke stvari reci koje i vi znate. Samo ih uporno okrecete....

 

EOD

 

Objavljeno

@zeko1088 Kada se registruješ na bet365 prihvatiš pravila korištenja u kojim piše da ti mogu zatvoriti račun u bilo koje vrijeme i bez ikakvog objašnjenja. Vjerujem da je tako kod svih kladionica. Tako da, samo smo si krivi ali u vezi toga n emožemo ništa promjeniti jer smo samo marionete. Ustvari, čak smo i manje od toga.

Dan danas te mogu ubiti bez da iko odgovara, tako da vremena u kojem živimo su takva a ne kladionice :D 

Tako da, treba igrati prljavo, jer svi igraju prljavo, samo što neko odgovara a neko ne.

Objavljeno

Iskreno, jebe se meni za to sve i ja imam račune  i u stranim i domaćim kladama, ali ide mi na jaja što nagovarate ljude u svakom drugom postu da naprave račun u Betu, kao da oni ne znaju da ti ovdje država uzme porez, nek se svatko kladi gdje hoće, ne morate u svakom drugom pšostu spominjat kako ti vamo uzmu porez, vamo ne.

Objavljeno
prije 2 sati, crash1 said:

@zeko1088 Kada se registruješ na bet365 prihvatiš pravila korištenja u kojim piše da ti mogu zatvoriti račun u bilo koje vrijeme i bez ikakvog objašnjenja. Vjerujem da je tako kod svih kladionica. Tako da, samo smo si krivi ali u vezi toga n emožemo ništa promjeniti jer smo samo marionete. Ustvari, čak smo i manje od toga.

Dan danas te mogu ubiti bez da iko odgovara, tako da vremena u kojem živimo su takva a ne kladionice :D 

Tako da, treba igrati prljavo, jer svi igraju prljavo, samo što neko odgovara a neko ne.

Ozbiljno? Prihvatis pravila? A onda ok, jbg nisam znao, ja uvijek odbijam pravila. Procitaj sta sam napisao jos jednom, molim te

 

Gdje sam napisao da nisam prihvatio? Govorim da vi prestanete farbat ljude kak imate isti racun i kak su oni cudo a sve lokalne kladionice katastrofa. Ono sta ja uplatim na vaterpolo u lokalima na bet365 mogu sanjat uplatiti. 

Sad stvarno EOD

  • 3 weeks later...
Objavljeno

Ovom prilikom moram bet365 pohvaliti. Mozda ja nisam fer ispao, ali vjerujem da bi to svi uradili. Da odma razjasnim, neka se svak kladi gdje god zeli i ne tjeram nikoga za bet365, ali se mozda jednom clanu foruma isto desi pa eto da zna kako su kod mene reagirali :D.

Igrao sam jucer jedan kombi uzivo, nekih 50€ za 380€. Sve je proslo, zadnji par Copa Libertadores fali mi jedan gol kod jedne utakmice i naravno da pratim zadnjih 5-6 min uzivo. Kad blokirano, gol. Odma cash-out. Znaci odma je oklada dobitna bila. Medjutim, gol je vracen nakon barem 20 sekundih. Ali ja sam pare vec imao na racunu, odma sam znao da ce mi te pare skinit.

Probao sam isplatiti, naravno sve sto sam imao. I nakon 20 minuta su mi prihvatili isplatu, ali nakon 30min je moj racun bio u minusu od 380€! Ali moram reci da sam imao srecu da mi je isplata "prosla".... I onda malo sa live-cahtom pisao, tamo vamo, kaze da ni on ne zna sta ce se tocno desiti. Jutros dobio mail, prvo da je oklada inace gubitna ali posto me zele zadrzati kao klijenta, vracen mi je racun sa -380€ na 0.00€. 

Ako nekoga interesira ta mail, mogu mu poslati u inbox.

Nije ovo nikakva reklama, niti ja imam ovdje neki affiliate link... 

