

Bundesliga · Sinsheim, NemačkaHoffenheim
TSG Hoffenheim
Osnovan1899.StadionPreZero Arena · 30.150TrenerChristian IlzerBundesliga10. mesto · 9 bod.Liga Evrope23. mesto · 3 bod.
Bundesliga · 8. kolosubota, 31. oktobra 2026. · 15:30Sledeća utakmica
Bremen15:30sub 31.10.
HoffenheimHoffenheim raspored utakmica
sezona 2026/2731.10.sub
Bremen–
Hoffenheim15:30Bundesliga · 8. kolo
5.11.čet
Crystal Palace–
Hoffenheim18:45Liga Evrope · 4. kolo
8.11.ned
Hoffenheim–
Schalke19:30Bundesliga · 9. kolo
21.11.sub
Frankfurt–
Hoffenheim15:30Bundesliga · 10. kolo
26.11.čet
Hoffenheim–
Sturm21:00Liga Evrope · 5. kolo
28.11.sub
Hoffenheim–
Augsburg21:00Bundesliga · 11. kolo
Poslednje utakmice
← starije · najnovije →20.9.ned
Paderborn–
Hoffenheim3:1Bundesliga · 4. kolo
10.10.sub
Hoffenheim–
HSV2:3Bundesliga · 5. kolo
15.10.čet
Hoffenheim–
Bešiktaš2:3Liga Evrope · 2. kolo
18.10.ned
M'gladbach–
Hoffenheim1:2Bundesliga · 6. kolo
22.10.čet
Hoffenheim–
Lion3:0Liga Evrope · 3. kolo
25.10.ned
Hoffenheim–
Leverkuzen3:0Bundesliga · 7. kolo
Forma u ligiPIIPP→
Zašto baš bet365
Ponuda za Bremen – Hoffenheim kakvu domaće kladionice nemaju
- 100+ tržištapo utakmici: kartoni, korneri, šutevi, strelci, hendikepi
- Bet Buildergolovi, kartoni i šutevi na jednom tiketu za istu utakmicu
- Uživo + Cash Outkladi se tokom utakmice i zatvori tiket pre kraja
18+ · Važe uslovi · Igraj odgovorno
Tabela · Bundesligacela tabela →| # | U | GR | B | |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 7 | +19 | 17 | |
| 8 | 7 | -3 | 10 | |
| 9 | 7 | +4 | 9 | |
| 10 | 7 | 0 | 9 | |
| 11 | 7 | -10 | 9 | |
| 12 | 7 | -3 | 8 |
63 odigranih utakmica
Poredak ligaške faze · Liga Evropecela tabela →| # | U | GR | B | |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | +8 | 9 | |
| 2 | 3 | +8 | 9 | |
| 3 | 3 | +7 | 9 | |
| 4 | 3 | +6 | 9 | |
| 5 | 3 | +3 | 9 | |
| 6 | 3 | +7 | 7 | |
| 7 | 3 | +6 | 7 | |
| 8 | 3 | +4 | 7 | |
| 23 | 3 | 0 | 3 |
Top 8 direktno u osminu finala · 9.–24. baraž
Svi sa svima · Bundesliga
red = domaćin, kolona = gost · uokvireno: sledeće koloFCB | BVB | SCF | B04 | RBL | SVW | M05 | ELV | FCA | TSG | HSV | KOE | PAD | SGE | VFB | S04 | FCU | BMG | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10. | 3.3. | 13.1. | 6:1 | 19.12. | 13.3. | 6.2. | 20.2. | 17.4. | 3.4. | 20.11. | 5.12. | 22.5. | 5:1 | 30.1. | 7:0 | 8.5. | ||
| 6.3. | 16.1. | 29.11. | 24.4. | 2:2 | 9.1. | 7.11. | 12.12. | 30.1. | 2:0 | 15.5. | 3:0 | 1:0 | 13.2. | 10.4. | 27.2. | 20.3. | ||
| 1:3 | 22.5. | 27.2. | 29.11. | 4:1 | 17.4. | 20.3. | 6.3. | 5.12. | 13.1. | 8.5. | 30.1. | 13.2. | 19.12. | 2:1 | 8.11. | 5:0 | ||
| 15.5. | 3.4. | 2:1 | 2:0 | 17.4. | 20.2. | 23.1. | 6.2. | 3.3. | 8.5. | 13.3. | 21.11. | 19.12. | 31.10. | 16.1. | 4:0 | 5.12. | ||
| 27.2. | 19.12. | 3.4. | 13.2. | 30.1. | 5.12. | 4:0 | 7.11. | 22.5. | 5:0 | 17.4. | 8.5. | 6:0 | 13.1. | 6.3. | 20.3. | 3:0 | ||
