Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Srijeda 30.9.2020.


IzudinB

Recommended Posts

Primera

Srijeda1.jpg

PRIMERA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Serie A

Srijeda2.jpg

SERIE A - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

 

Liga prvaka

Srijeda3.jpg

LIGA PRVAKA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

(Koeficijenti 28.9. u 16:41 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Sa ciljem unaprijeđenja SvijetKladjenja zajednice, te zahvaljujući vašim prijedlozima kako istu unaprijediti, otvoren je SvijetKladjenja Viber Community kanal kojem se možete pridružiti potpuno besplatno! 

Na SvijetKladjenja Viber kanalu možete očekivati povremene pravovremene kvalitetne informacije za klađenje što će osigurati da određenu grešku kladionice, koja će biti napisana i objašnjena na forumu, možete ispratiti dok je u ponudi i po najboljim tečajevima. 

Spamanja neće biti pa će tako biti dana kada nećete dobiti nikakvu notifikaciju a biti će i dana kada ćete možda više puta biti notificirani o grešci u ponudi. 

 Prave informacije u pravo vrijeme su moć pa toplo preporučujemo da se pridružite SvijetKladjenja kanalu i pripremite za bogato sportsko ljeto.

Na ovaj način dodajemo još jedan u nizu kanala preko kojih možete biti obaviješteni o novim sadržajima na SvijetKladjenja portalu i forumu. Saznajte više o email i Chrome notifikacijama te praćenju određenih članova foruma

SKviber1.png

Link to comment
Share on other sites

30 September 2020, 21:00 CET - Herning (Arena Herning)
FC Midtjylland (DEN) - SK Slavia Praha (CZE) unibet
Sudac: Damir Skomina (SVN)
Screenshot_52.jpg

 
30 September 2020, 21:00 CET - Salzburg (Stadion Salzburg)
FC Salzburg (AUT) - Maccabi Tel-Aviv FC (ISR) unibet
Sudac: Felix Brych (GER)
Screenshot_53.jpg
 
30 September 2020, 21:00 CET - Thessaloniki (Stadio Toumba)
PAOK FC (GRE) - FC Krasnodar (RUS) unibet
Sudac: Daniele Orsato (ITA)
Screenshot_54.jpg
Link to comment
Share on other sites

Benevento vs Inter   Serie A    "dvojka" kao kuca, uz malu ogradicu na X

Administratori, imam ponudu za vas, ako mozemo da se nagodimo. Ja cu, najpre, vama a istovremeno i kolegama sa foruma ponuditi jedan siguran, najsigurniji fix, a vi meni da ucinite jednu uslugu. Posteno, zar ne? Evo o cemu se radi.

Radi se o konkurenciji. Naravno, pre svega, o konkurenciji uvek sve najgore, tu se barem slazemo. Dakle, nas forum je najbolji na svetu. Deo foruma koji se odnosi na podrsku je jos bolji, i tu nema dileme. Uz to forum ima i mene, a najbolji uvek ostaju u najboljim forumima na svetu.

Dakle, o konkurenciji uvek sve najgore, ali moram da pitam administratore nesto u vezi sa konkurencijom. Dugo godina sam posecivao portal “dvoznak.com” koji je imao ubedljivo najbolje najave, kako one na dnevnom nivou, tako i najave uoci pocetka takmicenja. Meni licno su bile izuzetno upotrebljive najave uoci pocetka svih takmicenja u basketu. Portal “dvoznak” je pokrivao najavama nacionalna prvenstva u basketu Italije, Spanije, Turske, Nemacke, Aba Ligu, Euroleague, kao i EuroCup. Najave pred pocetak svih takmicenja su bile opsirne, detaljne, izuzetno kvalitetne. Na jednom mestu ste bili u prilici da procitate analize svih klubova, informacije o rosterima, situaciji u klubovima, ocekivanjima … i sve to na viosokom nivou. Govorim o tekstualnom delu najava, pravim analizama, ne mislim na suve brojke i rostere koji se mogu naci na bilo kom web-situ. One na dnevnom nivou su bile jos bolje, a obuhvatale su basket, fudbal i rukomet. Deo portala u kome su tipsteri objavljivali prognoze nije bio besplatan, ali to je najmanje vazno. Da ponovim, o konkurenciji uvek sve najgore, ni jedan portal ne moze da se meri sa nasim, ali ipak imam pitanje o konkurenciji. Sta se desava/desilo sa portalom “dvoznak.com”? Zasto su otisli u qurac, vec mesecima nema nista na portalu. Nekoliko rukometnih najava i nista vise. Raspali se, propali, odustali, umrli, odselili, bankrotirali … sta se zaista desava/desilo sa njima?

Koliko sam ja bio upoznat, oni su sve te (odlicne, izuzetno kvalitetne) najave prepisivali, te potom prevodili sa stranih, profesionalnih kladionicarskih portala. Poznajem (virtuelno) dosta kolega koji su koristili placene usluge njihovih tipstera, ali taj deo nije nesto sto me preterano interesuje.

Na “nasim” portalima cesto se mogu naci najave takmicenja koje su “nama” u regionu interesantna. Engleska Premijer Liga, nemacka Bundes Liga, spanska Liga, Euroleague ili pak Aba Liga. Te najave su najcesce pisali novinari ili bookmakersi lokalnih kladionca. Ok, i nas portal je imao najave liga “petice, ali niko u regionu nije pokrivao sva nacionalna prvenstva liga “petice” u fudbalu, Ligu Prvaka, Ligu Evrope, Aba Ligu, Euroleague, EuroCup, nacionalna prvenstva u basketu Italije, Spanije, Nemacke, Francuske i Turske. Niko osim “dvoznaka.com”

Administratori, evo sta vam ja nudim, a posle cu napisati sta trazim.