Objavljeno

Zdravo

Zanima me kakva je procedura kod kupovine bet365 racuna? Moj je nazalost blokiran. Ako kupik racun pretpostavljam da sa njim dobijem i skrill racun. Kako tada ja uplacujem na bet? Moram dodat svoj broj racuna na skrill da bi moga uplatit na bet? Da li smiju skrill racun i kartica koja je za njega vezana bit na razlicita imena? I di kupit uopce racun? Zahvaljujem

Objavljeno
On 08. 03. 2019. at 11:54, nba1911 said:

Ovom prilikom moram bet365 pohvaliti. Mozda ja nisam fer ispao, ali vjerujem da bi to svi uradili. Da odma razjasnim, neka se svak kladi gdje god zeli i ne tjeram nikoga za bet365, ali se mozda jednom clanu foruma isto desi pa eto da zna kako su kod mene reagirali :D.

Igrao sam jucer jedan kombi uzivo, nekih 50€ za 380€. Sve je proslo, zadnji par Copa Libertadores fali mi jedan gol kod jedne utakmice i naravno da pratim zadnjih 5-6 min uzivo. Kad blokirano, gol. Odma cash-out. Znaci odma je oklada dobitna bila. Medjutim, gol je vracen nakon barem 20 sekundih. Ali ja sam pare vec imao na racunu, odma sam znao da ce mi te pare skinit.

Probao sam isplatiti, naravno sve sto sam imao. I nakon 20 minuta su mi prihvatili isplatu, ali nakon 30min je moj racun bio u minusu od 380€! Ali moram reci da sam imao srecu da mi je isplata "prosla".... I onda malo sa live-cahtom pisao, tamo vamo, kaze da ni on ne zna sta ce se tocno desiti. Jutros dobio mail, prvo da je oklada inace gubitna ali posto me zele zadrzati kao klijenta, vracen mi je racun sa -380€ na 0.00€. 

Ako nekoga interesira ta mail, mogu mu poslati u inbox.

Nije ovo nikakva reklama, niti ja imam ovdje neki affiliate link... 

Znaci isplatu si uredno dobio a bet365 racun ti je vracen na 0€ znaci kad napravis sljedecu uplatu nece ti uzet te pare?

Objavljeno
prije 35 minute, Frna12 said:

Zdravo

Zanima me kakva je procedura kod kupovine bet365 racuna? Moj je nazalost blokiran. Ako kupik racun pretpostavljam da sa njim dobijem i skrill racun. Kako tada ja uplacujem na bet? Moram dodat svoj broj racuna na skrill da bi moga uplatit na bet? Da li smiju skrill racun i kartica koja je za njega vezana bit na razlicita imena? I di kupit uopce racun? Zahvaljujem

MOzes privatno od nekog kupit tko se ne kladi.Npr kod mene u gradu smo prije kupovali bet365 racune pa dalje prodavali vertificirane naravno od ljudi koji se slabo klade ili uopce ne klade i naravno ovjeren skrill racun.Na taj ovjeren skrill racun mozes slati novac sa svog pravog skrilla na tvoje ime -logicno

Objavljeno
prije 1 sat, campi91 said:

Znaci isplatu si uredno dobio a bet365 racun ti je vracen na 0€ znaci kad napravis sljedecu uplatu nece ti uzet te pare?

Da, isplatili su mi pare, racun vracen sa skoro -380€ na 0.00€.

Onda sam i ja radi reda uplatio samo 10€ da vidim oce se nesto desit, nije... Onda 50€, opet nista...

I eto, nista se desilo nije :)

Objavljeno

Topla preporuka svima da si skinu bet365 aplikaciju za iPhone ili Android. Naime, osim što je iskustvo klađenja preko aplikacije na mobitelu fantastično aplikaciji se može pristupiti obično i u zemljama koje su pokušale blokirati pristup bet365 domeni. 

Aplikaciju nije moguće skinuti sa HR Appstore storea ali zato je kreiran account na drugom storeu i na sljedećem linku su credentialsi koje samo trebate unjeti kako bi skinuli aplikaciju besplatno. Nakon što je skinete ponovo se možete na logirati na Appstore sa svojim log in podacima. 