| 24.4. | 20.2. | 23.1. | 12.12. | 3:1 | 3.3. | 16.1. | 3:2 | 31.10. | 22.11. | 6.2. | 2:2 | 10.4. | 13.3. | 15.5. | 9.1. | 27.11. | ||
| 7.11. | 8.5. | 12.12. | 3:4 | 10.4. | 2:3 | 6.3. | 20.3. | 13.1. | 30.1. | 19.12. | 0:0 | 1:3 | 22.5. | 27.2. | 28.11. | 13.2. | ||
| 1:2 | 13.3. | 21.11. | 3:2 | 3.3. | 22.5. | 30.10. | 4:3 | 8.5. | 19.12. | 3.4. | 17.4. | 13.1. | 5.12. | 13.2. | 20.2. | 30.1. | ||
| 2:2 | 17.4. | 31.10. | 2:2 | 13.3. | 13.2. | 22.11. | 27.2. | 3.4. | 22.5. | 5.12. | 19.12. | 30.1. | 8.5. | 3:0 | 1:1 | 13.1. | ||
| 12.12. | 2:3 | 10.4. | 3:0 | 16.1. | 6.3. | 15.5. | 9.1. | 28.11. | 2:3 | 23.1. | 13.2. | 20.3. | 2:1 | 8.11. | 24.4. | 27.2. | ||
| 28.11. | 23.1. | 15.5. | 9.1. | 6.2. | 20.3. | 0:5 | 24.4. | 16.1. | 20.2. | 2:1 | 3.3. | 6.3. | 1:0 | 12.12. | 10.4. | 6.11. | ||
| 20.3. | 13.1. | 9.1. | 8.11. | 12.12. | 1:1 | 24.4. | 28.11. | 10.4. | 3:2 | 13.2. | 22.5. | 27.2. | 30.1. | 0:0 | 6.3. | 2:1 | ||
| 10.4. | 6.2. | 0:1 | 20.3. | 9.1. | 27.2. | 23.1. | 12.12. | 24.4. | 3:1 | 1:0 | 16.1. | 7.11. | 0:2 | 28.11. | 15.5. | 6.3. | ||
| 16.1. | 3.3. | 2:2 | 24.4. | 20.2. | 5.12. | 6.2. | 15.5. | 1:4 | 21.11. | 1.11. | 1:0 | 13.3. | 3.4. | 9.1. | 23.1. | 17.4. | ||
| 23.1. | 0:1 | 24.4. | 6.3. | 15.5. | 7.11. | 16.1. | 10.4. | 9.1. | 6.2. | 27.2. | 4:1 | 20.2. | 28.11. | 20.3. | 12.12. | 2:3 | ||
| 0:0 | 5.12. | 20.2. | 22.5. | 31.10. | 13.1. | 0:1 | 0:0 | 23.1. | 13.3. | 17.4. | 3.3. | 3.4. | 8.5. | 21.11. | 6.2. | 19.12. | ||
| 13.2. | 0:0 | 13.3. | 30.1. | 21.11. | 8.5. | 3.4. | 1:0 | 3.3. | 19.12. | 5.12. | 1.11. | 13.1. | 3:3 | 17.4. | 1:3 | 22.5. | ||
| 9.1. | 21.11. | 6.2. | 10.4. | 23.1. | 3.4. | 3:4 | 3:4 | 15.5. | 1:2 | 13.3. | 20.2. | 31.10. | 12.12. | 3.3. | 24.4. | 16.1. |
pobeda domaćinanerešenopobeda gosta
Hoffenheim · Liga Evrope
svi protivnici u ligaškoj fazi · domaćin je prvi17.9.čet
OFI–
Hoffenheim2:0Liga Evrope · 1. kolo
15.10.čet
Hoffenheim–
Bešiktaš2:3Liga Evrope · 2. kolo
22.10.čet
Hoffenheim–
Lion3:0Liga Evrope · 3. kolo
5.11.čet
Crystal Palace–
Hoffenheim18:45Liga Evrope · 4. kolo
26.11.čet
Hoffenheim–
Sturm21:00Liga Evrope · 5. kolo
10.12.čet
Anderlecht–
Hoffenheim18:45Liga Evrope · 6. kolo
21.1.čet
Olympiacos–
Hoffenheim18:45Liga Evrope · 7. kolo
28.1.čet
Hoffenheim–
Ferencváros21:00Liga Evrope · 8. kolo
Hoffenheim kvote za šampiona · Bundesliga
Šampion 2026/27 · bet3651.
Bajern1,062.
Dortmund11,0013,003.
Leverkuzen19,0023,004.
Lajpcig34,0041,005.
Freiburg67,0081,006.
Stuttgart151,00201,007.
Bremen501,00251,008.
Frankfurt251,00351,00
Sve dugoročne kvote na bet365 →Kvote bet365, podložne promenama · 18+ · Igraj odgovorno
Trener Hoffenheim: Christian Ilzer
Hoffenheim vesti · najnovije
5 članaka
Najava· Liga EvropeHoffenheim – Lyon prognoza i tip: Kramarić lovi bod, četvrtak u 21:00
Hoffenheim–
Lion·3:0
Hoffenheim je bez boda i 30. u Europskoj ligi, a Lyon je s dvije pobjede osmi. Pročitaj formu, mogući sastav s Kramarićem, kvote i naš tip.

