Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

1. kolo Druge lige Posljednje Šanse - 6.9. - 8.9. (Uto-Čet)


Recommended Posts

Ostalo je još manje od 24 sata do početka prvog kola Posljednje Šanse! 

Pozivam sve sudionike Posljednje šanse prijašnje sezone te sve članove SvijetKladjenja foruma da, ukoliko već nisu, postave svoj tip u ovoj temi i tako se pridruže natjecanju ove sezone!

@furyshaa, @ante16, @drm, @Guts1950, @deestock, @Silviyo1302, @soyer567, @Griza, @koki091, @SleepyBear, @sestincan, @Ipoje4, @sportskinovinar, @Milevski1983, @kesa1402, @Rastocine13, @nenosk, @markec9, @zeko, @bruno34, @moneyhunter, @Amsterdam17, @pippen33, @bmbm, @CarlosBacca70, @Pavijan098, @vjekos, @elnino, @campi91, @GUINNESS, @Nbafan, @Master of disaster, @Leedsfan, @Clutch, @Vido992, @Marko15, @jansavc, @nidjeveze, @jaki, @risretto, @carneuss, @falconius031, @tihi372, @Jela09, @kova07, @badbeat, @fran, @gwilly, @nutrija, @Mile5, @noja57, @tome1993

Link to comment
Share on other sites

EP u košarci Italija - Hrvatska 

tip 1 1.64 @bet365

Hrvatska je ovdje upisala dvije pobjede protiv outsidera (Velike Britanije i Estonije) te izgubila od favorizirane Grčke. 
 

Italija nije nepobjediva, no igre koja pruža hrvatska reprezentacija ipak mi nisu dovoljno uvjerljive da ovdje mogu pobjediti domaćina. 

B3679D96-BA04-4EFF-B125-70E2365376E3.jpeg

Link to comment
Share on other sites

EUROBASKET

Germany - Slovenia    FT/OT   2   1,52    bet365

slovenija po meni bolja ekipa, nakon poraza od BIH nemaju pravo na još jedan kiks. švabe sam gledo protiv litve, mala pomoć sudaca ali u ključnim momentima ipak su igrači litve lošim odlukama riješili utakmicu. slovenija je stabilnija ekipa od litve u ovom trenutku, puno opasnija s vanjskih pozicija i očekujem njihovu rutinsku pobjedu

Link to comment
Share on other sites

Belgija-Turska/ Turska 81.5 manje (1.63) Lutrija

Prvi mec danasnjeg Eurobasketa gdje mislim da ce Turcima dosta tesko biti  iako su favoriti.Sva frka na mecu protiv Gruzije eskalirala je i van terena kada su navodno tri Gruzijca sacekala reprezentativca Turske i policija je ulazila u Tursku svacionicu.Pitanje je u kakvom je stanju sada ekipa a Belgija nije nimalo lagan protivnik.Ako im je Spanija dala 73,sumnjam da ce Turaka 82 ili vise.

Link to comment
Share on other sites

  • IzudinB locked and unlocked this topic

Pozdrav, ja ću danas da probam strijelca gola.

Leipzig - Shakhtar

tip Nkunku daje gol 1,78

 

Francuz je odličan. Šahtar je prilično raspadnut sastav, najviše je to posljedica sukoba u Ukrajini. Tamo je jedino koliko toliko ekipu očuvao Dinamo Kijev, dok će ostali imati velikih problema. Očekuje se goleada Lajpciga na domaćem terenu, a nekako mi nije logično da taj meč prođe bez gola Nkunkua.

Link to comment
Share on other sites

Gost
This topic is now closed to further replies.