Nudim vam da odigrate par koji je vec dobitni. Nudim vam da odigrate “dvojku” kao kuca na Inter protiv Beneventa. Ako Inter stavljate samo na jedan tiket, onda nemate sta da se brinete. Ako ste odigrali vagon tiketa u kome je Inter, kao i ja, onda svakako na nekoliko desetina stavite i mali X kao odbranu, kao ogradu. O Interu, naravno, necu napisati ni jednu recenicu, ali zato cu vam predstaviti Benevento, novog prvoligasa u Seriji A.

Benevento dolazi sa juga Italije, a svi znamo sta dolazi sa bilo kakvog juga u bilo kojoj zemlji. Benevento je pre 10, 12 ili 15 godina, ne secam se vise, bio potpuno ugasen klub. Necu uopste da gubim vreme objasnjavajuci zasto se to desilo. Napisacu samo jedno, desilo se zato sto su juznjaci. I tako su krenuli od seoske lige, igrajuci po nekim livadama na amaterskom nivou. Nekoliko godina su potrosili da se izvuku iz seljackih liga i da se nekako dovuku do polu-profesionalnog nivoa. Ako se dobro secam, tri puta su gubili baraz za ulazak u treci rang takmicenja, a cak cetiri puta za ulazak u italijansku Seriju B koja je jaca od holandske ili belgijske prve lige. A onda se 2016/2017 dogodilo cudo, svetsko cudo. Klub za koji niko nije ni cuo je prvi put u istoriji kluba usao u Seriju B, a iz Serije B, odmah seledece 2017/2018 cak u Seriju A eeeeejj. Debitantska, istorijska sezona malog tima u Seriji A je bila smesnija cak i od ucesca Crvene Zvezde u evropskim takmicenjima, a to nije ni malo lako. Uopste nije lako biti smesniji od tih majmuna iz Crvene Zvezde u Ligi Prvaka. Beneventu se jesu smejali, ali ih barem nisu sazaljevali. Benevento je imao u svojoj debitantskoj sezoni najgori start u istoriji Serije A. Prvih petnaest utakmica su izgubili, i to ne samo izgubili, vec poput Crvene Zvezde u Evropi, potopljeni i to nekoliko puta. Protiv Napolija su bili potopljeni sa 0:6, Lazija 1:5 i 2:6, Rome 0:4 i 2:5, … Najsmesnije tek sledi. Nakon 15 uzastopnih poraza te 2017/2018 godine, u 16-tom kolu su igrali sa Milanom koji je tada trenirao Gatusso i bod osvojili na urnebesan nacin. Protiv Milana su gubili 0:1, pa 1:2, da bi u 95-om minutu u poslednjem ocajnickom napadu (korner) juznjaka, golman Brignoli uleteo u kazneni prostor Milana i zatresao mrezu poput Lewandovskog iz najboljih dana. Iako su juznjaci te sezone ispali jos brze nego sto su usli, taj osvojeni bod se slavio poput osvojene Lige Prvaka. Jos smesniji deo tek dolazi. Nakon expresnog ispadanja, kada su rasprodali sve sto je vredelo, i tako osakaceni su uspeli da se OPET dovuku do baraza za Seriju A, ali te sezone nisu uspeli. Ali zato jesu prosle 2019/2020. I to na kakav nacin !?!!!!! JEDAN, JEDINI poraz, 24 boda ispred drugoplasiranog, najbolji napad, najbolja odbrana u Seriji B, ulazak u visi rang, cak osam kola pre zavrsetka takmicenja.

Realno, Benevento ima ocajnu ekipu, ali ipak nisu najgori u Seriji A. Ako vam kazem da bi bez problema dobili Crvenu Zvezdu sa 164:0, onda vam je jasno koliko su losi. Trenira ih legendarni Pippo Inzaghi, legendarni kao igrac, kao trener je jedna obicna nula. Pred pocetak sezone su doveli neke odpatke od igraca poput Glika, Lapadule i Saua. Jedino pozitivno sto bih mogao da napisem o ovim juznjacima jeste entuzijazam, mir u svlacionici i pozrtvovanost. Pre tri dana su osramotili Sampdoriju, kada su gubili 0:2 i preokrenuli na 3:2. Da se igra pred publikom, ovo bi bila velika dvojka sa velikim X-om kao ogradom. Ovako, bez publike, ovo je velika, najveca dvojka, uz mali X-ic kao odbrana. Ne znam da li postoje vise od dva trenera u Evropi koji su bolji od trenera Intera Contea. Ali zato znam da postoji barem jedan trener koji je gori cak i od Pippa Inzaghija, a to je svakako Pirlo. Da Inter u ovom trenutku vodi sa klupe Sarri, Klop, Solskjaer ili Pirlo, ovo bi bila “kecina” kao vrata. Ovako, “dvojka” je vec prosla.

Dakle, administratori, vama se obracam. Ja vam nudim ovu “dvojku” i to besplatno, a za uzvrat trazim uslugu. Odgovor na nekoliko pitanja.

Sta se desava/desilo sa “dvoznakom.com” ?

Kako su uspevali i od koga su prepisivali onako dobre najave?

Ako su zaista otisli u qurac, raspali se, propali, odustali, umrli, odselili, bankrotirali … kako da dodjem do informacije od koga su onako kvalitetno prepisivali?

 

O konkurenciji sve najgore, mi smo najbolji portal na svetu.

Link to comment
Share on other sites

prije 11 sati, popo64 said:

Benevento vs Inter   Serie A    "dvojka" kao kuca, uz malu ogradicu na X

Administratori, imam ponudu za vas, ako mozemo da se nagodimo. Ja cu, najpre, vama a istovremeno i kolegama sa foruma ponuditi jedan siguran, najsigurniji fix, a vi meni da ucinite jednu uslugu. Posteno, zar ne? Evo o cemu se radi.

...

