Jump to content
Goksim

Srijeda 20.7.2016.

Recommended Posts

Evo dva moja prijedloga gdje imamo aktivni rezultat i u kojima su domaćini kvalitetnije ekipe koje igraju uzvratne utakmice pred svojim navijačima. Obje su u prvim susretima dominirali, ali tu dominaciju nisu i kapitalizirali. 

Astana - Žalgiris 1 i Astana prva do 5 kornera

Prvu utakmicu su korneri bili 11-4 u korist Astane i to na gostovanju. Vjerujem da će doma imati još veću dominaciju i da bi ovo trebalo proći.

zxe43cK.png

Ferencvaros - Partizani 1 i Ferencvaros prvi do 5 kornera

Prvu utakmicu su korneri bili 7-3 za Ferencvaros, a sve navedeno za prijašnju utakmicu i ovdje stoji. 

4xSQiE7.png

Ovo će se moći vezati (korneri) 15-30minuta prije početka utakmice kada bet365 stavi utakmice u live ponudu, budući da "race to 5 korners" još nije u ponudi a na liveu uvijek i za svaku utakmicu bude. ;)

DINAMO - VARDAR

Dinamo brani prednost protiv Vardara od 2:1 stečenu u gostima. Modri su svakako kvalitetniji protivnik, a Vardar mora doći igrati otvoreno ukoliko želi postići dva pogotka. U tom slučaju Dinamo će imati vrlo lijepu priliku da dovrši posao i osigura plasman u sljedeću fazu natjecanja. Svakako da je utakmica s Lokomotivom još pomogla Dinamu da podigne formu, unatoč tome što se radilo o susretu s Lokomotivom.

http://www.svijetkladjenja.com/analize/liga-prvaka-kvalifikacije-dinamo-vardar/

Jučer tenis polovičana a danas počinjemo ovako...
Jedan lagani  double uz kavu, ulog lagan 2/10...

Basilashvili-Sijsling 1 1.60
Munoz-Struff 2 1.40

Wwin 2.24

- Basilashvili ima 3:0 protiv Sijslinga i zanimljivo da su sva tri meča odigrana ove sezone i to na zemlji. Ovaj zadnji je odigran neki dan u sklopu Bundeslige i nije mi neko mjerilo. Basilashvili je imao dva dobra turnira ove sezone, na hardu u Guangzhou dobijao: Rolu, Chiudinelia, Selu i Lacka ; na zemlji: Munoza, Rolu, SIjslinga, Kovalika i Struffa. Sijsling je u prvom kolu dobio De Scheppera, a Basilashvii Rosola. Bash je puno više pokazao od Sijslinga kojega je dobio dva puta u zadnjih 10 dana i nadam se da dobija ovo.

- O Struffu sam pisao jučer i dobio je lagano. Danas igra protiv Munoza koji je katastrofa ove sezone. Na zemlji ima 3/13, imao je 11 vezanih poraza. na njoj U prvom kolu je igrao protiv Berrera i doslovno su igrali loš i lošiji. Struff je kvalitetniji tenisač i u boljoj formi, morao bi dobiti ovo.

Evo dva moja prijedloga gdje imamo aktivni rezultat i u kojima su domaćini kvalitetnije ekipe koje igraju uzvratne utakmice pred svojim navijačima. Obje su u prvim susretima dominirali, ali tu dominaciju nisu i kapitalizirali.

Astana - Žalgiris 1 i Astana prva do 5 kornera

Prvu utakmicu su korneri bili 11-4 u korist Astane i to na gostovanju. Vjerujem da će doma imati još veću dominaciju i da bi ovo trebalo proći.

zxe43cK.png

Ferencvaros - Partizani 1 i Ferencvaros prvi do 5 kornera

Prvu utakmicu su korneri bili 7-3 za Ferencvaros, a sve navedeno za prijašnju utakmicu i ovdje stoji.

