Poslednje utakmice
← starije · najnovije →Zašto baš bet365
Ponuda za Genoa – Juventus kakvu domaće kladionice nemaju
- 100+ tržištapo utakmici: kartoni, korneri, šutevi, strelci, hendikepi
- Bet Buildergolovi, kartoni i šutevi na jednom tiketu za istu utakmicu
- Uživo + Cash Outkladi se tokom utakmice i zatvori tiket pre kraja
18+ · Važe uslovi · Igraj odgovorno
Svi sa svima · Serija A
red = domaćin, kolona = gost · uokvireno: sledeće koloGenoa kvote za šampiona · Serija A
Šampion 2026/27 · bet3651.
Milan1,442.
Roma7,506,003.
Milan11,0013,004.
Como17,0015,005.
Lazio26,0019,006.
Juventus19,0021,007.
Napoli101,0067,008.
Atalanta101,00151,00 Trener Genoa: Daniele De Rossi
Genoa vesti · najnovije
4 članaka
Najava· Serija APROGNOZA – Serie A: Roma vs GenoaVečeras nas na rimskom Olimpicu očekuje ogled Rome i Genoe. Riječ je o susretu momčadi koje se nalaze na suprotnim krajevima ljestvice, što potvrđuje i velikih 16 bodova razlike između Giallorossija, koji…
pre 303 d
Česta pitanja o klubu Genoa
Kada Genoa igra sledeću utakmicu?
Sledeća utakmica: Genoa – Juventus, sreda, 28. oktobra 2026. · 20:45 (Serija A · 9. kolo). Kvote i našu najavu pronađi iznad, u modulu „Sledeća utakmica”.
Ko je trener kluba Genoa?
Daniele De Rossi je trener kluba Genoa.
Gde igra Genoa i koliki je kapacitet stadiona?
Genoa domaće utakmice igra na stadionu Luigi Ferraris (Đenova), kapaciteta 33.205 mesta.
Na kom mestu je Genoa u tabeli (Serija A)?
Genoa je trenutno na 16. mestu sa 7 bodova posle 8 utakmica (2 pobeda, 1 nerešenih, 5 poraza, gol-razlika -7).
Pre nego što odigraš
Naše prognoze za danas, pa tiket
Prognoze naših tipstera za današnje utakmice su na jednom mestu i obnavljaju se svaki dan. bet365.rs je licenciran u Srbiji, račun je u dinarima, a isplata ide na račun u banci za 1–3 radna dana.
Novi igrači: 100 % do 5.000 RSD u bet kreditima + 50 spinova uz uplatu od 500 RSD i prvu opkladu.
18+ · Važe uslovi · Igraj odgovorno