@popo64 ispratio sam tvoj prijedlog odmah po objavi posta ;)

Utakmica Inter - Fiorentina bila je jedna od boljih koje sam gledao u zadnje vrijeme a prekret u zadnjim minutama susreta te pobjeda 4:3 donjela je veliku radost svima koji su se kladili na Inter. Pobjeda je tim slađa ako znamo da je Inter gubio 3:2 do 87' minute. Utakmica je to koja je bila puno prekokreta je je Fiorentina povela 1:0, pa Inter došao na 2:1 da bi onda opet Fiorentina imala vodstvo te na kraju izgubila...

Slažem se da je Inter itekako ozbiljan kandidat za naslov Serie A te sugeriram svima da ako misle odigrati okladu da Inter osvaja naslov isto naprave što prije jer će, ako stvore veću bodovnu prednost te pružaju dobre partije, koeficijent pasti. Koeficijent je bio 3,30 a u trenutku pisanja ovog posta je 2,87 kod bet365 kladionice. 

Očekujem da oklada na pobjedu Intera kod bet365 bude isplaćena prije kraja utakmice odnosno da Inter povede sa dva razlike u nekoj fazi utakmice...

2020-09-29-11-09-33-bet365-Online-Sports

Dvoznak je bio zanimljiv projekt koji je počeo 2011. godine te polučio veliki uspjeh prvih 1-2 godine. Slažem se da su imali kvalitetne informacije za dosta natjecanja i u to vrijeme su bila dobar izvor infomacija. Iste su nalazili većinom na internetu na stranim jezicima te ih prevodili za naše tržište. 

Projekt je počeo prije devet godina kada su i tehnologija, vijesti pa i informatički sustavi kladionica bili na drugom nivou nego danas. Danas je ipak puno teže naći i iskoristiti greške kladionica nego što je bilo tada baš zato što su informacije puno dostupinije te se daleko brže šire a i kladionice su znatno napredovale od onda...

Dvoznak ne smatram konkurencijom, dapaće svaki stranica koja objavljuje kvalitetne informacije za klađenje i koja pomaže kladioničarima biti će pozdravljena, pogotovo ako se iste ne prodaju. Za Dvoznak su mnogi ljudi, velikom većinom studenti, radili honorarno za, u većini slučajeva, simboličnu naknadu. Jedan student bi pisao o talijanskoj Seriji B svakog kola, drugi o nekom drugom natjecanju i sl. Znam ljude koji su ovo, kao studenti, radili kratko vrijeme i nisu bili prezadovoljni primanjima i pristupom međutim ne bi bilo korektno pisati više u ime drugih. Sigurno je bilo ljudi koji su bili zadovoljni i kojima je ovo bio odličan studentiski posao a naravno, bilo je nekoliko pojedinaca koji su bili specijalizirani za određena natjecanja koja su aktivno pratili te bili sposobni napisati kvalitetne najave te odlične prijedloge.

U to vrijeme imali su besplatne najave utakmica, ali i premium najave i prognoze koje se moglo kupiti. Ako se dobro sjećam mjesečna pretplata je bila oko 100€ a dnevni pristup informacijama oko 25kn.

O razlozima zašto je stranica zamrla a projekt propao mogu samo nagađati. Mislim da im je sa vremenom kvaliteta informacija pala te nisu bili u mogućnosti pokrivati sva natjecanja u određenim periodima. Samim tim i broj pretplatnika je pao a također, razvojem tehnologije informacije su postale dostupnije nego je to ranije bio slučaj. 

Za razliku od većine stranica koje su napravljene prvenstveno sa ciljem prodavanja informacija, dojava i sl. SvijetKladjenja je nastao još 2008. godine sa misijom okupljanja profesionalnih kladioničara na jednom mjestu i razmjene informacija kako bi svi skupa zaradili što više te je kao takav u potpunosti besplatan.

Mislim da je SvijetKladjenja u ovih 12 godina zaradio reputaciju nezavisnog, besplatnog i kvalitetnog izvora informacija za klađenje a neupitno i najvećeg kladioničarskog portala u regiji koji je jučer prešao 10.000 članova, stvarnih članova. Usporedbe radi, mnogi nogometni klubovi prije situacije sa koronavirusom nisu bili sposobni napuniti stadion sa ovolikim brojem ljudi.

U ovih 12 godina koliko SvijetKladjenja portal i forum postoje vidjeli smo stotne stranica koje su krenule kao besplatne te pokušale monetizirati publiku prodajući dojave, pretplate i sl. i svi su završili na isti način. Siguran sam da broj kvalitetnih informacija na SvijetKladjenja portalu i forumu samo rasti te se ne bi iznenadio da jednog dana SvijetKladjenja portal bude izvor informacija mnogim drugim portalima.

Razvojem tehnologije informacije su danas dostupnije nego ikad prije a budući da nas deseci tjedno traže informacije na raznim stranicama, kako stranim, tako i stranicama klubova, društvenim mrežama i sl. ideja je iste podiijeliti na forumu te tako pomoći jedni drugima. Teško da svi možemo pratiti sve sportove i natjecanja i biti experti u svemu pa je zato odlično da jedni drugima ukažemo na oklade i tipove za koje smatramo da su valuebetovi ili za koje mislimo da će proći. 

I za kraj, veseli me što je nova nogometna sezona pred nama jer smo, nakon čudnog prvog dijela godine i izostanka sportskih događaja, itekako želni sportskih događanja i uzbuđenja a isti uvijek nude i šansu za valuebetove i ozbiljnije dobitke na kladionicama. 

Link to comment
Share on other sites

Real Madrid - Valladolid | Real Madrid EH -1 (1.72) bet365

Prvak Španjolske Real Madrid igra svoju prvu utakmicu na domaćem terenu ove sezone u srijedu u 21:30 sati protiv Real Valladolida. Los Blancosi su uspjeli skupiti četiri boda iz prva dva meča, oba u gostima, dok je Valladolid u dosadašnja tri meča bez pobjede.

Ekipa Zinedinea Zidanea pokazala je sjajan karakter u utakmici protiv Real Betisa, gdje su gubili sa 2-1, ali do kraja, autogolom Emersona i penalom Sergija Ramosa ostvarili pobjedu. To se dogodilo nakon remija bez golova protiv Real Sociedada u prvoj utakmici, što je ovaj preokret Reala učinilo još važnijim.

