Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

Objavljeno

POSTAVITE SVOJE TIPOVE ZA 2. KOLO DRUGE LIGE POSLJEDNJE ŠANSE!

Tipove možete postaviti iz ponude od utorka (16.9) do četvrtka (19.9). Molim vas pazite na ovo, jer ste pravili greške u prvom kolu.

Tema PŠ-a će biti otvorena do četvrtka do 20:45 sati!

 

Posljednja Šansa 2024/2025 trajat će od od 10.9.2024. do 26.5.2025. te ćemo imati 74 kola! 

Raspored Lige i Kupa dostupan je u tablici natjecanja

Screenshot 2024-09-09 at 21.44.11.png

Toplo sugeiram svim natjecateljima da izdvoje par minuta vremena i pročitaju Pravila Posljednje Šanse 2024/2025koja su rezultat sugestija za poboljšanje natjecanja koje su mnogi članovi SvijetKladjenja foruma dali kroz prošlu sezonu, i kojima se ovim putem želim još jednom zahvaliti. Izmjene pravila u odnosu na prošlu sezonu su minimalne, ali adresiraju probleme koje smo svi skupa uočili prošle sezone te vjerujemo da će znatno doprinjeti poboljšanju natjecanja. Sva Pravila Posljednje Šanse 2024/2025. možete pročitati na gornjem linku, dok ćemo ovdje sistematizirati glavne promjene o odnosu na prošlu sezonu: 

  1. Sa ciljem izbjegavanja nepotrebnih nesporazuma i osiguravanja regularnosti natjecanja, od ove sezone prilaganje screenshota tipa iz ponude je potrebno kako bi tip bio priznat. 
  2. Isto kao i live oklade, od ove sezone se betbuilder oklade neće priznavati.
  3. Kako bi Posljednju Šansu 2024/2025 dodatno unaprijedili te osigurali pravičnost i pravednost natjecanja, zajedno ćemo odabrati kladionice iz čije ponude će se moći prijavljivati oklade. 

Ove izmjene pravila su bile najavljene u temi "Pitanja i prijedozi za Posljednju Šansu" 30.8. kada su sudionici natjecanja od prošle sezone bili tagirani i pozvani da podijele svoja razmišljanja oko ovih izmjena pravila gdje to i dalje mogu učiniti. 

@Goksim@IzudinB @furyshaa, @mesrine, @jansavc, @soyer567, @ante16, @McGarrett, @Humanic, @Ipoje4, @BobGraditelj, @nuki01, @josip123, @Mirko1987, @Silviyo1302, @nenosk, @FamilyGuy, @zeko1088, @nutrija, @COLT, @vjekos, @misterija, @Clutch, @Joker93, @stjepan91, @Nebojsao, @goran71, @drm, @bruno34, @campi91, @elnino, @SIMASIMAU13, @mural, @Guts1950, @risretto, @Dejvid, @pena29, @mester, @Marko15, @Mudrinho, @tome1993, @sestincan, @anastasov, @CarlosBacca70, @Mile5, @Leedsfan, @betonator, @bianconeri331, @Ivan98, @kljaja19@furyshaa, @drm, @BoskoBuha, @Guts1950, @deestock, @Silviyo1302, @Griza, @koki091, @SleepyBear, @sportskinovinar, @Milevski1983, @kesa1402, @Rastocine13, @nenosk, @markec9, @zeko, @moneyhunter, @Amsterdam17, @pippen33, @bmbm, @CarlosBacca70, @Pavijan098, @elnino, @campi91, @GUINNESS, @Nbafan, @Master of disaster, @Clutch, @Vido992, @nidjeveze, @jaki, @risretto, @carneuss, @falconius031, @tihi372, @Jela09, @kova07, @badbeat, @fran, @gwilly, , @Mile5@darko56, @smrcak888, @Kiks77, @KiksakisPromapopulos, @ara008, @zmajo, @ForzaItalia, @blacky44, @medinjo, @majstorchina

Pozivam sve članove i posjetitelje SvijetKladjenja foruma da se pridruže natjecanju tako što će postaviti svoje tipove u ovoj temi. Iznimno u prvom, te potencijalno drugom kolu (biti će definirano u temi tog kola) prihvatit će se prijavljeni tipovi iz svih kladionica, koji zadovoljavaju pravilo minimalnog koeficijenta od 1,20 te druga pravila natjecanja.

Tema će biti automatski otključana uponedjeljak, 16.9. u 15:00 CET od kada će članovi SvijetKladjenja foruma moći postaviti tipove za period od 17.9. (utorak) do 19.9. (četvrtak). Prijavom svog tipa u prvih pet kola članovi SvijetKladjenja foruma automatski će biti smatrani sudionicima Druge lige Posljednje Šanse 2024/2025 na temelju ćega će osigurati i nastup u Guts-Leonardo Kupu. 

