

Primeira Liga · Braga, Portugal
Braga
Sporting Braga
Osnovan1921.StadionEstádio Municipal de Braga · 30.286TrenerCarlos VicensPrimeira Liga8. mesto · 11 bod.Liga konferencija16. mesto · 3 bod.
Primeira Liga · 10. kolonedjelja, 1. novembra 2026. · 21:30
Sledeća utakmica
Braga21:30ned 1.11.
FamalicãoBraga raspored utakmica
sezona 2026/271.11.ned
Braga–
Famalicão21:30Primeira Liga · 10. kolo
5.11.čet
AGF–
Braga18:45Liga konferencija · 3. kolo
8.11.ned
Rio Ave–
Braga21:30Primeira Liga · 11. kolo
26.11.čet
Braga–
KuPS21:00Liga konferencija · 4. kolo
30.11.pon
Casa Pia–
Braga21:15Primeira Liga · 12. kolo
6.12.ned
Braga–
Arouca21:00Primeira Liga · 13. kolo
Poslednje utakmice
← starije · najnovije →20.9.ned
Santa Clara–
Braga0:0Primeira Liga · 7. kolo
9.10.pet
Braga–
Sporting1:3Primeira Liga · 8. kolo
15.10.čet
København–
Braga3:0Liga konferencija · 1. kolo
19.10.pon
Braga–
Gil Vicente1:2Primeira Liga · 2. kolo
22.10.čet
Braga–
Gent2:0Liga konferencija · 2. kolo
25.10.ned
Nacional–
Braga1:0Primeira Liga · 9. kolo
Forma u ligiPNIII→
Zašto baš bet365
Ponuda za Braga – Famalicão kakvu domaće kladionice nemaju
- 100+ tržištapo utakmici: kartoni, korneri, šutevi, strelci, hendikepi
- Bet Buildergolovi, kartoni i šutevi na jednom tiketu za istu utakmicu
- Uživo + Cash Outkladi se tokom utakmice i zatvori tiket pre kraja
18+ · Važe uslovi · Igraj odgovorno
Tabela · Primeira Ligacela tabela →
| # | U | GR | B | |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | +17 | 27 | |
| 6 | 9 | +2 | 17 | |
| 7 | 9 | +1 | 14 | |
| 8 | 9 | -2 | 11 | |
| 9 | 9 | -5 | 11 | |
| 10 | 9 | 0 | 11 |
81 odigranih utakmica
Poredak ligaške faze · Liga konferencijacela tabela →| # | U | GR | B | |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | +5 | 6 | |
| 2 | 2 | +4 | 6 | |
| 3 | 2 | +4 | 6 | |
| 4 | 2 | +4 | 6 | |
| 5 | 2 | +4 | 6 | |
| 6 | 2 | +4 | 6 | |
| 7 | 2 | +3 | 6 | |
| 8 | 2 | +2 | 6 | |
| 16 | 2 | -1 | 3 |
Top 8 direktno u osminu finala · 9.–24. baraž
Svi sa svima · Primeira Liga
red = domaćin, kolona = gost · uokvireno: sledeće koloFCP | SLB | SCP | SCL | ARO | ACV | GIL | SCB | MOR | FAL | FAM | EST | VIT | CSM | RAV | CDN | CAS | EST | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3:1 | 29.11. | 18.4. | 2:0 | 7.2. | 14.3. | 16.5. | 2:1 | 2:0 | 2.5. | 13.12. | 4.4. | 7.3. | 24.1. | 27.12. | 21.2. | 31.10. | ||
| 28.2. | 27.12. | 14.3. | 16.5. | 2:2 | 3:1 | 13.12. | 31.1. | 2.11. | 30.11. | 4.4. | 2:0 | 14.2. | 2.5. | 18.4. | 24.1. | 2:1 | ||
| 11.4. | 9.5. | 10.1. | 2:2 | 1:2 | 25.4. | 7.3. | 7.11. | 3:1 | 21.2. | 17.1. | 3:2 | 6.12. | 7.2. | 2:0 | 21.3. | 20.12. | ||
| 6.12. | 1:2 | 16.5. | 21.2. | 24.1. | 8.11. | 0:0 | 11.4. | 7.2. | 1:0 | 27.12. | 20.12. | 21.3. | 4:0 | 2:2 | 7.3. | 25.4. | ||
| 31.1. | 10.1. | 28.2. | 1:2 | 25.4. | 9.5. | 18.4. | 4:0 | 14.3. | 4.4. | 1:0 | 17.1. | 2:1 | 28.11. | 1.11. | 20.12. | 14.2. | ||
| 0:3 | 17.1. | 14.3. | 0:1 | 13.12. | 14.2. | 2.5. | 9.5. | 28.11. | 18.4. | 28.2. | 2:1 | 31.1. | 1.11. | 4.4. | 10.1. | 2:1 | ||
| 0:1 | 21.2. | 13.12. | 4.4. | 27.12. | 0:1 | 24.1. | 7.3. | 2.5. | 7.2. | 18.4. | 2.11. | 1:1 | 1:0 | 16.5. | 2:0 | 29.11. | ||
| 10.1. | 25.4. | 1:3 | 28.2. | 6.12. | 20.12. | 1:2 | 17.1. | 14.2. | 1.11. | 31.1. | 1:0 | 9.5. | 4.4. | 14.3. | 11.4. | 1:0 | ||
| 14.2. | 0:4 | 4.4. | 28.11. | 24.1. | 27.12. | 0:1 | 2:2 | 18.4. | 13.12. | 31.10. | 28.2. | 3:1 | 16.5. | 2.5. | 7.2. | 14.3. | ||
| 17.1. | 21.3. | 31.1. | 1:1 | 0:1 | 11.4. | 20.12. | 1:2 | 6.12. | 7.3. | 2:2 | 25.4. | 10.1. | 1:0 | 21.2. | 7.11. | 9.5. | ||
| 20.12. | 11.4. | 1:1 | 31.1. | 6.11. | 6.12. | 0:0 | 21.3. | 25.4. | 1:4 | 14.2. | 10.1. | 1:2 | 14.3. | 28.2. | 9.5. | 17.1. | ||
| 25.4. | 8.11. | 2:2 | 9.5. | 7.3. | 0:2 | 6.12. | 2:1 | 21.3. | 24.1. | 2:2 | 11.4. | 20.12. | 21.2. | 7.2. | 0:2 | 10.1. | ||
| 8.11. | 7.3. | 24.1. | 2.5. | 0:1 | 21.2. | 21.3. | 7.2. | 1:1 | 13.12. | 16.5. | 28.11. | 5:0 | 27.12. | 1:0 | 0:0 | 18.4. | ||
| 1:2 | 0:3 | 18.4. | 1.11. | 7.2. | 2:2 | 28.2. | 27.12. | 21.2. | 16.5. | 24.1. | 2.5. | 14.3. | 13.12. | 27.11. | 1:0 | 4.4. | ||
| 0:2 | 20.12. | 0:4 | 14.2. | 11.4. | 21.3. | 17.1. | 8.11. | 10.1. | 28.2. | 0:4 | 3:3 | 9.5. | 25.4. | 3:2 | 6.12. | 31.1. | ||
| 9.5. | 6.12. | 14.2. | 17.1. | 21.3. | 7.11. | 10.1. | 1:0 | 20.12. | 1:3 | 0:4 | 2:3 | 31.1. | 11.4. | 7.3. | 25.4. | 2:0 | ||
| 1:4 | 0:7 | 30.10. | 0:1 | 2.5. | 16.5. | 31.1. | 30.11. | 0:1 | 4.4. | 27.12. | 14.3. | 14.2. | 17.1. | 18.4. | 13.12. | 28.2. | ||
| 21.3. | 7.2. | 2.5. | 13.12. | 0:0 | 7.3. | 11.4. | 21.2. | 1:3 | 27.12. | 1:1 | 16.5. | 6.12. | 8.11. | 0:2 | 24.1. | 1:2 |
pobeda domaćinanerešenopobeda gosta
Braga · Liga konferencija
svi protivnici u ligaškoj fazi · domaćin je prvi15.10.čet
København–
Braga3:0Liga konferencija · 1. kolo
22.10.čet
Braga–
Gent2:0Liga konferencija · 2. kolo
5.11.čet
AGF–
Braga18:45Liga konferencija · 3. kolo
26.11.čet
Braga–
KuPS21:00Liga konferencija · 4. kolo
10.12.čet
Brann–
Braga18:45Liga konferencija · 5. kolo
17.12.čet
Braga–
Egnatia21:00Liga konferencija · 6. kolo
Braga kvote za šampiona · Primeira Liga
Šampion 2026/27 · bet3651.
Porto1,731,442.
Benfika3,503,003.
Sporting5,506,504.
Arouca201,00251,005.
Gil Vicente351,00251,006.
Santa Clara101,00251,007.
Braga251,00501,008.Viseu1501,00501,00
Sve dugoročne kvote na bet365 →Kvote bet365, podložne promenama · 18+ · Igraj odgovorno
Trener Braga: Carlos Vicens
Najnovije najave utakmica: Braga

