
Serija A · Venecija, ItalijaVenezia
Osnovan1907.StadionStadio Pierluigi Penzo · 11.150TrenerDavide NicolaSerija A20. mesto · 3 bod.
Serija A · 9. kolosreda, 28. oktobra 2026. · 18:30Sledeća utakmica
Venezia18:30danas
InterVenezia raspored utakmica
sezona 2026/2728.10.sre
Venezia–
Inter18:30Serija A · 9. kolo
1.11.ned
Como–
Venezia12:30Serija A · 10. kolo
6.11.pet
Venezia–
Udinese20:45Serija A · 11. kolo
22.11.ned
Juventus–
Venezia12:30Serija A · 12. kolo
27.11.pet
Venezia–
Bologna20:45Serija A · 13. kolo
7.12.pon
Venezia–
Sassuolo18:30Serija A · 14. kolo
Poslednje utakmice
← starije · najnovije →6.9.ned
Frosinone–
Venezia3:2Serija A · 3. kolo
11.9.pet
Venezia–
Fiorentina2:4Serija A · 4. kolo
19.9.sub
Venezia–
Lazio0:2Serija A · 5. kolo
12.10.pon
Atalanta–
Venezia3:1Serija A · 6. kolo
17.10.sub
Venezia–
Napoli1:0Serija A · 7. kolo
25.10.ned
Genoa–
Venezia1:0Serija A · 8. kolo
Forma u ligiIIIPI→
Zašto baš bet365
Ponuda za Venezia – Inter kakvu domaće kladionice nemaju
- 100+ tržištapo utakmici: kartoni, korneri, šutevi, strelci, hendikepi
- Bet Buildergolovi, kartoni i šutevi na jednom tiketu za istu utakmicu
- Uživo + Cash Outkladi se tokom utakmice i zatvori tiket pre kraja
18+ · Važe uslovi · Igraj odgovorno
Tabela · Serija Acela tabela →| # | U | GR | B | |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | +15 | 25 | |
| 18 | 8 | -10 | 4 | |
| 19 | 8 | -10 | 4 | |
| 20 | 8 | -11 | 3 |
83 odigranih utakmica
Svi sa svima · Serija A
red = domaćin, kolona = gost · uokvireno: sledeće koloLAZ | INT | ASR | COM | ACM | FRO | JUV | TOR | CAG | NAP | ATA | LEC | BOL | SAS | MON | GEN | UDI | FIO | PAR | VEN | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6.1. | 13.12. | 25.4. | 2:2 | 7.3. | 14.3. | 11.4. | 1.11. | 21.2. | 6.12. | 21.11. | 17.1. | 9.5. | 3:1 | 1:0 | 16.5. | 30.5. | 2:1 | 31.1. | ||
| 23.5. | 11.4. | 8.11. | 14.2. | 21.3. | 10.1. | 13.12. | 7.2. | 3:2 | 28.2. | 9.5. | 25.4. | 3.1. | 4:1 | 28.11. | 5:3 | 2:1 | 3:0 | 24.1. | ||
| 18.4. | 2:2 | 23.5. | 9.1. | 2.1. | 19.12. | 7.2. | 4:2 | 2.5. | 2:1 | 21.3. | 4.4. | 7.11. | 29.11. | 2:0 | 24.1. | 4:0 | 14.2. | 28.2. | ||
| 10.1. | 2.5. | 0:0 | 28.2. | 18.4. | 29.11. | 21.2. | 21.11. | 24.1. | 16.5. | 3.1. | 12.12. | 2:0 | 7.2. | 30.5. | 14.3. | 4.4. | 2:1 | 1.11. | ||
| 2.5. | 31.10. | 16.5. | 19.12. | 22.11. | 31.1. | 17.1. | 7.3. | 18.4. | 3:2 | 3:0 | 28.10. | 14.3. | 4.4. | 21.2. | 30.5. | 5.1. | 6.12. | 2:0 | ||
| 18.12. | 5.12. | 25.4. | 2:0 | 24.1. | 0:1 | 1.11. | 23.5. | 28.2. | 9.5. | 29.10. | 6.1. | 4:2 | 14.3. | 11.4. | 4.4. | 14.2. | 28.11. | 3:2 | ||
| 0:3 | 16.5. | 7.3. | 21.3. | 1:1 | 30.5. | 6.1. | 24.1. | 1.11. | 2:0 | 11.4. | 21.2. | 7.2. | 14.12. | 17.1. | 6.12. | 25.4. | 2:0 | 22.11. | ||
| 28.11. | 14.3. | 0:2 | 1:3 | 1:2 | 31.1. | 4.4. | 20.12. | 23.5. | 10.1. | 7.11. | 9.5. | 14.2. | 3:2 | 18.4. | 2:1 | 28.2. | 2.5. | 2.1. | ||
| 14.2. | 0:1 | 30.5. | 17.1. | 30.11. | 7.11. | 1:1 | 16.5. | 4.4. | 11.4. | 1:0 | 0:2 | 11.1. | 25.4. | 2.1. | 28.2. | 14.3. | 31.1. | 12.12. | ||