Sada je Real Madrid u nizu od 13 utakmica bez poraza, od kojih je 11 završilo sa pobjedom. Los Blancosi su također 11 utakmica bez poraza protiv Valladolida, u nizu koji se proteže sve do studenog 2008. godine, iako su u posljednjem domaćem susretu remizirali (1-1).

Eden Hazard nije sudjelovao u prve dvije utakmice Reala zbog problema sa gležnjem, te ostaje glavna sumnja za susret u srijedu. To je slučaj i sa Marcom Asensijom i Ederom Militaoom, gdje ovaj dvojac još uvijek nije nastupao ove sezone zbog problema sa koljenom i mišićem. Zidanea će više zabrinjavati kondicija Marcela i Tonija Kroosa. Zbog lakše ozljede Kroosa, Federico Valverde bi mogao uskočiti. Luka Jović je startao protiv Betisa i nije iskoristio svoju priliku, tako da će Vinicius Junior vjerojatno da se pridruži Karimu Benzemi u napadu u ovom susretu.

Real Madrid: Courtois; Carvajal, Varane, Ramos, Mendy; Valverde, Casemiro, Modric; Isco; Vinicius, Benzema

Ove sezone definitivno možemo očekivati veliku borbu za titulu, što znači da bi ispušteni bodovi u ranom dijelu sezone mogli da se pokažu prilično katastrofalni za Madrid do kraja. Teško da Valladolid u ovaj susret ulazi u najboljoj formi, nakon što su novu sezonu započeli sa dva remija i porazom.

Njihovi susreti na domaćem terenu protiv Real Sociedada i Celte Vigo završili su neriješeno 1-1, dok su u jedinoj utakmici u gostima protiv Real Betisa poraženi sa 2-0. Valladolid je do sada izgubio četiri i remizirao jednu od posljednjih pet gostujućih utakmica, a u gostima su ostvarili pobjedu samo dva puta u posljednjih godinu dana. Gosti su prošlu sezonu završili na respektabilnom 13. mjestu, ali ako žele parirati tome ili možda čak poboljšati to postignuće, morat će brzo ostvariti neke pobjede.

Što se tiče izostanaka za goste, Jordi Masip je prošlog tjedna bio pozitivan na koronavirus, a na golu ga je protiv Celte Vigo zamijenio Roberto. Alcaraz, El Hacen, Fernandez, Gassama, Kiko i Moyano će također nedostajati u ovom susretu.

Valladolid: Jimenez; Perez, Gonzalez, Sanchez, Garcia; Michel, Perez; Hervias, Plano, Rubio; Guardiola

Real Madrid još uvijek nije ubacio u veću brzinu u novoj sezoni, ali u ovaj prvi susret na domaćem terenu ove sezone ulazi kao jak favorit. Valladolid se inače tradicionalno muči na gostovanjima, te zbog toga očekujem jednu rutinsku pobjedu domaćina i to sa više golova razlike.

Screenshot_58.jpg

DIREKTNI LINK ZA UPLATU!

(Koeficijenti 29.9. u 16:23 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Evo jedan poklon za sutra. Vidim da je bet 365 izbacio kvote na kup BiH.

Rudar P. - Olimpic 1 2,00

Nevjerovatno dobra kvota na Rudar iz Prijedora koji je trenutno prvi u prvoj ligi RS i vjeorvatno se naredne godine vraća u Premier Ligu BiH. Olimpic se neće spasiti ispadanja iz lige ove godine pa na kup neće ni gledati, tačnije nastojat će da što prije ispadnu i okrenu se narednim utakmicama u ligi gdje igraju sa Slobodom vani i Željom kući. Na put idu tek sutra ujutro i neće voditi 6 standardnih najboljih igrača, imam informaciju da ni trener neće putovati koliko je to neozbiljno. Ako Rudar ima želju da ovdje ide dalje ova utakmica je potpuno jasna prije početka. Očekujem pad koeficjenta bar na 1,50 ako ne i blokiran par. 

 

Link to comment
Share on other sites

prije 6 sati, Izmailov said:

Evo jedan poklon za sutra. Vidim da je bet 365 izbacio kvote na kup BiH.

Rudar P. - Olimpic 1 2,00

Nevjerovatno dobra kvota na Rudar iz Prijedora koji je trenutno prvi u prvoj ligi RS i vjeorvatno se naredne godine vraća u Premier Ligu BiH. Olimpic se neće spasiti ispadanja iz lige ove godine pa na kup neće ni gledati, tačnije nastojat će da što prije ispadnu i okrenu se narednim utakmicama u ligi gdje igraju sa Slobodom vani i Željom kući. Na put idu tek sutra ujutro i neće voditi 6 standardnih najboljih igrača, imam informaciju da ni trener neće putovati koliko je to neozbiljno. Ako Rudar ima želju da ovdje ide dalje ova utakmica je potpuno jasna prije početka. Očekujem pad koeficjenta bar na 1,50 ako ne i blokiran par. 

 

Hvala @Izmailov, odličan info. Ispratio sam na vrijeme, vidim koeficijent je srušen na 1,44 kod bet365 . Trenutno unibet daje 1,57...

2020-09-30-00-39-22-bet365-Online-Sports

Također, uplatio i točan rezultat na poluvremenu 2:0 po koeficijentu 9,50 kod bet365

Jednostavno mislim da je valuebet, nije samo 10% šansi da ćemo vidjeti taj rezultat na poluvremenu, mislim da je taj postotak daleko veći...

