Poslednje utakmice
← starije · najnovije →Zašto baš bet365
Ponuda za Parma – Udinese kakvu domaće kladionice nemaju
- 100+ tržištapo utakmici: kartoni, korneri, šutevi, strelci, hendikepi
- Bet Buildergolovi, kartoni i šutevi na jednom tiketu za istu utakmicu
- Uživo + Cash Outkladi se tokom utakmice i zatvori tiket pre kraja
18+ · Važe uslovi · Igraj odgovorno
Svi sa svima · Serija A
red = domaćin, kolona = gost · uokvireno: sledeće koloUdinese kvote za šampiona · Serija A
Šampion 2026/27 · bet3651.
Milan1,442.
Roma7,506,003.
Milan11,0013,004.
Como17,0015,005.
Lazio26,0019,006.
Juventus19,0021,007.
Napoli101,0067,008.
Atalanta101,00151,00 Trener Udinese: Kosta Runjaic
Udinese vesti · najnovije
4 članakaČesta pitanja o klubu Udinese
Kada Udinese igra sledeću utakmicu?
Sledeća utakmica: Parma – Udinese, sreda, 28. oktobra 2026. · 18:30 (Serija A · 9. kolo). Kvote i našu najavu pronađi iznad, u modulu „Sledeća utakmica”.
Ko je trener kluba Udinese?
Kosta Runjaic je trener kluba Udinese.
Gde igra Udinese i koliki je kapacitet stadiona?
Udinese domaće utakmice igra na stadionu Bluenergy Stadium (Udine), kapaciteta 25.132 mesta.
Na kom mestu je Udinese u tabeli (Serija A)?
Udinese je trenutno na 17. mestu sa 4 bodova posle 8 utakmica (1 pobeda, 1 nerešenih, 6 poraza, gol-razlika -9).
Pre nego što odigraš
Naše prognoze za danas, pa tiket
Prognoze naših tipstera za današnje utakmice su na jednom mestu i obnavljaju se svaki dan. bet365.rs je licenciran u Srbiji, račun je u dinarima, a isplata ide na račun u banci za 1–3 radna dana.
Novi igrači: 100 % do 5.000 RSD u bet kreditima + 50 spinova uz uplatu od 500 RSD i prvu opkladu.
18+ · Važe uslovi · Igraj odgovorno