4xSQiE7.png

Ovo će se moći vezati (korneri) 15-30minuta prije početka utakmice kada bet365 stavi utakmice u live ponudu, budući da "race to 5 korners" još nije u ponudi a na liveu uvijek i za svaku utakmicu bude. ;)

over 7 kornera 1.3 da se nisu malo prešli u prvoj je bilo 15!! A over 14 kornera kvota 10 mislim da vrijedi probati zašto se nebi ponovila prva tekma cisto radi usporedbe kod dinama je bilo 8kornera i daju kvotu 1.4 na over 8 A za ovih 14 samo 7.5 ima neki value meni bar

over 7 kornera 1.3 da se nisu malo prešli u prvoj je bilo 15!! A over 14 kornera kvota 10 mislim da vrijedi probati zašto se nebi ponovila prva tekma cisto radi usporedbe kod dinama je bilo 8kornera i daju kvotu 1.4 na over 8 A za ovih 14 samo 7.5 ima neki value meni bar

Over 10 je 2.4. Po meni fina kvota. Ja sam to uzeo i hvala na infou :)

Vest iz Premier Lige. Sledece sezone ce sigurno biti vise kartona jer je novo pravilo stupilo na snagu i za svaki jaci prigovor na odluku sudije (psovka, negodovanje...) kao i trcanje za sudijom, ili pritisak vise igraca na sudiju sankcionisace se zutim i crvenim kartonima:

http://www.thesportbible.com/football/news-breaking-fa-announce-new-behaviour-rule-that-will-change-things-up-20160720

Super pravilo, bice sigurno puno vise kartona ove sezone. Da je bar bilo ovog ranije dok je Man Utd za vreme Fergusona terorisao sudije u svakoj tekmi...

Baker-Karlović TB 1. set 2.00 bet365

Baker jučer napravio iznenađenje pobjedivši Grotha. Meč je odlučen u dva tb-a, a nismo vidjeli ni jednu break šansu. Ne igra nešto ove sezone, najbolji turnir odigrao je upravo prošli tjedan u Newportu kada je dogurao do osmine finala. Malo bolje smo ga mogli upoznati protiv Čilića nedavno na Wimbledonu. Doktor Ivo upada pun samopouzdanja nakon osovjenog Newporta. Standardna igra, u polufinalu i finalu od pet setova odigrao pet tb-ova. To očekujem i danas. Baker je isprobao podlogu, dobro je servirao jučer i uspio napraviti iznenađenje. Doktor dolazi sa trave, trebat će mu vjerojatno malo da se privikne na podlogu, očekujem dosta lakih poena na servisima u prvome setu i mislim da ćemo gledati tb već na početku.

Celik/Peterson - Knol/Krunic, Knol/Krunic@1.80 bet365 4/10

Ovo sam odigrao jos sinoc po puno boljoj kvoti, sad vidim da je vecina klad srozala kvote ali 1.80 je i dalje solidno za neki singl. Ukratko, radi se o dijametralno suprotnim parovima sto se tice forme, uigranosti, rezultata pa evo reci cu i kvaliteta. Knol/Krunic deluju jako dobro ove sezone, imaju prvo titulu u Maroku pa onda 2 finala u Cagnes-Sur-Meru i Hertongenboschu. Imaju 10/2 zajedno i siguran sam da su danas puno puno blizi pobedi nego sto to kvote pokazuju. Celik/Peterson imaju zajedno samo jedan poraz iz  Fed Cupa prosle godine i to je to. Celik je cak na 599-om mestu dublova sto valjda dovoljno govori o njenoj igri. Sve u svemu, ocekujem prolaz K/K i ovo se mora uzeti po ovakvoj kvoti...

Celik/Peterson - Knol/Krunic, Knol/Krunic@1.80 bet365 4/10

Ovo sam odigrao jos sinoc po puno boljoj kvoti, sad vidim da je vecina klad srozala kvote ali 1.80 je i dalje solidno za neki singl. Ukratko, radi se o dijametralno suprotnim parovima sto se tice forme, uigranosti, rezultata pa evo reci cu i kvaliteta. Knol/Krunic deluju jako dobro ove sezone, imaju prvo titulu u Maroku pa onda 2 finala u Cagnes-Sur-Meru i Hertongenboschu. Imaju 10/2 zajedno i siguran sam da su danas puno puno blizi pobedi nego sto to kvote pokazuju. Celik/Peterson imaju zajedno samo jedan poraz iz  Fed Cupa prosle godine i to je to. Celik je cak na 599-om mestu dublova sto valjda dovoljno govori o njenoj igri. Sve u svemu, ocekujem prolaz K/K i ovo se mora uzeti po ovakvoj kvoti...

