Poslednje utakmice
← starije · najnovije →Zašto baš bet365
Ponuda za Milan – Bologna kakvu domaće kladionice nemaju
- 100+ tržištapo utakmici: kartoni, korneri, šutevi, strelci, hendikepi
- Bet Buildergolovi, kartoni i šutevi na jednom tiketu za istu utakmicu
- Uživo + Cash Outkladi se tokom utakmice i zatvori tiket pre kraja
18+ · Važe uslovi · Igraj odgovorno
Svi sa svima · Serija A
red = domaćin, kolona = gost · uokvireno: sledeće koloBologna kvote za šampiona · Serija A
Šampion 2026/27 · bet3651.
Milan1,442.
Roma7,506,003.
Milan11,0013,004.
Como17,0015,005.
Lazio26,0019,006.
Juventus19,0021,007.
Napoli101,0067,008.
Atalanta101,00151,00 Trener Bologna: Raffaele Palladino
Bologna vesti · najnovije
6 članakaČesta pitanja o klubu Bologna
Kada Bologna igra sledeću utakmicu?
Sledeća utakmica: Milan – Bologna, sreda, 28. oktobra 2026. · 18:30 (Serija A · 9. kolo). Kvote i našu najavu pronađi iznad, u modulu „Sledeća utakmica”.
Ko je trener kluba Bologna?
Raffaele Palladino je trener kluba Bologna.
Gde igra Bologna i koliki je kapacitet stadiona?
Bologna domaće utakmice igra na stadionu Renato Dall'Ara (Bologna), kapaciteta 36.532 mesta.
Na kom mestu je Bologna u tabeli (Serija A)?
Bologna je trenutno na 13. mestu sa 8 bodova posle 8 utakmica (2 pobeda, 2 nerešenih, 4 poraza, gol-razlika -2).
Pre nego što odigraš
Naše prognoze za danas, pa tiket
Prognoze naših tipstera za današnje utakmice su na jednom mestu i obnavljaju se svaki dan. bet365.rs je licenciran u Srbiji, račun je u dinarima, a isplata ide na račun u banci za 1–3 radna dana.
Novi igrači: 100 % do 5.000 RSD u bet kreditima + 50 spinova uz uplatu od 500 RSD i prvu opkladu.
18+ · Važe uslovi · Igraj odgovorno