Poslednje utakmice
← starije · najnovije →Zašto baš bet365
Ponuda za Augsburg – Freiburg kakvu domaće kladionice nemaju
- 100+ tržištapo utakmici: kartoni, korneri, šutevi, strelci, hendikepi
- Bet Buildergolovi, kartoni i šutevi na jednom tiketu za istu utakmicu
- Uživo + Cash Outkladi se tokom utakmice i zatvori tiket pre kraja
18+ · Važe uslovi · Igraj odgovorno
Svi sa svima · Bundesliga
red = domaćin, kolona = gost · uokvireno: sledeće koloAugsburg kvote za šampiona · Bundesliga
Šampion 2026/27 · bet3651.
Bajern1,062.
Dortmund11,0013,003.
Leverkuzen19,0023,004.
Lajpcig34,0041,005.
Freiburg67,0081,006.
Stuttgart151,00201,007.
Bremen501,00251,008.
Frankfurt251,00351,00 Trener Augsburg: Manuel Baum
Augsburg vesti · najnovije
2 članaka
Najava· BundesligaNAJAVA – Bundesliga: Augsburg vs BayernAugsburg vs Bayern - Susret 28. kola njemačke Bundeslige donosi nam dvoboj između Augsburga i Bayern Munchena, koji će se odigrati u petak navečer na WWK Areni. Bayern je prošlog vikenda prekinuo…
pre 573 d
Česta pitanja o klubu Augsburg
Kada Augsburg igra sledeću utakmicu?
Sledeća utakmica: Augsburg – Freiburg, subota, 31. oktobra 2026. · 15:30 (Bundesliga · 8. kolo). Kvote i našu najavu pronađi iznad, u modulu „Sledeća utakmica”.
Ko je trener kluba Augsburg?
Manuel Baum je trener kluba Augsburg.
Gde igra Augsburg i koliki je kapacitet stadiona?
Augsburg domaće utakmice igra na stadionu WWK ARENA (Augsburg), kapaciteta 30.660 mesta.
Na kom mestu je Augsburg u tabeli (Bundesliga)?
Augsburg je trenutno na 9. mestu sa 9 bodova posle 7 utakmica (2 pobeda, 3 nerešenih, 2 poraza, gol-razlika +4).
Pre nego što odigraš
Naše prognoze za danas, pa tiket
Prognoze naših tipstera za današnje utakmice su na jednom mestu i obnavljaju se svaki dan. bet365.rs je licenciran u Srbiji, račun je u dinarima, a isplata ide na račun u banci za 1–3 radna dana.
Novi igrači: 100 % do 5.000 RSD u bet kreditima + 50 spinova uz uplatu od 500 RSD i prvu opkladu.
18+ · Važe uslovi · Igraj odgovorno