U potpunosti se slazem. K/K imaju jednu solidnu stabilnost u igri (naravno za standarde zenskog tenisa, a svi znamo danse tu gube servisi na sve strane) te svakao mislim da su kvote malo previsoke

Astana - Zalgiris 1 @ 1.36 unibet

Fernecvaros - Partizani 1 @ 1.33 unibet

Dinamo Zagreb - Vardar over 1.5 @ 1.24 unibet

Uk.kof = 2.24

O prva dva para necu puno. Kao sto je goks rekao to su klubovi koji nisu uspjeli naplatiti dominaciju u prvome kolu i sada pred svojim navijacima vjerujem da ce ipak doci do pobjede i da ce stvari sjesti na svoje mjesto. Oba kluba imaju vece aspiracije od 2.pretkola (posebice astana), pa bi ipak sve se osim pobjede oba kluba bila senzacija. Ferencvaros igra protiv kluba koji nije niti trebao biti tu ali je zbog izbacivanja skendebeua (namjestanje utakmica ako se ne varam) ipak tu partizani kaonpredstavnik albanije.

Sto se dinama tice, mamba je to na portalu odlicno opisao. Vardar mora traziti gol tj cak 2 da bi isli dalje, a dinamo jednostavno se ne zna braniti i uvijek pokusava uspostavit svoj posjed. Vjerujem ja tu i u prolaz overa 2.5 ali iz sigurnosnih razloga uzeto 1.5

Sretno

Dinamo Zagreb - Vardar (0.5) 2 @ 2.00 favbet

Dinamo iz Zagreba i makedonski Vardar će večeras odmjeriti snage uslijed uzvratne utakmice drugog pretkola kvalifikacija za Ligu prvaka nakon što su u Makedoniji prije sedam dana Zagrebaši donijeli prednost od 2:1. Odradili su iznimno efektno prvo poluvrijeme s tek jednim , a kako se ispostavilo i jedinim udarcem na gol na utakmici , i došli do prednosti od 2:0 uz pomoć autogola protivnika , ali isto tako maksimalno podbacili u drugom dijelu gdje je Vardar mogao lako do izjednačenja , a možda i pobjede. Domaćin je u čak tri navrata gađao okvir modroga gola , zabio rekli bi na vrijeme što se ispostavilo kao jedino što je uspio. No bez obzira na to , dojam je da su mogli mnogo više pa opravdano dolaze u Zagreb puni optimizma. Sedloski danas ne može računati na bivšeg Premierligaša Popova koji se ozlijedio netom prije ove utakmice dok bi mu ostatak momčadi trebao biti na raspolaganju. Kranjčar također ima slatkih muka oko sastavljanja momčadi , jedini van stroja je prvak Europe s Portugalom Eduardo , ali će vrlo brzo ostati bez Marka Pjace koji seli u Juventus. Očekujem sličnu utakmicu kao i prije sedam dana s tim da je po meni ovdje zagrebački klub debelo precijenjen. Nisu imali ovako atraktivnog protivnika ovako rano još od Ludogoreca kada su jedva prošli , Sedloski jako dobro poznaje njihov tim što je i pokazao u prvoj utakmici , a sada moraju dati sve karte u napad ne bi li ugrozili ovaj za njih vrlo nepovoljan rezultat. Svi smo godinama svjedoci obrane Modrih , Schildenfeld i Sigali su u srcu , novajlija Stojanović i Matel su na bekovima , oba desna po vokaciji , no teško je ovakvu utakmicu povjeriti mladom Sosi ili nedovoljno spremnom Pivariću što za mene ne predstavlja neku prijetnju gostujućim strijelcima bilo koje momčadi. Nerijetko primaju pogotke , to se desilo i u Makedoniji kao i na Maksimiru prošli tjedan kad je gostovala Lokomotiva , pa ću po ovoj kvoti svakako probati ovo.