Izvanredno u prvih pet kola Druge lige Posljednje Šanse 2024/2025., tema će biti otključana do nedjelje, odnosno četvrtka do 20:45 CET. 

Prema članku 10. tipovi trebaju biti prijavljene u sljedećem formatu:

DATUM | SPORT | TIP - KOEFICIJENT - KLADIONICA

SCREENSHOT

OBRAZLOŽENJE

Objavljeno

Champions League
Utorak 21:00h

Real Mardid - Stuttgart   1   @1.35   Mozzart

Branitelj naslova UEFA Lige prvaka, Real Madrid, započinje svoju novu sezonu 2024/25 susretom protiv njemačkog Stuttgarta.
Ancelottijeva momčad ulazi u ovu utakmicu nakon pobjede od 2:0 protiv Real Sociedada prošlog vikenda,a oba su pogotka postignuta iz kaznenih udaraca..
U Realu stanje s ozljedama popravlja, igrači sa svakom utakmicom imaju sve veće i veće samopouzdanje i isto tako Kylian Mbappé će ovdje napraviti svoj debi za Real Madrid u Ligi prvaka i sigurno će imati dodatni motiv u ovoj utakmici..
Real Madrid još uvijek ne igra u najboljoj formi ali polako podiže formu i očekujem njihovu pobjedu ovdje.

Screenshot_2.thumb.png.f1654041ab8f13f758e21a9c31fd0d5f.png

Objavljeno

17. 09. 2024. 21:00 nogomet Bayern - Dinamo -over 2,5 žutih kartona  1,45  PSK

Puno problema za Dinamo u pokušaju branjenja protiv Bayerna, očekujem da sam Dinamo zaradi tri ili više kartona.

Treba držati Musialu, Gnabrya i ostale, a kako bez oštrijih prekršaja.

image.png.8e64a759575cdb5a5a89d1465e1c79de.png

Objavljeno

Utorak 18:45h | Young Boys vs Aston Villa x2 (1.2) Supersport

 

Boysi užasno krenuli u sezonu, zadnji su na tablici u ligi i pukom srećom su prošli Galatasaray i prošli u glavni dio lige prvaka. Aston Villa bolja i kvalitetnija momčad te očekujem da si sigurno neće dozvolit kiks u prvom kolu, pogotovo jer je novi sustav natjecanja i svaka utakmica je od izuzetno velikog značaja. 

 

 

Screenshot_20240916_160431_Chrome.jpg

Objavljeno

S obzirom da su kolege @darko56 i @vjekos u prošlom kolu postavili parove koji nisu bili u ponudi od petka do ponedjeljka, njihove parove iz prvog kola smatrat ćemo VOID. Obojica imaju pravo postaviti dva para u ovom kolu.

Molim vas čitajte pravila i sve što se piše kada se objavi nova tema Posljednje Šanse kako bi pravili što manje grešaka. Još uvijek se uhodavamo u nova pravila ove sezone, te ćemo stoga biti maksimalno transparentni prema svima u prvih pet kola u kojima se možete prijaviti na PŠ natjecanje. 

Pored toga, par kolege @KiksakisPromapopulos iz prošlog kola je odgođen, stoga u ovom kolu ima pravo postaviti dva para. 

Tablica je također ažurirana, ukoliko uočite neku grešku, molim vas javite se meni u INBOX pa ćemo sve riješiti bez bespotrebnih prozivanja u temi. Hvala svima na razumijevanju i pozovite svoje prijatelje i poznanike, još uvijek imaju priliku da se prijave na natjecanje. SRETNO SVIMA.

Screenshot_218.jpg

Objavljeno

17. 9. (utorak) | FUDBAL| Juventus - PSV 1X (1.21) Mozzart

Juventus neočekivano ostao bez pobjede u prošlom kolu domaćeg prvenstva, ali očekujem da se situacija popravi u prvoj utakmici novog formata Champions League. Ako ne mogu da pobijede PSV na domaćem terenu, mislim da ne mogu ni da izgube, tako da biram duplu šansu, pobjeda Juventusa ili neriješeno, 1X. 