Liga konferencijaNajavaSporting Braga – KAA Gent prognoza i tip: Braga u padu, četvrtak u 21:00
Braga–
Gent·2:0
Česta pitanja o klubu Braga
Kada Braga igra sledeću utakmicu?
Sledeća utakmica: Braga – Famalicão, nedjelja, 1. novembra 2026. · 21:30 (Primeira Liga · 10. kolo). Kvote i našu najavu pronađi iznad, u modulu „Sledeća utakmica”.
Ko je trener kluba Braga?
Carlos Vicens je trener kluba Braga.
Gde igra Braga i koliki je kapacitet stadiona?
Braga domaće utakmice igra na stadionu Estádio Municipal de Braga (Braga), kapaciteta 30.286 mesta.
Na kom mestu je Braga u tabeli (Primeira Liga)?
Braga je trenutno na 8. mestu sa 11 bodova posle 9 utakmica (3 pobeda, 2 nerešenih, 4 poraza, gol-razlika -2).
Pre nego što odigraš
Naše prognoze za danas, pa tiket
Prognoze naših tipstera za današnje utakmice su na jednom mestu i obnavljaju se svaki dan. bet365.rs je licenciran u Srbiji, račun je u dinarima, a isplata ide na račun u banci za 1–3 radna dana.
Novi igrači: 100 % do 5.000 RSD u bet kreditima + 50 spinova uz uplatu od 500 RSD i prvu opkladu.
18+ · Važe uslovi · Igraj odgovorno

Evroliga
Liga šampiona
NBA