Dinamo Zagreb - Vardar over 4.5 cards @ 1.75 favbet

Kako sam već napisao , Vardar se ovdje nikako ne bi trebao osramotiti jer se po meni itekako mogu nositi s Dinamom. Utakmica u Makedoniji je odisala iskrama sa svih strana što je donijelo dosta imena u bilježnicu Roberta Madleya , Engleza koji kao i većina njegovih sunarodnjaka dosta rijetko vadi kartone iz džepa. Bio je to susret isprekidan brojnim prekršajima , njih čak 33 od kojih su gotovo dvije trećine dobili gosti , ali zaradili samo karton više. Nešto slično očekujem i danas jer Dinamo teško da će razbiti danas , a to unosi određenu nervozu u njihove redove što smo mogli vidjeti recimo u onoj utakmici protiv Moldea od prije par godina kada su gotovo prokockali siguran prolaz. Sudija ove utakmice je 32-godišnji Rus Sergej Ivanov koji je na prosjeku od četiri žuta kartona po utakmici , prvenstveno zbog loše valorizacije u europskim natjecanjima gdje je samo jednom prešao ovu granicu i to uz pomoć crvenog kartona na meču Astane i Hapoel Tel Aviva. No treba naglasiti da nikada nije sudio utakmicu u kojoj su protivnici bili u egalu , najmanja razlika među njima bila je dva gola u meču Oddsa i Elfsborga , dakle Skandinavaca koji se znamo ne udaraju mnogo. Ovdje će biti sasvim druga priča , balkanski timovi koje očekujem u nekom egalu bi morali biti dobitna kombinacija za barem pet kartona.