| 8.11. | 31.1. | 3:3 | 1:2 | 13.12. | 3:0 | 14.2. | 21.11. | 7.1. | 30.5. | 5.12. | 1:0 | 11.4. | 9.5. | 16.5. | 25.4. | 17.1. | 7.3. | 21.3. | ||
| 7.2. | 22.11. | 17.1. | 6.1. | 21.3. | 4:4 | 2.5. | 7.3. | 1:2 | 20.12. | 23.5. | 1:0 | 2:1 | 21.2. | 14.12. | 18.4. | 31.1. | 2.11. | 3:1 | ||
| 4.4. | 18.12. | 0:4 | 7.3. | 25.4. | 21.2. | 0:2 | 24.1. | 2.5. | 7.2. | 30.11. | 1:2 | 12.12. | 3:2 | 1.11. | 17.1. | 16.5. | 6.1. | 30.5. | ||
| 0:1 | 1:3 | 4.12. | 14.2. | 7.2. | 16.5. | 3.1. | 1:1 | 18.4. | 14.3. | 24.1. | 28.2. | 2:2 | 31.10. | 9.1. | 22.11. | 2.5. | 30.5. | 11.4. | ||
| 2:6 | 30.5. | 21.2. | 31.1. | 1:1 | 2.5. | 3:2 | 2:1 | 21.3. | 29.11. | 4.4. | 18.4. | 7.3. | 17.1. | 22.11. | 7.1. | 2.11. | 19.12. | 16.5. | ||
| 24.1. | 18.4. | 31.1. | 5.12. | 2.1. | 9.1. | 28.2. | 30.5. | 4:0 | 28.10. | 8.11. | 14.2. | 21.3. | 2:1 | 7.3. | 2:3 | 23.11. | 16.5. | 2.5. | ||
| 28.2. | 4.4. | 14.3. | 1:4 | 8.11. | 1:1 | 28.10. | 6.12. | 9.5. | 0:2 | 14.2. | 31.1. | 23.5. | 25.4. | 5.1. | 20.12. | 2:1 | 24.1. | 1:0 | ||
| 1:2 | 7.3. | 31.10. | 1:1 | 0:2 | 11.12. | 9.5. | 21.3. | 0:1 | 11.1. | 3.1. | 0:3 | 31.1. | 23.5. | 11.4. | 2.5. | 29.11. | 21.2. | 14.2. | ||
| 2.1. | 21.2. | 9.5. | 1:3 | 11.4. | 0:3 | 8.11. | 1:2 | 7.12. | 1:1 | 29.10. | 10.1. | 20.12. | 24.1. | 23.5. | 21.3. | 7.2. | 18.4. | 7.3. | ||
| 21.3. | 17.1. | 21.11. | 11.4. | 9.5. | 7.2. | 23.5. | 0:3 | 0:1 | 3.1. | 25.4. | 14.3. | 7.11. | 28.2. | 1:1 | 2:1 | 28.10. | 13.12. | 10.1. | ||
| 0:2 | 28.10. | 5.1. | 9.5. | 23.5. | 17.1. | 18.4. | 25.4. | 21.2. | 1:0 | 14.3. | 0:2 | 27.11. | 7.12. | 20.12. | 7.2. | 6.11. | 2:4 | 4.4. |
pobeda domaćinanerešenopobeda gosta
Venezia kvote za šampiona · Serija A
Šampion 2026/27 · bet3651.
Milan1,442.
Roma7,506,003.
Milan11,0013,004.
Como17,0015,005.
Lazio26,0019,006.
Juventus19,0021,007.
Napoli101,0067,008.
Atalanta101,00151,00
Sve dugoročne kvote na bet365 →Kvote bet365, podložne promenama · 18+ · Igraj odgovorno
Trener Venezia: Davide Nicola
Česta pitanja o klubu Venezia
Kada Venezia igra sledeću utakmicu?
Sledeća utakmica: Venezia – Inter, sreda, 28. oktobra 2026. · 18:30 (Serija A · 9. kolo). Kvote i našu najavu pronađi iznad, u modulu „Sledeća utakmica”.
Ko je trener kluba Venezia?
Davide Nicola je trener kluba Venezia.
Gde igra Venezia i koliki je kapacitet stadiona?
Venezia domaće utakmice igra na stadionu Stadio Pierluigi Penzo (Venecija), kapaciteta 11.150 mesta.
Na kom mestu je Venezia u tabeli (Serija A)?
Venezia je trenutno na 20. mestu sa 3 bodova posle 8 utakmica (1 pobeda, 0 nerešenih, 7 poraza, gol-razlika -11).
Pre nego što odigraš
Naše prognoze za danas, pa tiket
Prognoze naših tipstera za današnje utakmice su na jednom mestu i obnavljaju se svaki dan. bet365.rs je licenciran u Srbiji, račun je u dinarima, a isplata ide na račun u banci za 1–3 radna dana.
Novi igrači: 100 % do 5.000 RSD u bet kreditima + 50 spinova uz uplatu od 500 RSD i prvu opkladu.
18+ · Važe uslovi · Igraj odgovorno

Superliga Srbije
Evroliga
Liga šampiona
NBA