Najava· Liga EvropeHoffenheim – Lyon prognoza i tip: Nemci traže bod, četvrtak u 21:00
Hoffenheim–
Lion·3:0

Najava· Liga EvropeHoffenheim – Beşiktaş prognoza i tip: Europska liga, četvrtak u 21:00
Hoffenheim–
Bešiktaš·2:3


Česta pitanja o klubu Hoffenheim
Kada Hoffenheim igra sledeću utakmicu?
Sledeća utakmica: Bremen – Hoffenheim, subota, 31. oktobra 2026. · 15:30 (Bundesliga · 8. kolo). Kvote i našu najavu pronađi iznad, u modulu „Sledeća utakmica”.
Ko je trener kluba Hoffenheim?
Christian Ilzer je trener kluba Hoffenheim.
Gde igra Hoffenheim i koliki je kapacitet stadiona?
Hoffenheim domaće utakmice igra na stadionu PreZero Arena (Sinsheim), kapaciteta 30.150 mesta.
Na kom mestu je Hoffenheim u tabeli (Bundesliga)?
Hoffenheim je trenutno na 10. mestu sa 9 bodova posle 7 utakmica (3 pobeda, 0 nerešenih, 4 poraza, gol-razlika 0).
Pre nego što odigraš
Naše prognoze za danas, pa tiket
Prognoze naših tipstera za današnje utakmice su na jednom mestu i obnavljaju se svaki dan. bet365.rs je licenciran u Srbiji, račun je u dinarima, a isplata ide na račun u banci za 1–3 radna dana.
Novi igrači: 100 % do 5.000 RSD u bet kreditima + 50 spinova uz uplatu od 500 RSD i prvu opkladu.
18+ · Važe uslovi · Igraj odgovorno

Superliga Srbije
Evroliga
Liga šampiona
NBA