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Leverkusen - Wolfsburg 1 (1.72) bet365 Leverkusen u ovom trenutku izgleda nezaustavljivo. Stigli su do četvrte pozicije koju su priželjkivali i posljednje koja vodi u Ligu prvaka. Za treću i četvrtu poziciju se u ovom trenutku bore tri ekipe. Pored Leverkusena su tu i Leipzig i M'Gladbach, a dijeli ih samo dva boda. Bayer je uradio veliki posao sa pobjedom protiv M'Gladbacha prošlog vikenda. Slavili su sa pobjedom od 1-3 protiv direktnog konkurenta za četvrtu poziciju i prestigli ih na tabeli. Leverkusen je u 2020. izgubio samo jednu utakmicu, ako računamo sva natjecanja. Poraženi su od Hoffenheima, a jednom su i remizirali protiv Leipziga. Na ostalih 13 utakmica su ostvarili pobjede. Leverkusen je u posljednja tri susreta postigao čak 11 golova. Wolfsburg je igrao prilično dobro ove sezone. Nešto bolje su igrali na europskim natjecanjima, ali ih je poraz protiv Dortmunda u prošlom kolu udaljio od glavnog cilja ove sezone, a to je mjesto koje vodi u Europsku ligu. Wolfsburg se još uvijek nalazi na šestoj poziciji koja donosi Europsku ligu, te ako ne krenu osvajati bodove, brzo će ih sustići timovi koji se nalaze ispod. Freiburg i Schalke imaju samo po dva boda manje. Ovdje vjerujem u pobjedu Leverkusena, koji sada ne želi izgubiti tu poziciju koja vodi u Ligu prvaka. Samo su bod iznad M'Gladbacha i pogrešan korak će ih skupo koštati. RB Leipzig se nalazi samo jedan bod ispred njih, a eventualnom pobjedom bi možda uspjeli skočiti i na treće mjesto, zavisno od rezultata na utakmici Leipzig - Hertha. Dodatni plus je što bet365 kladionica računa lisitć dobitnim ako Leverkusen povede sa 2-0. (Koeficijenti 26.5. u 2:57 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama
    • Werder - M'Gladbach | Oba tima daju gol (1.57) bet365 Werder je uspio ostvariti pomalo neočekivanu pobjedu od 1-0 protiv Freiburga u gostima u prošlom kolu. To je bila njihova prva pobjeda u posljednjih sedam utakmica u Bundesligi. Werder je ostao na drugom mjestu od pozadi sa tri boda i utakmicom manje od Dusseldorfa koji bi, da se sada završi Bundesliga, išao u doigravanja za opstanak. Pa čak i ta doigravanja sada za Werder izgledaju zaista primamljivo. Imaju sreće što su uopće konkurenti za opstanak, nakon što su ostvarili samo jedan bod u posljednjih sedam utakmica. Raspored im nije išao na ruku. Prvo su igrali protiv Leverkusena i prošli su katastrofalno, a danas će igrati protiv još jednog kandidata za mjesta koja vode u Ligu prvaka, ekipa Borussije. M'Gladbach se sada želi iskupiti za prošlotjedni poraz  kojeg su doživjeli protiv Leverkusena, koji je direktni konkurent za mjesta koja vode na europska natjecanja. Stim porazom su gosti napravili korak nazad i pali na petu poziciju, gdje im trećeplasirani Leipzig bježi samo 2 boda. Ovdje će obje ekipe igrati na pobjedu. Ni jednoj od ove dvije ekipe bod ništa ne znači, tako da mi se čini logičnim očekivati golove na obje strane u ovom susretu. DIREKTNI LINK ZA UPLATU! (Koeficijenti 26.5. u 2:24 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama
    • Očekujem prvo poluvrijeme malo tvrđu utakmicu i ispitivanje snaga, pošto je i naslov u pitanju,tako da vjerujem da će se tek u drugom poluvremenu otvorit utakmica. Gol sa svake strane bi trebao past s obzirom na ekipe i sastave. Oklada i na kartone mi se ne čini loša opcija kad su ulozi tako veliki.
    • Evo zašto morate gledati derbi koji može odlučiti prvaka Njemačke REANIMACIJOM Bundeslige oživio je i nogomet na najvećoj razini. Nakon što su u jednoj od najjačih svjetskih liga odigrana dva kola, na red je došao i prvi veliki derbi u eri koronavirusa. I to ne bilo kakav - sutra (utorak) od 18:30 sati u 28. kolu Bundeslige na Signal Iduna Parku gledat ćemo Der Klassiker, okršaj Borussije Dortmund i Bayerna. Ni ovaj put na tribinama neće biti navijača. Dakle, čeka nas još jedan susret bez okusa i mirisa, na što se uslijed pandemije koronavirusa pokušavamo naviknuti. Prva velika utakmica nakon 76 dana Ako smo već morali vidjeti na što sliče utakmice bez navijača i standardnih priprema nakon stanke, vrijeme je da vidimo kako izgleda jedan takav derbi.  Na utakmicu poput ove nogometni svijet čeka još od 11. ožujka, kada je na Anfieldu Atletico Madrid nakon produžetaka senzacionalno izbacio Liverpool iz Lige prvaka, natjecanja koje su prošle godine osvojili Redsi.  Točnije, Der Klassiker će se igrati 76 dana otkako je Diego Simeone sa svojim ratnicima rastužio Jürgena Kloppa. U tom periodu sva sportska natjecanja tražila su i još uvijek traže način da normaliziraju stvari. Kad je riječ o najjačim natjecanjima u svijetu nogometa, Bundesliga je prva uspjela nastaviti s igrama u ovoj sezoni.  