Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Recommended Posts

Objavljeno
prije 5 minute, Silviyo1302 said:

Usput, vidim da je već netko igrao ovaj par, pa ako to nije po pravilima, molim Vas da me obavijestite na vrijeme...

Samo oklada i prijedlog ne smiju biti isti. Znači, ako je netko odigrao npr. PSG pobjeda, niko poslije njega ne može igrati PSG pobjeda, ali može igrati razne druge varijante oklada koje imaju u ponudi za tu utakmicu, golove, kartone itd itd.

Objavljeno
prije 2 minute, IzudinB said:

Samo oklada i prijedlog ne smiju biti isti. Znači, ako je netko odigrao npr. PSG pobjeda, niko poslije njega ne može igrati PSG pobjeda, ali može igrati razne druge varijante oklada koje imaju u ponudi za tu utakmicu, golove, kartone itd itd.

Jasno... Onda stavljam neki drugi par uskoro !

Objavljeno

Ajax- B.Dortmund (guop)     1,40 (SuperSport)

Tu očekujem potencijalnu golijadu bez puno ispitivanja snaga, te rani gol na utakmici... Ajax koji će na svojoj areni uprijeti svim snagama od prve minute i Borussia koja naprijed ima Haalanda... Očekujem odličnu utakmicu i raspoložene strijelce !

Objavljeno
prije 25 minute, Silviyo1302 said:

Ajax- B.Dortmund (guop)     1,40 (SuperSport)

Tu očekujem potencijalnu golijadu bez puno ispitivanja snaga, te rani gol na utakmici... Ajax koji će na svojoj areni uprijeti svim snagama od prve minute i Borussia koja naprijed ima Haalanda... Očekujem odličnu utakmicu i raspoložene strijelce !

Gol u oba poluvremena? :)

Objavljeno

@LeonardoDrugi, @IzudinB, @furyshaa, @ante16, @drm, @BoskoBuha, @Guts1950, @deestock, @Silviyo1302, @soyer567, @Griza, @koki091, @SleepyBear, @sestincan, @Ipoje4, @sportskinovinar, @Milevski1983, @kesa1402, @Rastocine13, @nenosk, @markec9, @zeko, @bruno34, @moneyhunter, @Amsterdam17, @pippen33, @bmbm, @CarlosBacca70, @Pavijan098, @vjekos, @unkdy, @elnino, @campi91, @GUINNESS, @Nbafan, @Master of disaster, @Leedsfan, @Clutch, @Vido992, @Marko15, @jansavc, @nidjeveze, @jaki, @risretto, @carneuss, @falconius031, @tihi372, @Jela09, @kova07, @badbeat, @fran, @gwilly, @nutrija, @Mile5, @fic, @noja57, @Rome, @tome1993

Podsjetnik svima koji još nisu stavili tipove da isto naprave do utorka do 12:00. Nakon toga prognoze za drugo kolo se neće priznavati. Kod kreiranja teme za svako sljedeće kolo svi igrači će, kao i ovdje gore, biti tagirani kao podsjetnik da postave prognozu. 

Evo par informacija o prvom kolu.

Sudionici Prve Lige su opravdali zašto su u prvoj ligi budući da je 100%tna pogođenost u prvom kolu. Listić sa tri para bio je tečaja 2.27 i nadamo se da ste ga ispratili te da ćemo imati ogroman broj kola gdje će listić prve lige i proći. Prosječni koeficijent prvog kola bio je 1.32. 

U Drugoj ligi od 56 sudioniča 41 je pogodilo tip koji su sugerirali. Samim tim imamo uspješnost od solidnih 73% uz prosječni koeficijent od 1,51. 

Statistiku možete pratiti na donjem linku a mislim da će ista postati sve zanimljivija kako prvenstvo bude odmicalo. 

 

Objavljeno
prije 5 sati, Amsterdam17 said:

Barcelona - Dynamo K.  F2  1.75  Psk

Jednostavno ovakve utakmice moraju dobit, ako misle proći skupinu. Sretno

Ovaj tip je već odigran prije. Molimo vas pogledajte prethodne tipove prije nego što predložite, inače se neće računati. Slobodno napiši neki drugi tip. Hvala :)

Objavljeno

Moj tip za 2. Kolo Posljednje Šanse je utakmica lige prvaka Inter Milano - FC Sheriff

D18639CC-1DD4-4708-A7C3-84DF2E2EE220.jpeg.30f9b579fdca1de2d20e247dd48870fd.jpeg

Ovdje ocekujem Interov pritisak od početka utakmice prema mreži gostujuće momčadi.

Moje je mišljenje ako Inter povede rano utakmicu da neće stati na tome, da će forsirati sto veću pobjedu.

Tako da očekujem veliki pritisak Intera  prema golu Sheriffa i automatski veliki broj kornera od strane Intera.

Moj tip za ovu utakmicu da ce Inter prvi doći do 7 kornera na utakmici.

Objavljeno

S obzirom da sam ažurirao tablicu (TABLICA), učesnici druge lige posljednje šanse koji još uvijek nisu postavili tip za 2. kolo su: @soyer567 @Griza @sportskinovinar @Rastocine13 @nenosk @zeko @moneyhunter @bmbm @vjekos @elnino @campi91 @Nbafan @Vido992 @Marko15 @nidjeveze @jaki @risretto @kova07 @badbeat @gwilly @Mile5 @tome1993

Ovo je čisto da ne bi zaboravili. Sretno.