2020-09-30-00-45-35-bet365-Online-Sports

Link to comment
Share on other sites

Lacio - Atalanta

Lacio je prethodnu sezonu završio na četvrtom mestu sa osam bodova više od najvećeg rivala, Rome. Ove godine će igrati u grupnoj fazi Lige šampiona, ali ipak ostaje žal kod Nebeskoplavih što nisu izdržali u trci za titulu. Naime, stajali su rame uz rame sa Juventusom, ali u drugom delu sezone prosuli su i previše bodova i izgubili korak za timom koji će se na kraju okititi novom titulom. Četa Simonea Inzagija je igrala vrlo dopadljiv fudbal, ali su ih greške u odbrani skupo koštale. Novu sezonu su otvorili trijumfom nad Kaljarijem na Sardiniji, gde su čak i uspeli da sačuvaju svoju mrežu. Ambicije ekipe iz Rima su da još jednom pokušaju da napadnu vrh, iako ih kladionice ne svrstavaju u najuži krug favorita. Svoje ciljeve će pokušati da ostvare sa oprobanim snagama, pošto Lacijali nisu bili preterano aktivni u prelaznom roku.

Atalanta je prethodne sezone bila najveći hit, ne samo Serije A, već i u celoj Evropi. Tim iz Bergama je zauzeo treće mesto, a u Ligi šampiona im je falilo malo više iskustva i koncentracije da eliminišu kasnijeg finalistu, PSŽ. Boginja je bila najefikasniji tim lige sa čak 98 postignutih golova, dok su loptu iz svoje mreže vadili 48 puta. Zanimljivo je da je Atalanta izgubila samo jednom na prošlosezonskim gostovanjima uzduž i popreko „čizme“. Duvan Zapata i momci su trijumfalno otvorili novu kampanju pobedom u Torinu protiv istoimene ekipe od 4:2. Deluje da ekipa Đan Pjera Gasperinija neće odstupati od svog stila igre, što nas raduje jer ćemo i dalje moći da uživamo u sjajnom fudbalu koji ovaj tim prikazuje.

Šta mi igramo na golove?

Oba tima krasi napadački stil igre u prethodnih nekoliko sezona, a kako nije bilo rokada na klupama, isto možemo očekivati i u tekućoj. Njihovi međusobni mečevi su bili izuzetno zanimljivi i efikasni u poslednje vreme, a na poslednja četiri susreta ove dve ekipe na Olimpiku, golovi su padali na obe strane. Oba tima su sposobna da zatresu mrežu protivnika i peti put zaredom.

Prethodne sezone je na utakmicama između ova dva rivala viđeno čak jedanaest golova. Očekujemo još jedan efikasan duel na kome bi moglo pasti najmanje tri pogotka. Verujemo da ćemo uživati u još jednoj fudbalskoj predstavi između ova dva tima.

1:4

GG @1.43

UG 3+ @ 1.52

Izvor: https://www.3plus.rs/2020/09/29/lacio-atalanta-najava-utakmice-i-besplatne-prognoze/

Link to comment
Share on other sites

prije 14 sati, Izmailov said:

Evo jedan poklon za sutra. Vidim da je bet 365 izbacio kvote na kup BiH.

Rudar P. - Olimpic 1 2,00

Nevjerovatno dobra kvota na Rudar iz Prijedora koji je trenutno prvi u prvoj ligi RS i vjeorvatno se naredne godine vraća u Premier Ligu BiH. Olimpic se neće spasiti ispadanja iz lige ove godine pa na kup neće ni gledati, tačnije nastojat će da što prije ispadnu i okrenu se narednim utakmicama u ligi gdje igraju sa Slobodom vani i Željom kući. Na put idu tek sutra ujutro i neće voditi 6 standardnih najboljih igrača, imam informaciju da ni trener neće putovati koliko je to neozbiljno. Ako Rudar ima želju da ovdje ide dalje ova utakmica je potpuno jasna prije početka. Očekujem pad koeficjenta bar na 1,50 ako ne i blokiran par. 

 

Mislim da je i utakmica Tekstilac-Zrinjski takodjer poklon po kf 1.4. Zrinjski je daleko, daleko kvalitetnija ekipa od ekipe Tekstilca koji je na 11 mjestu prve lige RS samim tim je i veliki favorit u ovoj utakmici. Lp

Link to comment
Share on other sites

Hapoel Jerusalem            San Pablo Burgos
 
1/4 Finale Lige Sampiona u kosarci na neutralnom terenu u OAKA areni u Atini.
Mec izmedju Hapoel Jerusalima i Burgosa.
Gledajuci statistiku, mozemo reci da su obe ekipe run and gun, ali.... danasnji mec je do or die za oba tima.
Na stranu to sto su oba tima u svojim sampionatima u poslednjem kolu ubacila 90+ poena, mislim da cemo danas gledati potpuno drugaciji tip meca, jer poprake u slucaju poraza nema. 
Oba tima su u regularnom delu takmicenja cesto isla duboko ispod danasnje granice, a i verujem da ce danas prikociti zbog vaznosti meca.
Zbog vaznosti meca u tipu UNDER 168,5 vidim value.

2.PNG

Link to comment
Share on other sites

prije 16 sati, Izmailov said:

Evo jedan poklon za sutra. Vidim da je bet 365 izbacio kvote na kup BiH.

Rudar P. - Olimpic 1 2,00

Nevjerovatno dobra kvota na Rudar iz Prijedora koji je trenutno prvi u prvoj ligi RS i vjeorvatno se naredne godine vraća u Premier Ligu BiH. Olimpic se neće spasiti ispadanja iz lige ove godine pa na kup neće ni gledati, tačnije nastojat će da što prije ispadnu i okrenu se narednim utakmicama u ligi gdje igraju sa Slobodom vani i Željom kući. Na put idu tek sutra ujutro i neće voditi 6 standardnih najboljih igrača, imam informaciju da ni trener neće putovati koliko je to neozbiljno. Ako Rudar ima želju da ovdje ide dalje ova utakmica je potpuno jasna prije početka. Očekujem pad koeficjenta bar na 1,50 ako ne i blokiran par. 

