Jump to content
Želimo vam sretnu i uspješnu 2026. godinu, puno zdravlja, sreće i ljubavi, obilje dobitnih parova, golova u 90+, koševa sa sirenom, Hail Mary touchdowna, pravih value tipova na SvijetKladjenja forumu te da sve nesreće i gubitni parovi ostanu u 2025. ×
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

2. PŠ - Kolo 5 - 29.10.-1.11. (Pet-Pon)


Recommended Posts

@furyshaa, @ante16, @drm, @BoskoBuha, @Guts1950, @deestock, @Silviyo1302, @soyer567, @Griza, @koki091, @SleepyBear, @sestincan, @Ipoje4, @sportskinovinar, @Milevski1983, @kesa1402, @Rastocine13, @nenosk, @markec9, @zeko, @bruno34, @moneyhunter, @Amsterdam17, @pippen33, @bmbm, @CarlosBacca70, @Pavijan098, @vjekos, @unkdy, @elnino, @campi91, @GUINNESS, @Nbafan, @Master of disaster, @Leedsfan, @Clutch, @Vido992, @Marko15, @jansavc, @nidjeveze, @jaki, @risretto, @carneuss, @falconius031, @tihi372, @Jela09, @kova07, @badbeat, @fran, @gwilly, @nutrija, @Mile5, @fic, @noja57, @tome1993

@Rome ima pravo objaviti dva tipa u ovom kolu, s obzirom da je prošlo kolo njegova oklada bila void.

 

Pozivam sve sudionike natjecanja Druge lige Posljednje šansa da postave svoje prognoze za period od petka do ponedjeljka. 

Prognoze za period od petka do ponedjeljka mogu se postaviti najkasnije do subote u 13:00 CET. Tipovi postavljeni nakon ovog vremena se neće priznavati. 

Pravila možete pročitati na: 

Tablica se ažurira i možete je pogledati u bilo koje vrijeme.

POSLJEDNJA ŠANSA - TABLICA 2021/2022

Link to comment
Share on other sites

Moj par za ovo kolo je u subotu

 

Gorica - Dinamo 2, 1.55 u ss-u

Dinamo pod “pritiskom”, losija igra i nategnuti rezultati im ne dozvoljavaju jos jedan kiks s kojim bi usli u ozbiljnu krizu, s druge strane Gorica ni blizu kao proslih godina kad je bila opasna za sve, ove sezone djeluju jalovo, igraju stihijski i nisu nimalo uvjerljivi.

Dinamo ide u goste par kilometara od Maximira i smatram da ce to lako u svoju korist rijesit, dobar koef.

Link to comment
Share on other sites

30.10.    19:00    košarka ABA liga

Borac Čačak - Partizan     2     1,25     supersport

moj sljedeći tip je pobjeda partizana. krenuli su u ovu sezonu odlično, igraju fantastično i bilježe pobjede. mnogi će reći da to ipak nisu jaki protivnici ali pobjede se pišu. otkada je obradović na čelu ekipe točno se vidi tko ima kakvu ulogu u ekipi i to rezultira dobrim, uvjerljivim predstavama i pobjedama ne samo u abi nego i u eurokupu. također nisu se naputovali budući da su prošle utakmice igrali u beogradu. s druge strane borac je ekipa koja nije na tom nivou. njihov plafon ove sezone bi trebao biti između 9og i 11og mjesta u ligi. ne vidim da takva ipak realno limitirana ekipa može iznenaditi ovakav goropadni partizan.

Link to comment
Share on other sites

Porto-Boavista 1, 1.21

Jednostavno Porto mora dobiti ovakve utakmice.. iako je tek 10 kolo, mrtva trka za prvaka ce biti izmedju Sportinga, Benfice i Porta, a kako je konkurencija u Portugalskom prvenstvu veoma mala, ovakve utakmice znaju  odlucivati prvaka i u ranoj fazi praviti razliku medju konkurentima koji pretenduju na prvo mjesto.. sretno

Screenshot_20211028-205312_Samsung Internet.jpg

Link to comment
Share on other sites

hellas verona - juventus     x2     1.20

verona je odigrala zadnju tekmu neriješeno, nakon pobjede protiv Lazia, mislim da idu uzlazno, dok juve nema što čekati...  ako ovdje ne izvuku barem bod, mislim da trener odlazi u povijest a juveu propada sezona na najjače, jer Napoli i Milan bježe 13 bodova za sada... 

Link to comment
Share on other sites

Nisam još gledao vikend ponudu pa evo jedan sutra. Zenit pobjeđuje Baskoniu. Ne sviđa mi se ekipa Baskonie ove sezone. Ovaj tjedan visok poraz kod Unicsa od kojeg bi Zenit trebao biti kvalitetniji. I Zenit je upisao poraz, ali od jakog Reala. Zenit izuzev Napiera, kojeg nema duže vrijeme, kompletan. Baskonia je kod Unicsa imala 10 igrača.

Screenshot_20211028_215600.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim locked this topic
Gost
This topic is now closed to further replies.