 

  • 2 months later...
Objavljeno

Poz, zanima me je li netko zainteresiran udružiti se sa mnom i preko svog bet365 računa kladiti se na esports? Suradnja bi se odvijala tako što bih vam ja davao parove, a vi bi meni (kao i sebi koliko zelite) ulagali minimalno 500kn po paru. Jedina "kvaka" je što će račun (kao i moj osobni) nakon nekog vremena biti limitiran na mizerne uloge, tako da ukoliko se želite nastaviti kladiti na bet365 sa svojim osobnim računom, ne bih vam preporučio suradnju. Za više informacije možete mi se obratiti ovdje u inbox ili na twitteru @kidesports

Dugoročne rezultate možete pronaći ovdje: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1SPThXCqozgkjITnCqCG3qCiL--U5cDd74X_9-qhKHmo/edit?ouid=102790581389152118369&usp=sheets_home

Rezultate može potvrditi bilo tko iz moje privatne grupe na twitteru.

 

Objavljeno
prije 9 sati, quiter said:

Poz, zanima me je li netko zainteresiran udružiti se sa mnom i preko svog bet365 računa kladiti se na esports? Suradnja bi se odvijala tako što bih vam ja davao parove, a vi bi meni (kao i sebi koliko zelite) ulagali minimalno 500kn po paru. Jedina "kvaka" je što će račun (kao i moj osobni) nakon nekog vremena biti limitiran na mizerne uloge, tako da ukoliko se želite nastaviti kladiti na bet365 sa svojim osobnim računom, ne bih vam preporučio suradnju. Za više informacije možete mi se obratiti ovdje u inbox ili na twitteru @kidesports

Dugoročne rezultate možete pronaći ovdje: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1SPThXCqozgkjITnCqCG3qCiL--U5cDd74X_9-qhKHmo/edit?ouid=102790581389152118369&usp=sheets_home

Rezultate može potvrditi bilo tko iz moje privatne grupe na twitteru.

 

nemas frenda, curu, nekog doma da uzmes osobnu i otvoris novi acc?
Bet365 cete limitirati sigurno, al ak imas tako dobar ROI, isplati se uzeti osobnu od nekog i igrati tjedan-dva dok ne limitiraju

Objavljeno
prije 45 minute, darko56 said:

Pozz! 

Da li još netko preko Wi Fi mreže ne može otvoriti bet365 zbog porezne. Ovo mi izbacuje a preko obične mreže otvara, koja je fora? 

Screenshot_20190605-155406.jpg

Screenshot_20190605-155426.jpg

Meni uredno radi pristup bet365 . Jel korstiš kućni wifi ili si na nekom javnom wifiju? 

Preporučujem da si instaliraš besplatni VPN kako bi prevenirao ovakve situacije. Više na https://www.svijetkladjenja.com/sto-je-vpn-kako-ga-koristiti/