 

Samo da se nadovežem na ovaj susret. Koeficijent je znatno pao sada je 1.44 i dalje je u padu i sigurno će još pasti do utakmice. Uglavnom evo izjava stručnog stožera nakon debalka protiv Borca u ligi i evo što trener kaže za kup utakmicu. Mislim da je ovdje pobjeda domaćina i više nego izgledna, s obzirom da će Olimpik izaći sa rotiranim sastavom.

"Borac je danas bio puno konkretniji i zasluženo je pobijedio. Mi smo u velikoj krizi i treba brzo da nađemo način kako da izađemo iz nje, a ne znam ni ja kako... Odmah u srijedu dolazi nova utakmica, pa onda opet u subotu, tako da ni sam ne znam kako da dođemo do rješenja. Zakovani smo za dno, ali šta je, tu je, borićemo se...", poručio je nakon meča vidno utučeni strateg domaćih Esad Selimović.

"Moraćemo u tom kup-meču da izmiksamo ekipu jer nam u subotu dolazi značajnija utakmica od te (gostovanje Slobodi, op.a.), da pokušamo u njoj da dođemo do bodova", istakao je trener Olimpika.

Rudar je najbolja ekipa u prvoj ligi Republike Srpske i nakon osam odigranih kola zauzimaju prvu poziciju. Oni su na ljeto dobili i novog mladog i ambicioznog trenera koji definitivno ima potrebno iskustvo nakon što je vodio Zvijezdu 09, te se istakao u drugoj ligi Srbije prošle sezone. U svakom slučaju radi se o treneru koji je željan uspjeha i to se do sada ove sezone vidjelo. Doveli su neka pojačanja u vidu Ivetića i Stjepanovića. Očekuje se njihov plasman u elitu ove sezone i po mom mišljenju je ovdje pobjeda neminovna. Kad čak ni trener Olimpika ne zna kako da se izvuče iz ove situacije, dovoljno vam govori u kolikom problemu je Olmpik u ovim trenucima. Zakovani su na dno tabele sa tri osvojena bode u Premier ligi i mislim da im ove sezone nema spasa. Sretno!

Screenshot_59.jpg

DIREKTNI LINK ZA UPLATU!

(Koeficijenti 29.9. u 10:51 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

prije 1 minutu, IzudinB said:

Samo da se nadovežem na ovaj susret. Koeficijent je znatno pao sada je 1.44 i dalje je u padu i sigurno će još pasti do utakmice. Uglavnom evo izjava stručnog stožera nakon debalka protiv Borca u ligi i evo što trener kaže za kup utakmicu. Mislim da je ovdje pobjeda domaćina i više nego izgledna, s obzirom da će Olimpik izaći sa rotiranim sastavom.

"Borac je danas bio puno konkretniji i zasluženo je pobijedio. Mi smo u velikoj krizi i treba brzo da nađemo način kako da izađemo iz nje, a ne znam ni ja kako... Odmah u srijedu dolazi nova utakmica, pa onda opet u subotu, tako da ni sam ne znam kako da dođemo do rješenja. Zakovani smo za dno, ali šta je, tu je, borićemo se...", poručio je nakon meča vidno utučeni strateg domaćih Esad Selimović.

"Moraćemo u tom kup-meču da izmiksamo ekipu jer nam u subotu dolazi značajnija utakmica od te (gostovanje Slobodi, op.a.), da pokušamo u njoj da dođemo do bodova", istakao je trener Olimpika.

Rudar je najbolja ekipa u prvoj ligi Republike Srpske i nakon osam odigranih kola zauzimaju prvu poziciju. Oni su na ljeto dobili i novog mladog i ambicioznog trenera koji definitivno ima potrebno iskustvo nakon što je vodio Zvijezdu 09, te se istakao u drugoj ligi Srbije prošle sezone. U svakom slučaju radi se o treneru koji je željan uspjeha i to se do sada ove sezone vidjelo. Doveli su neka pojačanja u vidu Ivetića i Stjepanovića. Očekuje se njihov plasman u elitu ove sezone i po mom mišljenju je ovdje pobjeda neminovna. Kad čak ni trener Olimpika ne zna kako da se izvuče iz ove situacije, dovoljno vam govori u kolikom problemu je Olmpik u ovim trenucima. Zakovani su na dno tabele sa tri osvojena bode u Premier ligi i mislim da im ove sezone nema spasa. Sretno!

Screenshot_59.jpg

DIREKTNI LINK ZA UPLATU!

(Koeficijenti 29.9. u 10:51 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Rudar 1 i Zrinjski 2 su jako jako izgledni danas,glupost je reci 100 % ali nije daleko od toga...

Link to comment
Share on other sites

prije sat vremena, bexich69 said:

Rudar 1 i Zrinjski 2 su jako jako izgledni danas,glupost je reci 100 % ali nije daleko od toga...

Kup susjedne BiH ......... Sretno svima,ali to je meni dosta daleko od 100 % ........ Zrinjski je prekjučer igrao tekmu u gostima,danas igra opet.......

Za Rudar ne znamo hoće li rotirati ili ne,ako ganjaju prvo mjesto logično bi bilo da paze na najbolje pojedince.......

 

Najgori je onaj treći faktor,ispod stola........ 

 

Ne znam,tko igra sretno........

Link to comment
Share on other sites

Nishikori-Travaglia 1 2,15 

Svakako ovdje vidim valuebet, s obzirom da Nishikori nije toliki outsider protiv Travaglie koji je svakako imao kvalitetniju zemljanu jesen. Nishikori se je mucio sa ozljedama ali na zemljanoj podlozi je svakako dobar igrac i na zadnjih par turnira je gubio od vise manje vrlo kvalitetnih igraca na pijesku poput Garina ali je uspio i upisati dvije solidne pobjede protiv igraca kao sto je Travaglia. Svakako da nece biti lagan mec ali Nishikori svakako zasluzuje vise respekta od kladionica.