Ostala velika natjecanja, uključujući i Ligu prvaka, još nisu ponudila konačno rješenje za nastavak prvenstva, a u međuvremenu je francuska Ligue 1 prekinuta i PSG je proglašen prvakom, čime je i obranio titulu. Borussia ima ubitačan kontranapad Usprkos dugoj pauzi i nedostatku pravih treninga, Dortmund je uspio nastaviti tamo gdje je stao prije pandemije. U posljednjih šest susreta prije pauze momčad Luciana Favrea imala je učinak od pet pobjeda u šest utakmica. Sada je dodala i dvije pobjede nakon nastavka prvenstva. Dortmund je tako popravio efikasnost. U posljednja dva susreta momčad je postigla šest golova, dok je u tri ligaške utakmice prije pauze zabila gol manje. Veliki razlog povećanog broja golova krije se u sve efikasnijoj kontri koju momčad ima. Naime, pobjede protiv Schalkea (4:0) i Wolfsburga (2:0) pokazale su da Dortmund brutalno kažnjava protivničke greške i vrlo brzo igra tranziciju iz obrane u napad. Favreovoj momčadi u tom procesu ogromnu pomoć daju izrazito ofenzivni bekovi Raphael Guerreiro i Achraf Hakimi, koji su postigli čak četiri od Dortmundovih šest golova u nastavku prvenstva. Sam Guerreiro postigao je tri pogotka, dok je Hakimi, uz jedan gol, pružio maestralne predstave pored desne aut-linije terena.  Sjajna igra bekova i cijele ekipe koja igra u formaciji 3-4-3 zapečaćena je genijalnošću Juliana Brandta, koji je središnja figura momčadi i najvažniji akter Dortmundovih kontri. Brandt igra na poziciji iza napadača i ima veliku slobodu kretanja. Igrom bez lopte i razigravanjem suigrača neprestano pravi višak i time stvara pomutnju u protivničkim redovima. Ostaje vidjeti koliko će Dortmundova ubitačna kontra moći raniti Bayernovu momčad, koja je prva na tablici i nastavila je pokazivati odličnu formu nakon pauze. Okršaj najboljeg napadača na svijetu i onog koji to tek treba postati   Der Klassiker će donijeti i veliki okršaj dvojice izuzetnih napadača. Robert Lewandowski (31) je u Bayernu pokazao da spada među najbolje napadače svijeta, a prema mišljenju mnogih, on to trenutno i jest. Dortmund će nade polagati u Erlinga Halanda, 19-godišnjeg Norvežanina koji je najveće nogometno otkriće u ovoj sezoni. Obojica su rođeni golgeteri i kompletni napadači. Bilo da se radi o zračnim duelima, brzom bježanju protivničkoj obrani ili suradnji sa suigračima, obojica nude ono najbolje. Lewandowski je ove sezone postigao čak 41 pogodak u 35 nastupa u svim natjecanjima. Ovo mu je peta sezona zaredom u kojoj postiže minimalno 40 golova, a u ovom stoljeću samo su Cristiano Ronaldo i Leo Messi ostvarivali takve brojke. Haland ima identičan učinak (41 gol u 35 nastupa), ali njegov je malo slabije cijenjen jer je postigao 20 golova u 16 utakmica austrijskog prvenstva i kupa dok je igrao za RB Salzburg u prvom dijelu sezone. No igrajući za Dortmund i Salzburg, postigao je čak 10 golova u osam nastupa u Ligi prvaka, dok je u njemačkoj Bundesligi u 10 utakmica postigao isto toliko golova. Utakmica koja može odlučiti prvaka ili nagovijestiti ludu završnicu Svaki derbi donosi poseban pritisak, a najveće tenzije su onda kada derbiji odlučuju o tituli, kao u ovom slučaju. Naime, Bayern je prvi, a Dortmund drugi na tablici i dijele ih samo četiri boda. Ako Bayern bude slavio, odlazi na sedam bodova razlike, što bi značilo da je prvenstvo praktički riješeno. U slučaju da domaćin odnese tri boda, gledali bismo mrtvu utrku u preostalih šest kola. No nikako se ne smije zaboraviti ni da RB Leipzig nije predaleko od vrha, pa čak ni Bayer Leverkusen i Borussia M'Gladbach. RB Leipzig ima tri boda manje od Dortmunda, Bayer je na četiri boda manje, a M'Gladbach ima pet bodova manje. Ako Bayern izgubi, a navedene momčadi budu slavile, imat ćemo pet klubova na vrhu Bundeslige u samo šest bodova razlike. Tada bi bilo zanimljivo čekati okršaje Bayera i Bayerna, Bayerna i Borussije M'Gladbach te RB Leipziga i Dortmunda. Perišić protiv bivšeg kluba želi pokazati da zaslužuje mjesto u Bayernu Ovaj susret iznimno je važan i za reprezentativca Hrvatske Ivana Perišića. Prvi razlog je njegova minutaža u Bayernu.  Nakon što je Hans-Dieter Flick u studenome prošle godine na klupi Bayerna zamijenio Niku Kovača, Perišić je postao neizostavan član prve postave minhenskog diva. Potom je u veljači ozlijedio gležanj i propustio sve susrete do pauze uzrokovane koronavirusom. U prethodnom kolu, kada je Bayern pobijedio Frankfurt (5:2), Perišić je odigrao 64 minute, dok je kolo prije toga ušao pred kraj pobjede nad Union Berlinom (2:0). Kvalitetna predstava protiv Dortmunda potpuno bi ga vratila u formu koju je imao do ozljede gležnja i pomogla mu da ovu sezonu pamti po uspjehu. Perišić je za Bayern skupio 24 nastupa i zabilježio pet golova i osam asistencija. Kako bi si osigurao mjesto u momčadi u nastavku sezone, ali i u sljedećoj sezoni, u Der Klassikeru mora pokazati sve što može. Izvor: Index.hr
  • Teme

• Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use