BILIĆ NASTAVLJA GAZITI VELIKANE: Nevjerojatni West Ham nanio prvi ovosezonski poraz Građanima u Premiershipu

Do ovog susreta Čekićari i Građani postigli su 11 pogodaka u Premiershipu, razlika je jedino bila u tome što City još nije primio pogodak, dok je momčad Slavena Bilića kapitulirala šest puta.

OIR_resizer

Nakon ovog susreta Čekićari će, ako ništa drugo, barem privremeno biti na visokoj drugoj poziciji na ljestvici.

Iako je momčad Slavena Bilića na samom startu prvenstva iznenadila Arsenal i Liverpool, svi su očekivali kako će City ovo lako riješiti jer su oni trenutno najbolja momčad lige.

Već u 6. minuti Etihad se utišao kada je Moses postigao pogodak te tako doveo goste u vodstvo. U 31. minuti novi šok – Sakho pogađa sa 0:2.

Podsjetimo, Sakho je i prošle godine u 2:1 pobjedi West Hama nad Građanima postigao pogodak.

U drugoj minuti sudačke nadoknade u prvom poluvremenu Kevin De Bruyne smanjuje prednost gostima i ostavlja domaćima nadu, no rezultat se do kraja susreta nije mijenjao iako su domaćini dominirali tokom cijelog susreta.