Ruud-Paul 1 1,23

Svakako dobar pick za neki double. Ruud je zbilja jak igrac na zemljanoj podlozi, prakticki je svoj ranking izgradio na zemljanim turnirima. Zadnje vrijeme trenira na akademiji Rafe Nadala i vidi se napredak i Casper je netko tko bi mogao na zemlji zapapriti cak i najjacima. Sa druge strane je mladi Tommy Paul, koji je imao dosta kvalitetan turnir u Hamburgu ali vise manje je svoj ranking izgradio na Challenger turnirima dok protiv "velikih" momaka jos nije imao velikog uspjeha. Svakako je u mojim ocima Ruud veliki favorit i oni hrabriji mogu pokusati i sa nekim hendikepom

Link to comment
Share on other sites

Hapeol Jeruzalem čitava utakmica uključujući OT over 165 poena. Domaćin igra jednu od naj brzih kosarki u europi, u vezi s tim postizu ali i primaju veliki broj poena. Prošle i predprosle godine su bili naj efikasnija Izraelska momčad,ispred Maccabija koji igra neku ulogu u europskoj kosarki čija je igra takodjer efanzivna sa velikim brojem poena. Zbog velikog broja srenaca(Amerikanaca) i brzom kosarkom sa velikim brojem posjeda pravo čudo bi bilo da ova utakmica završi budeš 165 poena obzirom da i njihov današnji protivnik gaji sličan stil igre .    

 

Drugi moj prijedlog za odigrati je Markov Brest- PSG rukomet over 56 golova kombinirano. Ništa se nema za pametno reći osim da PSG igra nevjerojatno brz rukomet sličan Barcinom imaju tuce dobrih sutera naprosto ne znaš odakle sve bombardiraju protivničke golmane. MESKOV moze samo da se prilagodi to brzom rukometu gostiju jer nemaju šanse da zaustave toliki broj dobrih ofantivaca.  Jedino gosti mogu fulati sami od sebe (precke,stative,šutevi u golmana pa da kola krenu niz brdo ali skoro da su šanse nikakve da se tako nešto desi). 

 

 

 

Treći prijedlog za odigrati je PAOK - Krasnodar over 5,5 žutih. Sudi covjek koji se ne libi davati kartone ako za to ima materijala. Utakmica sama po sebi bi prošla na over kartona radi bitnosti utakmice za oba kluba i zbog zustrine koja neće izostajati narucito od domaći , vjerujem da bi kartoni da bi prosli da sude i najveci underasi medju današnjim studijama (kao što su Marriner ili onaj španjolac Rojas čak bi tu naveo i Manuela Grafe kojem je prosjek 2 kartona ma mecu brz obzira igra li se derbi , da li na utakmici ima 20 ili 40 prekršaja, nema veze ljudima ne pokazuje više od 2 kartona). Čak da neko sudi od ove trojke odigrao bih večerašnji utakmicu preko kartona.

Link to comment
Share on other sites

Bayern - Dortmund | Pobjeda Bayerna (1.44) ili Pobjeda Bayerna + Bayern postiže gol u oba poluvremena (2.10) bet365

Vrijeme je za prvi Der Klassiker ove sezone. Njemački Super kup se igra na Allianz Areni i kao uvijek trebali bi svjedočiti jednom izvanrednom meču u borbi za prvi domaći trofej u novoj sezoni. Zanimljivo je da obje momčadi u ovaj meč ulaze nakon poraza u Bundesligi prošlog vikenda. Dortmund je izgubio protiv Augsburga, dok je Hoffenheim totalno demolirao Bayerna sa 4-1. To je definitivno bio najgori nastup Bavaraca u posljednjih godinu-dvije. Kao što je očekivano, Bayern je ogroman favorit pred ovaj susret.

Bayern je imao mnogo uspjeha u kupovima u posljednje vrijeme. Nakon što su podigli trofej u Ligi prvaka protiv PSG-a, oni su također osvojili i UEFA Super kup protiv Seville. U toj utakmici je Bayern uspio pobijediti sa 2-1 na produžetke. Alaba, Kouassi i Sane su van terena za Bayern.

Što se tiče Borussije Dortmund, oni su se dosta mučili sa nedostljednošću. Najnoviji poraz od Augsburga bi mogao biti znak da problem nije riješen. Njihova sezona je također započela besprijekorno sa pobjedom protiv M'gladbacha (3-0). Erling Haaland je postigao dva gola na toj utakmici. Međutim, Dortmund se muči sa Bayernom posljednjih nekoliko godina, dok imaju dosta izoatanaka pred ovaj susret, tako da mislim da će Bayern ovdje definitivno ostvariti pobjedu i očekujem pogodak Bavaraca u oba poluvremena. Dortmund bi trebao biti bez Burkija, Hazarda, Moreya, Sanchoa, Schmelzera, Zagadoua, dok su Piszczek, Raschl i Schulz pod znakom sumnje. Sretno!

Screenshot_61.jpg

Screenshot_62.jpg

(Koeficijenti 30.9. u 14:51 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

PAOK - Krasnodar 1 (2.00) bet365

Domaćini večeras imaju odličnu šansu da se napokon plasiraju u Ligu prvaka. PAOK je sezone igrao odlično na domaćem terenu, gdje su izbacili Bešiktaša i Benficu sa rezultatima 3-1 i 2-1. Sada igraju uzvratni susret protiv Krasnodara koji je na domaćem terenu ostvario prednost od 2-1, međutim, PAOK igra odlično na svom terenu ove sezone i mislim da ovdje mogu doći do pobjede. U odnosu na Benficu i Bešiktaš, PAOK danas ima dosta lakši zadatak. Favoriti su i mislim da klađenje na njih ima value sa koeficijentom 2.00 na njihovu pobjedu u bet365 kladionici. Andrija Živković je odličan igrač i pokazao je da je odlično pojačanje za domaćine. U ovom susretu za PAOK neće nastupiti Biseswar, Matos, Misic, Pereira i Rodrigo. Na drugoj strani nema Wandersona i da Silve Ferreire. Berg Pantaleao i Petrov su pod znakom sumnje. Sretno!