Također probaj radi li jedan od alternativnih bet365 linkova dok si na wifiju

https://www.svijetkladjenja.com/bet365-alternativni-linkovi/

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

  • Posts

    • Moj doprinos danasnjoj analizi utakmice izmedju Hrvatske i Gane Kao prvo, nisam uspeo da napisem post na deset stranica teksta o uspesima reprezentacije Hrvatske u poslednjih desetak godina. Ne mogu, i tacka. Probao sam, sve sam dao od sebe, ali ne ide. Ne kazem da necemo pustiti taj post jednoga dana, ali za sada ga nema. Nema volje, nema entuzijazma, a najvise nema smisla da sada citamo o tome kako je Hrvatska nekada bila druga ili treca na svetu. Palenta je tradicionalno jelo od kukuruznog griza koje se smatra jednim od najzdravijih obroka na svetu- Palenta ima veliku nugritivnu vrednost, nema glutena, lako je probavljiva, plus kao neutralni obrok, moze da se koristi kao podloga za razne kombinacije, plus se izuzetno lako i brzo sprema. Moze da se posluzi kao mekana kasa, dakle topla, ili pecena ili przena pa ohladjena i na kriske. Moja majka je mislila ako je ona morala da jede to smece, da bih onda morao i ja, pa kada sam bio mali, prakticno me je primoravala da jedem ta govna. Umesto da je imala stila, ili barem smislila neku prevaru da mi uz prevare ubacuje komade tog smeca u usta, moja majka me je prisiljavala, da ne kazem zlostavljala sa palentom.  Od tada su mi ostale traume, i neko zlo, kada samo vidim sliku, ili osetim miris tog otrova, zvanog palenta. Ponekad imam utisak da, kada mi umirao, a da mi je jedini nacin da prezivim, da mi stave to smece u usta, da bih uvek izabrao umiranje. E tako je bilo i sa pisanjem posta o uspehu hrvatske reprezentacije. Poceo sam sa postom, i vec kod druge recenice, kao da sam osetio onaj nepodnosljivi smrad, kada se kukuruzni griz sipa u kipucu posoljenu vodu. Ne mogu i tacka. Ako Hrvatska nekako i prodje grupu uz porodjajne muke, mozda i dodje taj post, ali za sada, ne mogu i tacka. Moj doprinos danasnjoj analizi O Hrvatskoj danas ne mogu da doprinesem na nasem Forumu, jer me podseca na zlostavljanje u destinjstvu i prisilu da jedem nesto sto ne mogu da smislim. Plus me nerviraju patriote na nasem Forumu, plus me nervira obicaj na nasem Forumu da je zabranjen kriticki osvrt kada se bira izmedju kladjenja i Domovine. Ali, zato mogu da doprinesem na nasem Forumu kroz (donekle) predstavljanje Gane. Na zalost, ne mogu se drzati sportskih tema, ali sigurno mogu doprineti da barem delimicno razumete sa kakvom reprezentacijom se danas susrece hrvatska reprezentacija. Na zalost, imao sam tu veliku nesrecu da posetim Ganu, bas kao sto sam imao tu nesrecu da mi trpaju u usta palentu. Gana, zemlja Dovoljno je samo reci da je Gana zapadnoafricka zemlja, pa vec da ne pozelite da ikada odete tamo. Dovoljno je i da vidite da su susedne zemlje Gani, Burkina Faso, Togo i Obala Slonovace. Dobro, nije se bas ni Hrvatska usrecila sa svojim susednim zemljama Bosnom i Srbijom, ali Burkina Faso ... majko moja. U Gani zivi skoro trideset miliona stanovnika razlicitih etnickih skupina, za koje bi bilo najkorisnije da ih nikada ne upoznate. E sada .... kada biste vi otisli u neku turisticku agenciju sa zeljom da posetite Ganu, ili ako biste otisli u njihovu ambasadau, ili ne daj Boze, sreli nekon patriotskog fanatika iz Gane, oni bi vas sigurno prevarili recima kako je Gana zemlja netaknute prirode, kako je Gana poznata po najvecem vestackom jezeru na svetu, da imaju prelepe nacionalne parkove, da je Gana vodeci svetski proizvodjac kakaoa, i da je Gana najveci africki proizvodjac zlata i medju Top deset u svetu. Gradjani Gane kada pricaju sami o sebi, kazu da su izuzetno gostoprimivi, druzeljubivi, uljudni i uctivi plus otovreno pokazuju prijateljstvo i postovanje. Ono sto je izuzetno zanimljivo jeste da Gana ima izrazito mlado stanovnistvo, gde je medijska starost u Gani 24 godine. Da me sada ne mrzi, veoma rado bih vam objasnio koliko je ovakva demografska karakteristika vazna za svako drustvo. E sada, sve ovo gore npisano mozete slobodno da okacite macku o rep. To je kao kada biste vi iz Hrvatske nekom strancu hteli da predstavite Hrvatsku, pa krenete od hrvatskih ostrva, klime, mora i tako redom. I vi onda nekog stranca pozovete na ostrvo Rab i