 

image.png.a2403e07229473f9905946d8a6dff1ed.png

Objavljeno
prije 23 minute, jeneri29 said:

Četvrtak, 19.09.2024. 19:00

Rukomet - Njemačka 

Eisenach - Bietigheim tip 1 @ 1,22 Admiral

image.png.b30e67e379b669cf6d8a0d3f13a11025.png

Dobrodosaoooooooooooo kolegaaaaaaaa, Bas je lepo sto si se vratio u svetu Poslednju Sansu. Ako postoji neki kolega kojeg sam zapamtio, onda si to bas ti. Rukomet, rukomet i samo rukomet. Secam se da si jedno vreme bio najveca senzacija u drugoj, amaterskoj, pa si malo pao, ali sve u svemu dobar si bio. Jel vidis kako te se secam! Dobrodosaooooooooo

Gost
This topic is now closed to further replies.

  • Posts

    • Doktori nauka plus molitve za Celje Za ovaj medjuweekend bi analize trebalo da pisu doktori nauka, a ne clanovi ovog smesnog Foruma, posto ce tokom ove sedmice najveci problem biti sta ne odigrati, odnosno najveci problem ce biti kako obuzdati pohlepu i odigrati sto manje predloga, od ovoliko utakmica. Problema je puno, jer je puno utakmica u ponudi, plus se radi o uzvratnim utakmicama, plus se radi o "srednjim" klubovima, a ulozi su veliki, gde "srednji" klubovi igraju za ulog od nekoliko desetina miliona u samoj jednoj utakmici. Evo, na primer, sutra Celje, od koga cu zavrsiti u bolnici ili ludnici, gradic od samo 40.000 stanovnika i poznat samo po rukometu, ima priliku, ili hajde da kazemo igra za ulazak u grupnu fazu Lige Prvaka, sto je odprilike kao kada bi Ploce, Benkovac ili Gospic igrali odlucujucu utakmicu koja bi im donosila pedesetak miliona. U nekom scenariju postoji teoretska prilika da ove sezone u Ligi Prvaka igraju cak dva norveska kluba, sto ako se desi, sigurno ne bi bilo slucajno. A sta tek reci o utakmici Sabah vs Hapoel Beer Sheva, gde jedna ekipa prolazi dalje u grupnu fazu, majko moja. Ja sam na jedvite jade izdvojio sedam utakmica (zajedno sa utakmicama od weekenda) ali je problem sto bi mi za svih sedam utakmica trebalo po deset stranica teksta, sto je ukupno sedamdeset stranica. Problem je i sto su kvote male, ali dobitne, a problem je i kako uklopiti ovih sedam utakmica, a da ih ne odigramo sve zajedno na jednom narodnom ili seljackom tiketu. Over 1,5 gol na utakmici Bodo/Glimt vs Nec po 1,10 (danas) Bayern daje vise od jednog gola Stuttgardu, kvota 1,22 (petak) Ukupna kvota 1,35 U prvoj utakmici izmedju Neca i Bodo/Glimta palo je cetiri gola, a moglo je jos dva, plus su bile dve stative, trideset suteva, deset suteva u okvir gola, devet kornera i sedam takozvanih "velikih sansi za gol". Bodo/Glimtu svaka cast kako su odigrali prvu utakmicu, sa naknadnom pamecu samo mogu reci da je prava steta sto ovaj Bodo/Glimt mnogo vise ne podrzavamo u realnom kladjenju Bayernu je prosle godine nedostajalo samo nekoliko utakmica da dodju do 200 postignutih golova u svim zvanicnim utakmicama, a sada u petak im dolazi Stuttgard u prvoj zvanicnoj utakmici u sred Munchena, plus je Bayern prakticno ostao u istom sastavu, plus su doveli najboljeg igraca Psv-a, plus su Dortmundu pre tri dana postigli dva gola, pa kako onda nece ugurati vise od jednoga kod kuce u Munchenu.  Pohlepne kolege sa Foruma, kome je mala ukupna kvota od 1,33 mogu odigrati dva overa 2,5 gola po 1,33 plus 1,22 sto daje ukupnu kvotu od 1,65  Samo da znate, da u Norveskoj, u Bodeu nisu vrucine, kao kod nas, vec je prohladno, oko 12 stepeni, za danas je predvidjena kisa i to ceo dan, plus u Norveskoj noc pada vec u 15.30 plus se igra na vestackoj travi. Aek, majko moja Ako bi se teoretski desilo, na primer, da u grupnu fazu Lige Prvaka udju Hapoel Beer Sheva, Aek, dva norveska kluba i daj Boze, Celje, iz toga bi moglo mnogo toga da se nauci, na primer, kako se menjaju vremena, ili u kakvu propast vode veliki, skupi i neuspesni sistemi poput Crvene Zvezde, Panathinikosa, Olympiacosa ili Dinama, a na korak od ispadanja je opet i Fenerbahce. Ovaj Aek je neka grcka verzija Bodo/Glimta i primer kako se strpljivo i pametno ide korak po korak, kako su