Screenshot_65.jpg

(Koeficijenti 30.9. u 17:01 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Austrija - Francuska 2/2 (2.50) ili 2 (1.57) bet365 Francuska započinje svoj Euro 2024 utakmicom protiv Austrije danas u 21 sat u Düsseldorfu. Mogu li Austrijanci naštetiti jednom od glavnih favorita za titulu u Njemačkoj? Njihova nedavna forma sugerira da bi mogli, ali tko je dovoljno hrabar da se kladi protiv Les Bleusa? Francuska je bila na svom uobičajenom vrhuncu tijekom kvalifikacija. Pobijedili su sedam i remizirali jednu od osam utakmica u skupini s Nizozemskom, Grčkom, Irskom i Gibraltarom. Sedam od posljednjih devet utakmica Francuske u svim natjecanjima završilo je s tri ili više golova. Obje su momčadi postigle gol u tri od posljednje četiri međusobne utakmice između Austrije i Francuske. Les Bleus su pobijedili u osam od posljednjih dvanaest susreta protiv Austrijanaca. (Koeficijenti 17.6. u 13:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama Ralf Rangnick radi nevjerojatan posao s ovom austrijskom momčadi. Na spektakularan ih je način odveo na Euro 2024. Austrija je završila izazovnu kvalifikacijsku skupinu F samo jedan bod iza pobjednika skupine, Belgije. Pobijedili su u šest utakmica, remizirali jednu i izgubili jednu od osam susreta, unatoč tome što su se dva puta susreli s Belgijom i Švedskom. Ralf Rangnick suočio se s velikim problemima zbog ozljeda igrača prije Eura. Bit će bez kapetana momčadi Davida Alabe. Također, veznjak Xaver Schlager i vratar Alexander Schlager neće sudjelovati na turniru. Saša Kalajdžić dijeli istu sudbinu. Što se tiče pozitivne strane, Marcel Sabitzer je spreman za nastup nakon igranja finala Lige prvaka s Borussijom Dortmund. Austrija (4-5-1): Lindner – Lienhart, Daniliuc, Trauner, Mwene – Seiwald, Laimer, Baumgartner, Kainz, Sabitzer – Gregoritsch Didier Deschamps je upravo primio pozitivne vijesti o Kylianu Mbappeu. Mbappe će biti spreman za nastup unatoč navodnoj ozljedi nakon pobjede od 3-0 nad Luksemburgom u prijateljskoj utakmici. Njegov novi suigrač iz Real Madrida, Aurelien Tchouameni, nije igrao u remiju protiv Kanade i vjerojatno će propustiti otvaranje Eura. Francuska (4-5-1): Maignan – Kounde, Saliba, Upamecano, Hernandez – Kante, Camavinga, Dembele, Griezmann, Mbappe – Giroud Francuska želi ispraviti šokantno ispadanje u osmini finala na prethodnom Europskom prvenstvu. I dalje imaju ekipu punu zvijezda na svim pozicijama. Plavce predvodi Kylian Mbappe, koji je redovito postizao golove za reprezentaciju na prethodna tri velika turnira. Francuska ulazi u ovu utakmicu s dvije pobjede i remijem u posljednja tri prijateljska susreta. Postigli su tri gola u svakoj od uzastopnih pobjeda nad Čileom i Luksemburgom prije iznenađujućeg remija bez golova protiv Kanade prošlog vikenda. Austrija je u sjajnoj formi s šest pobjeda i remijem u posljednjih sedam utakmica. Ostvarili su velike pobjede protiv Njemačke, Slovačke, Turske i Srbije. Ipak, te pobjede neće puno značiti kada se suoče s jednom od najboljih momčadi na svijetu. Predlažem klađenje na pobjedu Francuske s vodstvom na poluvremenu i pobjedom na kraju po kvoti 2.50. Za one koji se klade samo na pobjedu Francuske po kvoti 1.57, bet365 kladionica računa okladu automatski dobitnom ako Francuska povede sa dva gola razlike u bilo kojem trenutku utakmice, bez obzira na krajnji rezultat. (Koeficijenti 17.6. u 13:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Austria - France Austria most fouls 2,00     unibet Francuzi favoriti, austrijanci ce imati vise problema nego obratno ne vidim ovdje 50-50 sanse za broj faula, austrijanci ipak imaju malo vise sansi da ce napraviti ih vise austrijanci u trendu da rade vise faula od svojih protivnika i to cak u mecevima gdje su bili favoriti na papiru
    • Portugal - Czech Republic Joao Cancelo o0,5 shots 1,54     unibet Portugal glatko prosao kroz kvale s poprilicnim brojem udaraca po utakmici Cancelo uvijek opasan po desnoj strani i ima dobre ofenzivne kvalitete Njegov prosjek je 1 udarac po utakmici Najavljen je u prvih 11 za Portugal i od svih udaraca kojih ce siguran sam biti prema vratima Ceske, barem 1 s njegove strane bi trebao biti  
    • Turkey - Georgia Abdulkerim Bardakci o0,5 foučs 2,40     betfair 29-godišnji branic Galatasaraya ima prosjek od o 1 faula po utakmici Turci u pripremema napravili 10 odnosno 12 faula Gruzijci su primili 12 faula u prosloj pripremnoj Branic u posljednjim pripremama za Tursku ostao bez faula protiv italije i 2 faula je imao protiv Poljske Tecaj da napravi barem 1 faul je previsok po meni Bardakci je prema svim najavama neupitan u prvih 11 Turkey - Georgia Guram Kashia o36,5 passes 1,83     bet365 Kashia centralni branic i kapetan repke koji cesto iznosi loptu prema naprijed vec je znao premasiti ovu marginu, npr protiv Norveske koju mogu vidjeti negdje u rangu turaka Kapetan ce sigurno poceti u prvih 11 osim u slucaju neceg neocekivanog poput ozljede
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use