Objavljeno

Pozdrav. 

Drugi tip nas vodi u Englesku League 1.

Plymouth - Bolton 1X 1.38 unibet

Razlog, Plymouth je ne poražen na proteklih 7 utakmica u ligi. 

Bolton ima zadnje dvije izgubljene i mislim da su psihološki malo potonuli.

Plymouth je prošle sezone završio na 18.mjestu dok je trenutno prvi. 

Mislim da dok su forma, naboj i želja za pobjedom tu da će u istom ritmu i nastavit pa makar sa jednim X-om što bi nas tip oznacilo kao dobitnim.

 

 

 

Objavljeno

Charlton - Accrington VISE OD 1,5 GOL @ 1,27 START:20:45 ENGLESKA 3 LIGA KLADIONICA :PSK

Oba dvije ekipe igraju otvoren nogomet i u vecini slucajeva na vise golova od prosjeka engleske 3 lige sto se tice golova.

Odlucujem se za "ziceraski odabir" sa kvotom 1,27 vise od 1,5 gola na mecu!

Objavljeno

Benfica - B. Munchen // Bayern Munchen over 1,5 timski. 1,40 @bet365

 

Odlična uvertira pred utakmicu lige prvaka je bila utakmica protiv Leverkusena za vikend, 5 komada u mreži domaćina. Ovdje očekujem minimalno 3 pogotka gostiju, ali idemo sa sigurnijom opcijom. B. Munchen je u dosadašnje dvije utakmice LP zabio 8 pogodaka, 5 protiv Dynama iz Kieva i 3 protiv Barcelone. Benfica jos nije primila gol ove sezone u LP, ali mišljenja sam da je to zbog katastrofalne Barcelone i Dynama. Bayern je jasni favorit skupine i vjerujem da će to danas pokazati na terenu protiv Benfice koja je ipak par klasa ispod bavaraca.

 

Screenshot_20211019-102930_Chrome.jpg

Gost
This topic is now closed to further replies.

  • Posts

    • Strijelci  M.Klose je do ovog prvenstva bio rekorder svjetskih prvenstava. Nakon ovog SP bit će tek četvrti,vjerojatno. Leov ljubimac Messi preuzet će tron iako će ga Mbape preskočiti,prije ili poslije. Afrofrancuz trpa kao lud, izvodi i penale tako da će dosegnuti i 30 do kraja karijere. Nepravi Ronaldo tu je "zaostao" iako ima brojne druge rekorde.  Utrka za najboljeg strijelca takodjer će biti napeta.
    • Ja se vas dobro sjecam,kao popo 59 ste bili registrirani.Do PS,nisam nis komentirao jer je bilo bas dosta ruznog komentiranja a osobno,ne volim vrijedati ni druge a ne volim ni da mene itko vrijeda. Ovdje sam anonimno i volim se saliti s ekipom.Znam da su vama j...i mater vezano za prognozu da Juve nece biti prvak kad su otpustili svog sportskog direktora i to mi je bilo bas ruzno,mislio sam si,jadan covjek. Kad je uvedena PS,ostsli su normalni ljudi.To su sve znalci i potpuno poslozeni ljudi.Bude zezancije ali nema uvreda ni psovanja.I svi koji igraju PS razmisljaju i to je bitno.Tu sam i sam jer volim pomoci forumu pa se i sam glupiram.Nije mi problem popiti salu i na svoj racun.
    • To isto i ja kazem. Kada bi ti samo znao koliko je nas Forum do sada “sahranio” konkurentskih kladionicarskih portala, ne bi verovao. I evo ga, i dalje tu, toliko godina, niko mu nista ne moze, iako se niko ne registruje na Bet365 preko nas. Kada sam ja dosao na nas Forum, bilo je barem deset regionalnih kladionicarskih portala koji su bili bolji, i nijedan vise ne postoji. Uopste se ne zayebavam. A ovde imamo spermatozoide, Psiha, Krbavsko polje, Georginu Rodriguez, pijanog Kiksija … plus niko ne moze da pogodi nijednu prognozu, i opet smo “sahranili” svu konkurenciju.  
    • Ovaj forum je cudo,upletu se i Ane Ivanovic i ujna Danica,ejakulacija,Krbavsko polje,Lordan Zafranovic,pa onda opet erekcija (jebemu di na crnce @LeonardoDrugi) pa onda kucni rivalitet tko je bolji kockar @Ajnud ili ja...pa interna prepucavanja...i svi si na kraju dobri...cudo,sto reci...
    • Sreda je, vec je 13.00 casova i vreme je rucku, a trenutno imamo  samo 138 pregleda u Dnevnoj Temi i 12 replika. A igra reprezentacija Hrvatske, plus sam napisao neugodan post, plus je Forum u Hrvatskoj. A svakom Forumu na svetu je potrebna vidljivost, polemike, a ako moze i da se svadjamo sto vise. To je i vlasnicima Foruma potrebno ako misle da se (samo)izdrzavaju. Znaci kolege, prvo se registrujte na Bet365 preko naseg Foruma, kao Boga vas molimo, a zatim navalite da se svadjamo, branite Hrvatsku kako znate i umete, samo hajde da se dovucemo do neverovatnih 630 pregleda i 32 replike kao sto je bilo u ponedeljak, pre dva dana.
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use