uzeli titulu ispred dva velikana, i otkud njih na samo korak od grupne faze. Sve ispod deset stranica teksta za predstavljanje Aeka bi bilo malo. Ostao im je samo jedan korak da krunisu jedan veliki ciklus, sve samo od njih zavisi, imaju povoljan rezultat iz prve utakmice, igraju kod kuce, imaju bugarsku ekipu za protivnika, pa ako ispadnu na poslednjem koraku, ne mogu nikoga kriviti osim sebe. Ovde predlazem iskljucivo single kladjenje, prakticno da sutra idemo zajedno sa grcima, pa ako se oni sutra sjebu na poslednjem koraku, onda neka padnemo. Sebi sam pravio kombinacije da Aek nece izgubiti u regularnom delu utakmce kroz odvojeno igranje jedinice i X-a, malo sam singlovao i prolaz dalje Aeka, a da danas mora da se postavi predlog u svetoj Poslednjoj Sansi imao bih velike dileme da li bi to bilo vise od jednog gola Bayerna ili prolaz dalje Aeka. Jedini problem sa Aekom vidim u treneru, odnosno nemam neogranicenog poverenja u njega. Trener Aeka je srbin Marko Nikolic, koji se vodi kao najbolji srpski trener u ovom trenutku, a nama ostaje samo da se zapitamo kakvi su tek oni losi srpski treneri, ako im je ovaj najbolji. Feyenoord u nedelju 30.08. plus Ajax ili Brighton u cetvrtak Ukupna kvota oko 1,35-1,40 Od sledeceg weekenda sebi sam izabrao utakmicu Feyenoord vs Den Haag gde mi je otekla glava da li da izaberem golove ili jedinicu ili i jedno i drugo, mada sam trenutno najblizi izboru da ce Feyenoord ugurati vise od jednog gola po 1,18-1,20.  Problem je sto trenutno (utorak 06.45. casova) jos uvek nisam odlucio da li "nesto" iz utakmice Feyenoorda da vezem sa golovima na utakmici Ajax vs Sion, ili da to bude jedinica na Brighton protiv Tromsa ili ipak golovi na toj utakmici. Dok se ne odlucim, za sada neka to bude double Feyenoord daje vise od gola (kvota 1,20) plus over 1,5 gol na utakmici Brighton vs Tromso (kvota 1,10) po ukupnoj kvoti od 1,33 Dvojka na Zvezdu protiv Zemuna po 1,10 (subota) Trenutno insistiranje na Zvezdi je po meni kao ulaganje u kupovinu bordela. Zvanicna nauka kaze da siri preci coveka iz reda Homo postoje oko 2-3 miliona godina, dok prvi moderni ljudi (anatomski moderni)  postoje otprilike 200.000 - 300.000 godina. Isto toliko postoji i prostitucija, najstariji zanat na svetu, i za svih tih 200.000 - 300.000 godina, mi jos nikada nismo culi da je neki bordel propao, bankrotirao ili je bio zatvoren jer nije bilo posla. Nije lako otvoriti bordel, ali kada ga otvorite, rizik da nema posla je ravan nuli. Tako je i sa rizikom da se padne na Zvezdi u ovom trenutku. Molitve za Celje, sada ili nikada vise Nista ne predlazem za kladjenje, barem do sutra, a do sutra bih da pozovem sve kolege sa Foruma da se kolektivno molimo Bogu da Celje kako zna i ume nekako prodje dalje. Celje i prica o njima, odnosno kako su oni dosli na korak od grupne faze Lige Prvaka je izuzetno poucna prica o tome kako je vreme pregazilo otrovne sisteme poput Zvezde i Dinama. Treba napisati knjigu, a ne post na deset stranica teksta, o tome kako je (teorijski) moguce da se desi da grupnu fazu igraju Bodo/Glimt, Viking i Celje. Ne znamo da li ce Celje imati snage i kvaliteta da nacini taj poslednji korak ka Ligi Prvaka, ne znamo ni da li im se (sportski) isplati da igraju Ligu Prvaka sa Barcellonom, Psg-om, Bayernom i Arsenalom, ali ono sto je sigurno jeste da cu sutra predstaviti Celje na deset stranica teksta, inace cu umreti. - 35 dana do utakmice reprezentacija Spanije i Hrvatske u sred Seville      
    • Europska liga DIREKTNI LINK NA PONUDU! Konferencijska liga DIREKTNI LINK NA PONUDU! (Koeficijenti 24.8. u 09:19 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
    • Liga prvaka DIREKTNI LINK NA PONUDU! (Koeficijenti 24.8. u 09:16 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
    • Liga prvaka DIREKTNI LINK NA PONUDU! (Koeficijenti 24.8. u 09:16 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
    • Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use