  • Posts

    • Najbolji igrači serije 4 i 5 te serije 6
    • Eibar - Mirandés 2.1.2026 20:30 Španjolska, Segunda Division Tip: VIŠE OD 2,5 gola Kvota: 2,33 Eibar ulazi u ovu utakmicu nakon uvjerljive pobjede od 3-0 nad Real Valladolidom, a u 10 od 19 ligaških utakmica ove sezone postignuto je više od 2,5 gola. CD Mirandés ima velikih problema u obrani, primivši najviše golova u La Ligi 2 i primivši 10 golova u posljednjih šest utakmica. Njihova gostujuća forma također je zabrinjavajuća, bez pobjede u prethodnih sedam ligaških gostovanja. U međusobnim susretima postignuto je 12 golova u šest utakmica, što sugerira potencijal za utakmicu s više golova. Osim toga, obje momčadi su postigle gol u 11 od 19 ligaških utakmica Mirandésa ove sezone. Unatoč nedavnom trendu Eibara s malo golova, suočavanje s najslabijom obranom u ligi povećava vjerojatnost više od 2,5 gola. Eibar će biti bez napadača Adu Aresa, dok Mirandésu nedostaju Pablo Lopez, Sergio Postigo i suspendirani branič Juan Gutiérrez.
    • Evo malo sam se igrao sa isplativošću igranja posljednje šanse. Radia sam isplativost za serije od 4, 5 i 6 zaredom pogođenih kola za svakog igrača.  Orignalna tablica označava 1 – pogodak kola i 0 – faliveno kolo. Ja sam još nadodao 0,01 samo da mogu razlikovat kada je netko falio kolo ili ga je preskočio. Legenda tablica serija: 1 – označava pogođenu seriju te tablice (npr pogođena serija od 5 kola), 0 – označava da je trenutačno kolo pogođeno, ali nije zadnje kolo serije, -1 – označava da je kolo faliveno i serija kreće iz početka  Uz bodove PŠ-a stoji realan dobitak kad bi ste svaku seriju igrali s isim početnim ulogom (npr. 100 €): 1.  kolo: 100*1,2=120 € 2. kolo: 120 €*1,2=144 € 3. kolo 144 €*1,2=172,8 € 4. kolo 172,8*1,2=207,4 € --- koef 2,07 5. kolo 207,4*1,2=248,8 € --- koef 2,48 6. kolo 248,8*1,2=298,6 € --- koef 2,98  Da je lakše računat i da ljepši brojevi ispadaju uzimao da je za 4 kola koeficjent (1,2*1,2*1,2*1,2=2,07) 2,10 – a to može dobit tako da je umjesto jednog od ova 1,20 koeficjenta stavimo 1,22. Za 5 kola je stavljeno koeficjent od 2,5, odnosno 3 ,0 za 6 kola. Za meserina bi to značilo da je igrao svako kolo kao seriju od 4 pogođena para sa ulogom od 100 € on bi imao dobitak od 10,6*100 € = 1060 € međutim moramo uzeti ulog za svaku pogođenu seriju, a bilo ih je 6 a 1060 € - 6*100 =460 €. Za Goksima bi to značilo da je igrao svako kolo kao seriju od 5 pogođena para sa ulogom od 100 € on bi imao dobitak od 6*100 € = 600 € međutim moramo uzeti ulog za svaku pogođenu seriju, a bilo ih je 4 a 600 € - 4*100 =200 €. Za ara008 bi to značilo da je igrao svako kolo kao seriju od 6 pogođena para sa ulogom od 100 € on bi imao dobitak od -5*100 € = -500 € međutim moramo uzeti ulog za svaku pogođenu seriju, a bilo ih je 1 a -500 € - 1*100 =-600 €.   Ispada da je meserina za ovo 31 kolo na ulog od 100 € za seriju 4 zaredom pogođena para imao čistu dobit od 460 €. Ispada da je Goksim za ovo 31 kolo na ulog od 100 € za seriju 5 zaredom pogođena para imao čistu dobit od 200 €. Ispada da je ara009 za ovo 31 kolo na ulog od 100 € za seriju 6 zaredom pogođena para imao čistu dobit od -600 € odnosno u gubitku je 600 €. Iz ovih tablica možemo izvuči onda usporedbu ovih koeficjenata i tako usporediti za kojeg bi što bilo najisplativih igrati, Zanimljivo je i onda učiti da različite serije su bolje/lošije za pojedine igrače. Plito je najbolje igrat serije od 6 zaredom, a profitabilan je na svima. Zmaj6 je profitabilan na seriji 4 i 6 dok je na seriji 5 u gubitku - njemu bi se najviše isplatilo igrati serije 6. Pena 29 je na svima gubitan, a najmanje je u minusu sa serijom 5. Ja sam u seriji 4 i 5 profitabilan dok san sa serijom 6 na 0.    Da ste pratili svakog pojedinog igrača na ulog od 100 € na seriju 4 kola bili biste u minut 6160 €, odnosno -7000 za seriju od 5 kola i -7400 € za seriju od 4 kola          
    • Takoder svima sretna 2026.g i sve najbolje u njoj, osim u PS drugoligaskom blatu gdje zelim ostati prvi do kraja :D zivjeli
    • Svim kolegama s foruma zelim puno srece u 2026 godini,zdravlja,uspjeha i dobitnih tipova😀😀😀ZIvjeli😀😀😀
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use