Poslednje utakmice
← starije · najnovije →Zašto baš bet365
Ponuda za Elversberg – Mainz 05 kakvu domaće kladionice nemaju
- 100+ tržištapo utakmici: kartoni, korneri, šutevi, strelci, hendikepi
- Bet Buildergolovi, kartoni i šutevi na jednom tiketu za istu utakmicu
- Uživo + Cash Outkladi se tokom utakmice i zatvori tiket pre kraja
18+ · Važe uslovi · Igraj odgovorno
Svi sa svima · Bundesliga
red = domaćin, kolona = gost · uokvireno: sledeće koloMainz 05 kvote za šampiona · Bundesliga
Šampion 2026/27 · bet3651.
Bajern1,062.
Dortmund11,0013,003.
Leverkuzen19,0023,004.
Lajpcig34,0041,005.
Freiburg67,0081,006.
Stuttgart151,00201,007.
Bremen501,00251,008.
Frankfurt251,00351,00 Trener Mainz 05: Urs Fischer
Mainz 05 vesti · najnovije
1 članaka
Najava· Liga konferencijeKONFERENCIJSKA LIGA – NAJAVA: Mainz vs Zrinjski MostarMainz vs Zrinjski Mostar donosi uzbudljiv dvoboj drugog kola Konferencijske lige, gdje njemačka momčad traži novu pobjedu pred svojim navijačima, dok hercegovački prvak želi nastaviti europski san. Mainz je uspješno otvorio svoju…
pre 370 d
Česta pitanja o klubu Mainz 05
Kada Mainz 05 igra sledeću utakmicu?
Sledeća utakmica: Elversberg – Mainz 05, petak, 30. oktobra 2026. · 20:30 (Bundesliga · 8. kolo). Kvote i našu najavu pronađi iznad, u modulu „Sledeća utakmica”.
Ko je trener kluba Mainz 05?
Urs Fischer je trener kluba Mainz 05.
Gde igra Mainz 05 i koliki je kapacitet stadiona?
Mainz 05 domaće utakmice igra na stadionu MEWA Arena (Majnc), kapaciteta 34.000 mesta.
Na kom mestu je Mainz 05 u tabeli (Bundesliga)?
Mainz 05 je trenutno na 7. mestu sa 10 bodova posle 7 utakmica (3 pobeda, 1 nerešenih, 3 poraza, gol-razlika +3).
Pre nego što odigraš
Naše prognoze za danas, pa tiket
Prognoze naših tipstera za današnje utakmice su na jednom mestu i obnavljaju se svaki dan. bet365.rs je licenciran u Srbiji, račun je u dinarima, a isplata ide na račun u banci za 1–3 radna dana.
Novi igrači: 100 % do 5.000 RSD u bet kreditima + 50 spinova uz uplatu od 500 RSD i prvu opkladu.
18+ · Važe uslovi · Igraj odgovorno