  • Posts

    • Gleda li itko Sporting trenutno? Kakvo je stanje, ide li preokret da naplatimo to
    • Girona - Mallorca 1 (2.00) bet365 Girona, trenutno tik iznad ispadanja (16. mjesto), traži iskupljenje pred svojom publikom. Prošlu utakmicu su izvukli bod protiv Leganesa (1:1), a kod kuće igraju malo jače - u tri od zadnjih šest domaćih mečeva nisu izgubili. Znači, nije sve tako crno. S druge strane, Mallorca ima bolji međusobni skor - tri zadnje tekme su ih dobili, pa tako i onu u prvom dijelu sezone (2:1). Ali Montilivi je za njih često bio minsko polje - u četiri od zadnjih pet gostovanja kod Girone su doživjeli poraz, i to dvaput zaredom s identičnih 2:1. Girona bez napadača Ruiza (zadnja loža), dok se Artero i Gil vraćaju, al’ vjerovatno s klupe. Kod Mallorce prava bolnica - Muriqi, Morlanes, Asano, Navarro i Prats su OUT, a još se očekuje da Sanchez i Morey ne startaju. S obzirom na dobru statistiku Girone protiv Mallorce kod kuće i zdravstvene probleme gostiju, ovo bi lako moglo biti slavlje domaćina. Pobjeda Girone - kvota 2.00 u bet365. Girona: Gazzaniga; D Lopez, Krejci, Blind; A Martinez, Arthur, Herrera, Gutierrez; Tsygankov, Stuani, Portu Mallorca: Roman; Maffeo, Valjent, Raillo, Copete, Mojica; D Rodriguez, Mascarell, S Costa, Darder; Larin (Koeficijenti 4.5. u 22:08 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama
    • Crystal Palace - Forest 1 (2.20) ili manje od 2.5 gola (1.90) bet365 Crystal Palace dočekuje Nottingham Forest u zadnjem meču 35. kola Premier lige! Orlovi iz Palacea lete visoko! Prošle subote su bukvalno razvalili Aston Villu na Wembleyju sa 3:0 u polufinalu FA Kupa. Ismaila Sarr je letio po terenu - zabio dva komada i još asistirao Ezeju za treći. Ekipa trenera Glasnera izgleda nabrijano i ne zna za poraz već tri tekme zaredom. Mreža im u dvije od te tri utakmice nije ni zadrhtala. S druge strane, Forest u problemima. Iako su u teoriji u borbi za top 5 i Ligu prvaka, u praksi to baš i ne izgleda bajno - tri poraza u zadnje četiri utakmice. Nisu u formi, a sad još dolaze u goste ovako raspoloženom Palaceu. Palace skoro kompletan, jedino Riad i Doucoure out zbog koljena. Kod Forest-a, loše vijesti - Hudson-Odoi povrijedio ložu i gotovo sigurno ne igra, a i mladi Moreira je van terena. Šest zadnjih međusobnih mečeva - nijedan nije imao više od 2 gola. Ali s obzirom na trenutno stanje, Palace izgleda puno žešće. Kvota na njihovu pobjedu je 2.20, a na manje od 2.5 gola 1.90 u bet365 kladionici. (Koeficijenti 4.5. u 22:00 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama
    • @Goksim, @furyshaa, @nenosk, @darko56, @nutrija, @jansavc, @Marko15, @nuki01, @Dejvid, @mesrine, @Humanic, @misterija, @ara008, @tome1993, @sestincan,  @pena29, @Ipoje4, @mester, @zmajo, @ForzaItalia, @blacky44, @Leedsfan, @majstorchina, @jeneri29 Postavite svoje tipove za 68. kolo Druge lige Posljednje Šanse za period od 6.5 (UTORAK) do 8.5. (ČETVRTAK) sa minimalnim koeficijentom od 1.20. Teme za Posljednju Šansu će biti otvorene za postavljanje tipova 24 sata od otvaranja teme. Raspored Lige i Kupa dostupan je u tablici natjecanja Toplo sugeiram svim natjecateljima da izdvoje par minuta vremena i pročitaju Pravila Posljednje Šanse 2024/2025. Prema članku 10. tipovi trebaju biti prijavljeni u sljedećem formatu: DATUM | SPORT | TIP - KOEFICIJENT - KLADIONICA SCREENSHOT OBRAZLOŽENJE KLADIONICE U KOJIMA JE MOGUĆE IGRATI PAROVE SU Bet365, 22bet, unibet, William Hill , Betfair, pinnacle, SuperSport, PSK, Hrvatska Lutrija, Wwin, Lutrija BIH, Premier Kladionica, Mozzart, Meridijanbet, Snai.     Članak 20. Kladionice S ciljem što pravednijeg natjecanja, od sezone Posljednje Šanse 2024/2025, odnosno od šestog kola na dalje (uključujući Guts-Leonardo kup), limitiranjem broja kladionica osigurat ćemo da svi natjecatelji gledaju ponudu istih kladionica, te eliminitirati mogućnost prijavljivanja tipova iz manje poznatih kladionica upitnog renomea, od kojih neke često znaju imati nerealne koeficijente. Iznimno, isključivo u prvih pet ligaških kola Posljednje Šanse, biti će prihvaćene oklade iz svih kladionica. Od šestog kola Posljednje Šanse na dalje (uključujući Guts-Leonardo kup), oklade je moguće prijaviti isključivo u sljedećim kladionicama, koje su rezultat demokratskog glasanja sudionika natjecanja u prvom i petom kolu Posljednje Šanse: Bet365, 22bet, unibet, William Hill , Betfair, pinnacle, SuperSport, SuperSport, PSK, Hrvatska Lutrija, Wwin, Lutrija BIH, Premier Kladionica, Mo zzart, Meridijanbet, Snai.    Članak 28. Gospodsko natjecanje Administratori natjecanja zadržavaju pravo upozoravanja, ili kažnjavanja sudionika natjecanja oduzimanjem određenog broja bodova, u slučajevima koji nisu pokriveni pravilima natjecanja a gdje sudionik natjecanja poduzima akcije koje nisu u dugu gospodskog natjecanja.   Članak 23. Neaktivnost Svakom sudioniku Prve i Druge lige Posljednje Šanse tolerirat će se maksimalno 5 propuštenih kola u kojima nisu postavili prognoze prema članku 8. i 10. Ukoliko netko kroz isto natjecanje propusti više od 5 kola biti će diskvalificiran iz liga natjecanja i Guts-Leonardo kupa. TABLICA Ukoliko uočite neku grešku na tabeli, molim vas javite se u inbox ili temu predviđenu za greške OVDJE!
    • @LeonardoDrugi, @Fitoz, @fic, @Iblaz93, @unkdy, @noja57, @josip123, @Joker93 i @COLT postavite svoje tipove za 68. kolo Posljednje Šanse za period od 6.5. do 8.5. KLADIONICE U KOJIMA JE MOGUĆE IGRATI PAROVE SU: Bet365, 22bet, unibet, William Hill, Betfair, pinnacle, SuperSport, PSK, Hrvatska Lutrija, Wwin, Lutrija BIH, Premier Kladionica, Mozzart, Meridijanbet, Snai.  TABLICA
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use