kazete, pogledajte kako je Hrvatska lepa. A ne pozovete tog stranca da dodje malo i u Zagorje ili splitsko zaledje, pa da vide malo kako je i tamo. Ili, na primer, pozovete nekog stranca da poseti Zagreb, pa u okviru toura, izbegnete kako znate i umete da stranca odvedete  da vidi Dinamov stadion. A, na primer, u okviru turisticke ponude Amsterdama ili Munchena, obavezno u ponudi imate i posetu Ajaxovom i Bayernovom stadionu. Hteo sam zapravo da kazem, da je jedno kada vi odete na nekoliko dana u Akru, glavni grad Gane ili se drzite samo onoga sto vam predstavljaju turisticke agencije, a nesto sasvim drugo kada vi odete u unutrasnjost ili neke ganske vukojebine. A ja nisam isao u Ganu turisticki, vec da trazimo oca jednoj mojoj prijateljici, cija majka se dobrovoljno yebala sa jednim crncem iz Gane, a ovaj posle samo otisao i nikada se vise pojavio. Zato je najbolje da stvorite neku sliku o tome protiv kakve reprezentacije veceras igra Hrvatska, tako sto cete verovati meni, to jest mojim ocima. Prvo sto cete osetiti, kada nogom krocite u Ganu jeste neki neobjasnjivi smrad u vazduhu. Ne znam sta je to, ali imate osecaj kao da nema vazduha, kao da je smrad svuda oko vas. to je verovatno do klime, ili necega drugog, ali je svakako neizdrzivo. Vodu prakticno da i nema gde da pijete, a ako nemate uz sebe iskljucivo flasiranu vodu, sigurno cete umreti. Ko god da je bio u Gani, ce vam takodje reci da nikako ne jedete ulicnu hranu, cak ni voce i povrce, jer ce vam to biti poslednje sto cete jesti u zivotu. U Gani se ne preporucuje cak ni led u vodi ili picu, jer ga ti primitivci prave od lokalne vode, a to znaci da vam se vise isplati da umrete od zedji, nego da se otrujete. Inace, u Gani, ne moze da se zivi od insekata koji zuje oko vas po ceo dan, a komarci i muve su im velicine roda, pa ako se desi da vas neki insekt ujede, racunajte da cete morati da odsecete taj deo tela motornom testerom. Ono sto ne pominje nijedna turisticka agencija koja bi htela da vas prevari da posetite Ganu, jeste da poseta Gani ima i odredjene sigurnosne i zdravstvene rizike. U pojedinim delovima Gane i dalje postoje etnicki sukobi, jaca i kriminal i prevare svih vrsta, pa nije bas preporucljivo da prisustvujete protestima ili vecim okupljanjima. I na kraju, best of jeste da u Gani postoji izuzetno visoki procenat populacije zarazen Hiv-om, iako je homoseksualizam zabranjen, sto znaci da vec ulazimo u pojam higijene, a tu cu malo da se zaustavim, pa prvo idem na dorucak, dok jos mogu da jedem, jer ako prvo napisem o opstoj higijeni u Gani, sigurno danas necu doruckovati. Nastavice se ...      
    • SP, subota  , 3.kolo Zelenortski otoci-Saudijska Arabija Zbroj golova 2,5 : Manje  Otocima dovoljan bod za prolaz. Kao tip bih igrao 1X ,ali izglednija mi ova opcija s maksimalno 2 gola. A kvota oko 1,7 solidna. Može otići i u drugom smjeru,ali dobra obrana Otoka amortizirat će Arape. Čudno je zadnje kolo, puno je polunamještenih utakmica gdje je tekma Australije i Paragvaja bila bila farsa. Ali takav je sustav, oboma bio dosta bod i to se dogodilo kao i kod Japan-Švedska. 
    • Uz zbroj golova Japana vs Svedske nije lose ni oba prvo ili oba prvo i drugo za one koji love visoke kvote.
    • Japan - Svedska Dok cekam tih 10 stranica Ode Hrvatskoj, skrenuo bih paznju na ovaj par, sa prognozom golova kao sto sam i najavio uoci svjetskog prvenstva da su ludi japanci ziher za golove i ziher za napadacku igru i ziher za gledanje svakome. Oni su odigrali 2-2 sa nizozemcima, pa strpali Tunisu 4 komada, dok su svedani dobili 5-1 taj isti Tunis ali i primili 5 u porazu od Nizozemske. U igri za prolaz su obje ekipe, Japan vec potvrden maltene, ali sigurno ce ici na sve za jaku pobjedu da uzmu prvo mjesto jer drugacije i ne znaju a svedani ce svakako nastojati bar do boda koji bi maltene jamcio prolaz. Na stranu to, da u nista ne igraju, opet bih na racun videnog do sada igrao golove na ovoj utakmici,i to od strane obje ekipe, a zbroj ovisi o vasoj pohlepi sto bi rekao jedan nas forumas. Kvote su odlicne, a ja ne iskljucujem ni 5+ 6+ pa vi kako hocete i sta vam pase, sretno!
    • Cestitke kolegama iz BIH na plasmanu reprezentacije BIH u sesnaestinu SP.Bravo "Zmajevi".
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use